دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 میلی گرم مدل KJT3003D

قیمت : 0 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 میلی گرم مدل KJT3003D، محصولی چینی است. امروزه شاهد رشد روزافزون محصولات چینی در بازار داخلی هستیم. این روند شامل عرصه توزین و اندازه گیری نیز می شود. ترازوهای آزمایشگاهی و صنعتی چینی در بازار بسیارند و ترازوهای آزمایشگاهی کیا در مقایسه با دیگر محصولات موجود، از کیفیت و کارایی بسیار بالاتری بهره مندند. امروزه ترازوهای آزمایشگاهی و صنعتی کیا توانسته اند بخشی از بازار داخلی را به سمت خود جذب کنند و با علمکرد خوب و کیفیت عالی ترازوها، رضایت مشتریان را کسب کرده اند. 

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 میلی گرم مدل KJT3003D، با ظرفیت 300 گرم، وزن مواد و اقلام را می سنجد. استفاده از متریال آلیاژ آلمینیوم علاوه بر اینکه ظاهری زیبا به ترازو بخشیده است، دوام و استحکام ترازو را نیز بالا می برد و کیفیت و عملکرد ترازو آزمایشگاهی کیا را حفظ می کند. طول و عرض و ارتفاع ترازو آزمایشگاهی کیا 1 میلی گرم مدل KJT3003D، به ترتیب 185×280×275 میلی متر است. کفه توزین ترازو دیجیتال رومیزی کیا نیز از جنس استیل ضد زنگ و اندازه آن 90 میلی متر است. برای ثبات ترازو آزمایشگاهی کیا، چهار پایه زیر ترازو رومیزی تعبیه شده است و از قابلیت تنظیم برخوردارند و کاربر می تواند ارتفاع ترازو دیجیتال آزمایشگاهی کیا را تنظیم کند. 

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 میلی گرم مدل KJT3003D، در واقع یک ترازوی قطعه شمار محسوب می شود. به سبب کارکرد آزمایشگاهی و صنعتی آن، با استفاده از دکمه Count می توان به شمار قطعات پرداخت. یکی از ویژگی های مهم برای توزین مواد آزمایشگاهی، امکان اندازه گیری وزن در واحدهای مختلف اندازه گیری است. ترازو دیجیتال آزمایشگاهی کیا می تواند براساس واحدهای G، MG، CT و OZ وزن مواد و اقلام را بسنجد. با استفاده از دکمه Unit، می توان واحد اندازه گیری را تغییر داد. ترازو آزمایشگاهی کیا 1 میلی گرم مدل KJT3003D، به محفظه توزین تجهیز شده است و از سه جهت امکان دسترسی به سینی توزین ترازو وجود دارد. شرکت کیا امکان پارسنگ الکترونیکی را برای ترازو دیجیتال آزمایشگاهی فراهم کرده است و دکمه Tare را به این مزیت اختصاص داده است. 

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 میلی گرم مدل KJT3003D، در فاصله 1 تا 3 ثانیه، وزن مواد را تثبیت می کند و روی نمایشگر نشان می دهد. با استفاده از بخش تنظیمات کاربر می تواند می تواند میزان حساسیت و سرعت توزین را تغییر دهد. یکی دیگر از مزایای کاربردی ترازو آزمایشگاهی کیا 1 میلی گرم مدل KJT3003D، قابلیت اتصال ترازو به کامپیوتر با استفاده از پورت استاندارد RS 232 است. یه عدد وزنه 200 گرمی برای کالیبره ترازو قطعه شمار آزمایشگاهی کیا در میان پک آن قرار داده اند. ترازوهای آزمایشگاهی کیا چینی به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش وارد بازار می شوند. خریداران به راحتی می توانند از خدمات ترازوهای کیا استفاده کنند. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ترازو آزمایشگاهی کیا 1 میلی گرم مدل KJT3003D، و دیگر کالاهای ارائه شده در ترازایران با ما تماس بگیرید.        

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :