دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل SL

قیمت : 15,800,000 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل SL، از سوی شرکت چینی کیا به بازار معرفی شد. تولید تخصصی ترازوهای صنعتی آزمایشگاهی از سوی کیا سبب افزایش کیفی و کمی ترازوها شد و توانست بخشی از بازار داخلی را نسیب خود کند و رضایت خریداران را همراه خود سازد. همه ی تولیدات شرکت چینی کیا دارای دو کاربری صنعتی و آزمایشگاهی هستند. ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل SL، نیز از همین دست ترازوها به شمار می رود. برخی قابلیت ها هم چون تنوع واحد اندازه گیری و دقت و سرعت بالای توزین در تمامی ترازوهای صنعتی آزمایشگاهی کیا تکرار شده است و در واقع میزان ظرفیت و دقت مشخص کننده ی مدل ترازوها هستند. 

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل SL، با استفاده از آلیاژ آلمینیوم ساخته شده است. بنا به نوع کاربرد ترازو، کفه توزین آن از استیل ضدزنگ است. ترازو در اندازه 19×24 سانتی متر تولید می شود و سینی توزین دایره ای به قطر 13 سانتی متر، روی لودسل تعبیه شده است. ترازو دیجیتال آزمایشگاهی کیا در مقابل ضربه و فشار مقاوم خواهد بود. ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل SL، ظرفیتی برابر با 1000 گرم را با دقت 0.01 گرم (یک صدم گرم) می سنجد. این توزین بسیار دقیق و سریع انجام می شود و این امر به دلیل استفاده از AD Chip در سنسور ترازو گرمی کیا است.  چنانچه وزن مواد بیش از اندازه مجاز ترازو یک صدم گرمی کیا باشد، ترازو ازمایشگاهی با صدای هشدار کاربر را متوجه می کند.

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل SL، دارای صفحه نمایش LED با قابلیت نمایش 6 کاراکتر است. 4 کلید کاربردی کنار نمایشگر ترازو دیجیتال قرار دارد. دکمه ON/OFF خود دارای 3 حالت، حالت استفاده از باتری، حالت استفاده از برق و در نهایت روشن/خاموشی ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل SL را بر عهده دارد. با فشردن دکمه Zero، ترازو خودکار صفر می کند و این یکی از مزایای ترازو یک صدم گرمی محسوب می شود. دکمه Cal برای کالیبراسیون خواهد بود. کالیبریت ترازو آزمایشگاهی چینی کیا بسیار ساده است و با استفاده از وزنه 200 گرمی داخل ترازو می توان ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل SL، را کالیبره کرد. و در آخر به دکمه Count می رسیم. دکمه Count عهده دار شمارش قطعه است. این ترازو در ردیف ترازوهای قظعه شمار قرار می گیرد.  

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل SL، به محفظه توزین تجهیز شده است. محفظه توزین موجب توزین دقیق و حفاظت از لودسل می شود. افزون بر استفاده ترازو با آداپتور، می توان با 4 باتری قلمی از ترازو دیجیتال صنعتی آزمایشگاهی استفاده کرد. کارایی مطلوب ترازو دیجیتال گرمی بسته به دمای 0 تا 40 درجه سانتی گراد است با این اوصاف با شرایط اقلمی ایران سازگاری خواهد داشت. ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل SL، از سوی نمایندگی عرضه ترازوهای کیا -شرکت ترازایران- به همراه 12 ماه گارانتی در اختیار خریداران قرار می گیرد. شرکت ترازایران در کنار این امر به ارائه خدمات فنی و کیفی در زمینه توزین و اندازه گیری می پردازد. شرکت ترازایران مسئولیت تعمیر ترازو و نگهداری را در دوره گارانتی و پس از آن بر عهده می گیرد. برای کسب اطلاعت بیشتر می توانید با همکاران ما در ترازایران تماس بگیرید. 

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :