دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 هزارم گرم مدل JS

قیمت :
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : تماس بگیرید

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 هزارم گرم مدل JS، از سوی شرکت چینی کیا تولید و در اختیار خریداران قرار می گیرید. ترازوهای صنعتی آزمایشگاهی کیا از مقاومت و کارایی بسیار مطلوبی برخوردارند و دقت بالای توزین و بهره مندی از امکانات قابل توجه، سبب شده است در میان انبوه ترازوهای صنعتی آزمایشگاهی موجود در بازار، خواهان زیادی داشته باشند. ترازو آزمایشگاهی کیا 1 هزارم گرم مدل JS، با ظرفیت 20 گرم وزن مواد و اقلام را اندازه گیری می کند. دقت 0.001 گرم (یک هزارم گرم) ترازو سبب می شود تا توجه صنف فروشندگان زعفران را جلب کند. می توان از ترازو آزمایشگاهی دیجیتال کیا برای صنف زرگری نیز استفاده کرد. ترازو آزمایشگاهی کیا 1 هزارم گرم مدل JS، به پارسنگ الکترونیکی تجهیز شده است.   

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 هزارم گرم مدل JS، با کاربری صنعتی و آزمایشگاهی در اختیار مشتریان قرار می گیرد. ترازو دیجیتال آزمایشگاهی، در اندازه های 9×9×7 سانتی متر ساخته می شود. کفه توزین ترازو دیجیتال صنعتی آزمایشگاهی کیا به قطر 2.5 سانتی متر است و از استیل ضدزنگ ساخته می شود. ترازو یک هزارم گرمی کیا دارای صفحه نمایش LCD است و با استفاده از نور پس زمینه در تعبیه نمایشگر، مشاهده را در فضای تاریک و کم نور بسیار آسان کرده است. ویژگی منحصر بفرد ترازو آزمایشگاهی کیا 1 هزارم گرم مدل JS، توزین در واحدهای گوناگون اندازه گیری است. این امکان شامل همه تولیدات ترازوهای صنعتی آزمایشگاهی چینی کیا خواهد بود. ترازو دیجیتال کیا امکان اندازه گیری وزن در واحدهای CT ، G، OZ، GN را دارد.    

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 هزارم گرم مدل JS، حاوی کلیدهای عملیاتی کاربردی هستند. کلیدهایی چون روشن/خاموش، پارسنگ الکترونیکی، کالیبریت، واحد اندازه گیری. ترازو گرمی کیا، 35 ثانیه پس از استفاده از ترازو اتوماتیک خاموش می شود. این امکان در بیشتر تولیدات شرکت چینی کیا وجود دارد. برخورداری از این امتیاز طول عمر باتری ترازو دیجیتال آزمایشگاهی را افزایش می دهد و هم چنین در مصرف انرژی صرفه جویی می شود. ترازو یک هزارم گرمی کیا به محفظه نوزین مجهز است تا لودسل ترازو به دور از گرد و غبار با دقت بیشتری به اندازه گیری وزن مواد بپردازد. ترازو آزمایشگاهی کیا 1 هزارم گرم مدل JS، به همراه 2 عدد وزنه 10 گرمی به بازار عرضه می شود. با استفاده از قرار گیری وزنه روی کفه توزین و فشردن دکمه کالیبریت، کالیبراسیون ترازو دیجیتال آزمایشگاهی کیا انجام می شود.

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 هزارم گرم مدل JS، علاوه بر تامین منبع تغذیه با استفاده از آداپتور موجود در پک ترازو، می توان با به کارگیری 4 عدد باتری قلمی نیز از ترازو استفاده کرد. در همین راستا، کاربر فارغ از وجود برق شهری، می تواند از ترازو دیجیتال گرمی کیا استفاده کند. ترازو در زنگ نقره ای در اختیار مشتریان قرار می گیرد. ترازو آزمایشگاهی کیا 1 هزارم گرم مدل JS، به همراه 12 ماه گارانتی به بازار ارائه می شود. شرکت ترازایران به عنوان نماینده عرضه ترازوهای صنعتی آزمایشگاهی کیا، همواره تلاش می کند تا در راستای رضایت مشتری، مسئولیت تعمیر ترازو و همچنین ارائه خدمات کیفی و فنی در کوتاه ترین زمان در دوره گارانتی و پس از آن را بر عهده گیرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ترازو آزمایشگاهی کیا 1 هزارم گرم مدل JS، و یا دیگر محصولات عرضه شده در ترازایران با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید.  

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :