دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 هزارم گرم مدل KEM

قیمت : 79,800,000 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 هزارم گرم مدل KEM، یکی دیگر از تولیدات شرکت چینی کیا به شمار می رود. کاربران ایرانی با کیفیت و کارایی ترازوهای صنعتی آزمایشگاهی کیا آشنایند. تولیدات شرکت چینی کیا صرفا در زمینه ترازوهای آزمایشگاهی و صنعتی انجام می گیرد. تخصص کاری موجب افزایش کیفی و کمی ترازوهای کیا شده است. ترازو آزمایشگاهی کیا 1 هزارم گرم مدل KEM، در ردیف سری KEM قرار دارد. ترازوهای دیجیتال سری KEM شامل 3 مدل می شود. ترازوهای گرمی آزمایشگاهی کیا از امکانات و مزیت های مشابه ای برخوردارند و وجه تمایز آن ها ناشی از میزان ظرفیت و دقت خواهد بود. 

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 هزارم گرم مدل KEM، مانند دیگر محصولات این شرکت، از آلیاژ آلمینیوم ساخته شده است. آلیاژ آلمینیوم، مقاومت ترازو دیجیتال آزمایشگاهی را افزایش می دهد و همین امر سبب می شود ترازو 1 هزارم گرمی کیا از دو کاربری صنعتی و آزمایشگاهی بهره مند باشد. کفه اندازه گیری ترازو آزمایشگاهی کیا 1 هزارم گرم مدل KEM، از استیل ضدزنگ و در اندازه 18×19.7 سانتی متر ساخته می شود. اندازه کلی ترازو دیجیتال گرمی کیا نیز برابر با 21×31.6 سانتی متر است و برای قرارگیری فضای اندکی را احاطه می کند. ترازو آزمایشگاهی کیا 1 هزارم گرم مدل KEM، قابلیت اندازه گیری تا 300 گرم را با حساسیت 0.001 گرم (یک هزارم گرم) داراست. بنا به حساسیت بالای ترازو آزمایشگاهی کیا، این مدل از سری KEM دارای محفظه توزین است تا لودسل ترازو از گرد و غبار حفظ شود. 

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 هزارم گرم مدل KEM، از نمایشگر با پنل LCD بهره مند است. نور پس زمینه سفید ترازو، کیفیت مشاهده را بالا می برد. ترازو امکان اندازه گیری وزن مواد را در 13 واحد اندازه گیری از جمله G، CT، LB، OZ، GN، DR، OZT، DWT، MM، TL.J، TL.T، T، TL.H دارد. از مزیت های ترازو می توان به امکان اتصال آن به کامپیوتر و چاپگر خارجی اشاره کرد. در این صورت می توان به ذخیره و چاپ داده های توزین پرداخت. امکان تکرار توزین برای ترازو آزمایشگاهی کیا 1 هزارم گرم مدل KEM فراهم شده است. درباره کیبورد ترازو گرمی کیا باید اذعان کرد، کلیدهای عملیاتی را شامل می شود. مانند On/Off که علاوه بر قرارگیری آن روی صفحه کلید، به صورت جداگانه نیز روی ترازو دیجیتال آزمایشگاهی تعبیه شده است. دکمه Unit برای تغییر واحد اندازه گیری وزن است و دکمه Mode برای تغییر نوع توزین از جمله شمارشی، درصدی و یا وزنی تعبیه شده است. ترازو آزمایشگاهی کیا 1 هزارم گرم مدل KEM، به صورت خودکار پارسنگ می کند و دکمه Tare  برای همین امر اختصاص داده شده است و صفرکن خودکار (Zero) را نیز می بایست اضافه کرد. در نهایت دکمه Print/Pcs است که عملکرد آن منوط به چاپگر و شمارش قطعه خواهد بود. 

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 هزارم گرم مدل KEM، به حباب تراز تجهیز شده است. همانطور که از نامش پیداست موقعیت تراز ترازو یک هزارم گرمی را نشان می دهد. با قرارگیری قطره آب در مرکز حباب می توان از تراز بودن موقعیت قرارگیری ترازو اطمینان داشته باشید. به دو شکل می توان از ترازوی صنعتی آزمایشگاهی کیا استفاده کرد. علاوه بر استفاده با برق، می توان از باتری ترازو هم بهره جست. باتری ترازو امکان شارژ دوباره را دارد. ترازو آزمایشگاهی کیا 1 هزارم گرم مدل KEM، با یک لودسل از نوع HBM آسمان به وزن کشی می پردازد. 

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 هزارم گرم مدل KEM، از سوی شرکت ترازایران به همراه 12 ماه گارانتی روانه بازار می شود. شرکت ترازایران علاوه بر بررسی و عرضه ترازو، به ارائه خدمات فنی و کیفی شامل پشتیبانی و تعمیر ترازو نیز می پردازد. پشتیبانی و تعمیر ترازو شامل دوره گارانتی و پس از آن می شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ترازو آزمایشگاهی کیا 1 هزارم گرم مدل KEM، و دیگر محصولات عرضه شده در ترازایران با کارشناسان ما در بخش فروش تماس بگیرید.     

  

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :