دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 میلی گرم مدل KJT

قیمت : 0 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 میلی گرم مدل KJT، یکی دیگر از تولیدات کشور چین است که وارد بازار داخلی می شود. کالاهای چینی مشابه در بازار بسیارند اما کیفیت و عملکرد ترازوهای کیا در بررسی با دیگر محصولات بازار، از نظر کیفی و کارایی در جایگاه بهتری قرار دارند. ترازوهای کیا با کارایی آزمایشگاهی و صنعتی طراحی و تولید می شوند. امکانات و قابلیت های ترازوها در بیشتر تولیدات کیا تکرار شده است. وجه تمایز میان محصولات، مختص ظرفیت و حساسیت توزین است.   

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 میلی گرم مدل KJT، از آلیاژ آلمینیوم ساخته شده است. 350×215×340 میلی متر، ابعاد ترازو آزمایشگاهی کیا را در بر می گیرد. سینی توزین نیز مانند دیگر ترازوهای آزمایشگاهی از نوع استیل ضد زنگ است و به شکل دایره در اندازه 90 میلی متر، طراحی می شود. ترازو دیجیتال کیا مجهز به محفظه توزین است تا در برابر گرد و غبار ترازو را ایمن و حفظ کند. محفظه از سه در برای دسترسی به کفه توزین برخوردار است. ترازو دارای چهار پایه برای ثبات روی سطح صاف است. ارتفاع همه پایه های ترازو آزمایشگاهی کیا 1 میلی گرم مدل KJT، را می توان تنظیم کرد. 

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 میلی گرم مدل KJT، قابلیت سنجش واحدهای مختلف وزن را دارد، از جمله این واحدها می توان به G، MG، CT و OZ اشاره کرد. سرعت عمل ترازو آزمایشگاهی کیا 1 میلی گرم مدل KJT، به هنگام تثبیت وزن معادل 5 ثانیه است اما با استفاده از تنظیمات ترازو دیجیتال آزمایشگاهی، آن را تغییر داد. حساسیت ترازو دیجیتال گرمی کیا نیز قابلیت تغییر دارد. ترازو گرمی کیا می تواند به شمارش قطعه بپردازد در نتیجه، می توان آن را در ردیف ترازوهای قطعه شمار آزمایشگاهی نیز قرار داد. 

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 میلی گرم مدل KJT، می بایست با استفاده از سنگ کالیبره، تنظیم شود و کالیبراسیون آن به صورت دستی و خارجی انجام می شود. ترازو دیجیتال قطعه شمار را با استفاده از پورت های USB و RS 232 می توان به کامپیوتر متصل کرد. یک عدد وزنه کالیبره 200 گرمی در میان پک ترازو دیجیتال کیا قرار داده شده است. ترازو آزمایشگاهی کیا 1 میلی گرم مدل KJT، را می توان در اوزان جداگانه تهیه کرد، در این صورت قیمت هر وزن متفاوت با دیگر خواهد بود. ترازو آزمایشگاهی کیا 1 میلی گرم مدل KJT، به همراه 12 ماه گارانتی در اختیار خریداران قرار می گیرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با همکاران ما در ترازایران تماس بگیرید.      

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :