دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 میلی گرم مدل JTS/JSA

قیمت :
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : تماس بگیرید

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 میلی گرم مدل JTS/JSA، یکی دیگر از تولیدات شرکت کیا به شمار می رود. شرکت چینی کیا، به تولید ترازوهای صنعتی آزمایشگاهی می پردازد. ترازوهای کیا از امکانات و قابلیت های بسیاری بهره مند هستند. در مقایسه با دیگر ترازوها صنعتی آزمایشگاهی موجود در بازار، می توان گفت کیفیت و کارایی بهتری دارند. ترازو آزمایشگاهی کیا 1 میلی گرم در دو مدل روانه بازار می شود، مدل JTS و JSA از امکانات و کارایی یکسانی بهره مند هستند. تفاوت میان مدل JSA و JTS در ابعاد ترازو، وزن و صفحه نمایش ترازو است. ترازو آزمایشگاهی کیا 1 میلی گرم مدل JTS/JSA، با قیمتی مشابه در اختیار خریداران قرار می گیرد. بیشتر تولیدات شرکت چینی کیا را می توان علاوه بر استفاده در اصناف صنعتی، در محیط های آزمایشگاهی نیز استفاده کرد.  

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 میلی گرم مدل JTS/JSA، قابلیت توزین تا 50 کیلوگرم را دارد. ترازو مواد را با حساسیت 0.0001 گرم (یک میلی گرم) اندازه گیری می کند. ترازو گرمی JTS، در اندازه های 15×9×6 سانتی متر و ترازو دیجیتال گرمی JSA، در ابعاد 14.5×8.5×5 سانتی متر طراحی و تولید می شود. کفه اندازه گیری هر دو ترازو با قطر 6.3 سانتی متر روانه بازار می شود و از جنس استیل ضد زنگ تهیه شده است. ترازو آزمایشگاهی کیا 1 میلی گرم مدل JTS/JSA، با نمایشگر LCD به تولید می رسد هر چند در مدل JTS، نمایشگر ترازو از نوع لمسی است اما در مدل JSA چنین نیست. 

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 میلی گرم مدل JTS/JSA، به محفظه توزین مجهز است و این امکان لودسل ترازو گرمی کیا را در برابر گرد و غبار حفظ می کند. یکی از ویژگی های بسیار مهم ترازو دیجیتال آزمایشگاهی کیا، برخورداری از حباب تراز است. حباب تراز به توزین دقیق تر ترازو بسته به موقعیت قرار گیری آن کمک شایانی می کند. با قرار گیری قطره آب در مرکز حباب، باید از قرار گیری ترازو روی سطحی هموار اطمینان حاصل کرد. ترازو آزمایشگاهی کیا 1 میلی گرم مدل JTS/JSA، روی 4 پایه سوار شده است که ارتفاع تمامی آن ها را می توان تنظیم کرد. همین نکته نیز می تواند به تراز شدن ترازو کمک کند. ترازو دیجیتال گرمی کیا، را می توان به آسانی کالیبره کرد و تنها با فشردن دکمه کالیبره و قرار گیری سنگ کالیبراسیون، این امر امکان پذیر می شود. 

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 میلی گرم مدل JTS/JSA، مانند بیشتر تولیدات شرکت چینی کیا،  از خاموشی خودکار بهره مند است. در ترازو یک میلی گرمی کیا مدل JSA، پس از 1 دقیقه پس از اتمام توزین، ترازو خاموش می شود و در مدل JTS، بعد از 3 دقیقه به صورت خودکار خاموش می شود. هرچند برای سهولت در کار، دکمه های فعال و غیرفعال کردن خاموشی خودکار روی ترازو تعبیه شده اند. ترازو آزمایشگاهی کیا 1 میلی گرم مدل JTS/JSA، به عنوان قطعه شمار نیز عمل می کند و دکمه Pcs یا Count برای همین امر قرار گرفته است. پارسنگ الکترونیکی شامل بیشتر تولیدات شرکت چینی کیا می شود و با فشردن دکمه Tare پارسنگ انجام می شود. 

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 میلی گرم مدل JTS/JSA، امکان توزین در واحدهای مختلف توزین را دارد. واحدهای قابل اندازه گیری از سوی ترازو دیجیتال 1 میلی گرمی کیا شامل G، OZ ، OZT، DWT، CT، GN می شود. با استفاده از دکمه Mode که روی کیبورد ترازو دیجیتال صنعتی آزمایشگاهی تعبیه شده است می توان واحد اندازه گیری را تغییر داد. شرکت تولیدکننده ترازو را به همراه آداپتور و یک وزنه 20 گرمی در اختیار شما قرار می گیرد. از ترازو به دو صورت می توان استفاده کرد. منبع تغذیه ترازو آزمایشگاهی کیا 1 میلی گرم مدل JTS/JSA، با اتصال به برق شهری تامین می شود و علاوه بر آن، به کمک 4 عدد باتری قلمی نیز می توان ترازو را فعال کرد.  برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ترازو آزمایشگاهی کیا 1 میلی گرم مدل JTS/JSA، و دیگر محصولات معرفی شده در ترازایران با همکاران ما تماس بگیرید.      

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :