دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 هزارم گرم مدل KLB

قیمت :
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : تماس بگیرید

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 هزارم گرم مدل KLB، از تولیدات چین به شمار می رود. ترازو را می توان در فعالیت های آزمایشگاهی و صنعتی به کار گرفت. ترازوهای صنعتی و آزمایشگاهی کیا از قابلیت های بسیاری بهره مند هستند و به راحتی می توانند نیاز مشاغل مربوطه را برآورده کنند. ترازوهای گرمی کیا علاوه بر کاربرد صنعتی و آزمایشگاهی، می توان از آن ها در طلافروشی ها و یا زرگری ها استفاده کرد. ساختار قوی و محکم ترازو سبب شده است مشتریان بسیاری را در داخل به خود جذب کند. ترازوهای صنعتی و آزمایشگاهی کیا در طول زمان کیفیت و کارایی خود را حفظ می کند و کمترین استحلاک را تجربه خواهد کرد. 

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 هزارم گرم مدل KLB، با ظرفیت 120 گرم وزن مواد و اقلام را اندازه گیری می کند. دقت ترازو روی 0.001 گرم تنظیم شده است. لودسل ترازو 1 هزارم گرمی کیا حساسیت بالایی دارد و به محض قرار گیری مواد روی کفه توزین، وزن ثابت می شود و می توان اعداد را روی نمایشگر ترازو مشاهده کرد. ترازو آزمایشگاهی کیا 1 هزارم گرم مدل KLB، قابلیت توزین در چندین واحد وزنی را دارد. واحدهای وزنی چون G، MG، DWT، OZT،GN می توان با استفاده از این ترازو اندازه گیری کرد. نمایشگر ترازو دیجیتال آزمایشگاهی کیا از پنل LCD ساخته می شود و با بهره گیری از نور پس زمینه، مشاهده در فضای کم نور و تاریک از سوی کاربر ممکن می شود و کیفیت نمایش اعداد بالا می رود. 

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 هزارم گرم مدل KLB، به کلیدهای عملیاتی مجهز شده است. کلیدهای ترازو دیجیتال آزمایشگاهی شامل دکمه های روشن/خاموش، پارسنگ الکترونیکی، صفر خودکار و تغییر واحد توزین هستند. ترازو آزمایشگاهی گرمی کیا، دارای محفظه توزین شیشه ای است و امکان دسترسی به کفه توزین از سه طرف وجود دارد. ترازو یک هزارم گرمی کیا، را به راحتی می توان کالیبره کرد. برای ثبات در حین توزین، ترازو دارای 4 پایه است. کاربر می تواند ارتفاع پایه های ترازو را تنظیم کند. شرکت چینی کیا، در ساخت ترازو آزمایشگاهی کیا 1 هزارم گرم مدل KLB، از فناوری لرزگیر استفاده کرده است.   

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 هزارم گرم مدل KLB از سوی نمایندگی شرکت کیا-ترازایران- در اختیار مشتریان قرار می گیرد. ترازو یک هزارم گرمی دیجیتال کیا به همراه 12 ماه گارانتی به بازار عرضه می شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ترازو دیجیتال رومیزی صنعتی آزمایشگاهی، با همکاران ما در ترازایران تماس بگیرید.  

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :