دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

8 / 10
از 5 کاربر

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل TX

قیمت : 4,750,000 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل TX، محصولی چینی است و شرکت کیا به عنوان تولیدکننده آن به شمار می رود. شرکت چینی کیا به تولید ترازوهای رومیزی با دقت بالا و با کاربری صنعتی و آزمایشگاهی می پردازد. شرکت کیا، به تولید تفکیکی ترازوهای صنعتی یا آزمایشگاهی اقدام نمی کند بلکه تمامی ترازوهای خود را بدون استثنا با کاربری صنعتی آزمایشگاهی تولید می کند. ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل TX، از سوی نمایندگی ترازو کیا، شرکت ترازایران با گارانتی 12 ماهه عرضه می شود. شرکت ترازایران مسئولیت ارائه خدمات فنی مانند تعمیر ترازو و پشتیبانی را بر عهده می گیرد. کاربران علاوه بر استفاده از خدمات فنی و کیفی در دوره گارانتی، پس از اتمام دوره نیز می توانند از خدمات استفاده کنند. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل TX، با همکاران ما در ترازایران تماس بگیرید.

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل TX، یکی از مدل های معرفی شده از مجموعه TX است. سری TX، شامل سه مدل می شود. در اینجا به بررسی ساختار و امکانات ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل TX، می پردازیم. ترازو دیجیتال قابلیت توزین به توان 200 گرم را دارد و این اندازه گیری به حساسیت 0.01 گرم (یک صدم گرم) سنجیده می شود. در طراحی ترازو صنعتی آزمایشگاهی کیا از خاصیت کامپکت استفاده کرده اند. ترازو از وزن و ابعاد بسیار کوچکی برخوردار است و به راحتی می توان ترازو گرمی را جابجا کرد. ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل TX، در اندازه های 15.4×18.5 سانتی متر به همراه کفه توزین استیل ضدزنگ به قطر 11.8 سانتی متری و به وزن 350 گرم ساخته می شود. بدنه اصلی ترازو گرمی از پلاستیک فشرده ABS است تا در مقابل ضربه و فشار مقاومت داشته باشد. این ترازو نیز هم چون دیگر ترازوهای صنعتی آزمایشگاهی کیا از برخی مزیت های مشابه برخوردار است. علاوه بر کارایی های قید شده برای ترازو دیجیتال یک صدم گرمی، می توان از آن در طلافروشی ها نیز استفاده کرد. چیدمان قرارگیری صفحه کلید در کنار نمایشگر ترازو، ظاهر زیبایی به ترازو بخشیده است.

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل TX، می تواند در کنار توزین گرم، واحدهای OZ، DWTو OZTرا نیز اندازه گیری کند. می توان با بکار گرفتن دکمه Mode، واحد اندازه گیری وزن را تغییر داد. دکمه های روشن و خاموش ترازو 200 گرمی مجزا تعبیه شده اند. صفحه نمایش LCD ترازو دیجیتال آزمایشگاهی کیا دارای نور پس زمینه آبی است و کاربر بسته به مقدار روشنایی یا تاریکی محیط می تواند با فشردن دکمه Light چراغ صفحه نمایش را فعال یا غیر فعال کند. ترازو دیجیتال چینی کیا اندکی پس از انجام توزین و تثبیت وزن خودکار خاموش می شود. مزیت استفاده از این امکان به افزایش طول عمر باتری ترازو و همینطور صرفه جویی در مصرف انرژی بر می گردد. ترازو 200 گرمی از هشدار منوط به اضافه بار برخوردار است. در دو حالت می توان منبع ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل TX، را تامین کرد. با استفاده از آداپتور گنجانده شده در پک ترازو که با اتصال به برق شهری 220 ولت، ترازو شروع به کار می کند و یا استفاده از 4 باتری نیم قلمی نیز تامین کننده منبع تغذیه ترازو دیجیتال خواهد بود. میزان باتری موجود روی نمایشگر ترازو ظاهر می شود و کاربر می تواند نسبت به میزان باتری ترازو گرمی آگاه باشد. ترازو آزمایشگاهی کیا 1 صدم گرم مدل TX، با شرایط اقلیمی ایران سازگاری کامل دارد چرا که دمای محیط ترازو با عملکرد مطلوب بسته به دمای 0 تا 40 درجه سانتی گراد است. ترازو گرمی کیا برای محیط های صنعتی، آزمایشگاهی و زرگری بسیار مناسب و کاراست.            

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :