دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 هزارم گرم مدل KSL

قیمت : 34,000,000 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 هزارم گرم مدل KSL، از سوی شرکت کیا چین تولیدشده است. شرکت کیا، سری KSL در 4 مدل به بازار معرفی کرده است. تمامی مدل ها با کاربری صنعتی و فروشگاهی روانه بازار می شوند. ترازو سری KSL، از نظر امکانات و مزیت های کاربری، شباهت های بسیاری دارند. آنچه مجموعه سری KSL را از یکدیگر متمایز کرده است میزان ظرفیت ها و دقت های هر ترازو است. ترازو آزمایشگاهی کیا 1 هزارم گرم مدل KSL، نمونه ای از مجموعه KSL، به شمار می رود. 

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 هزارم گرم مدل KSL، با ظرفیت 300 گرم، وزن مواد و اقلام را با حساسیت 0.001 گرم (یک هزارم گرم) اندازه گیری می کند. آنچه درباره ساختار ظاهری ترازو صنعتی آزمایشگاهی گرمی کیا قابل ذکر است، ساختار بدنه، کفه اندازه گیری، ابعاد، نمایشگر و صفحه کلید خواهد بود. ساختار بدنه ترازو گرمی کیا در برابر ضربه، فشار و شرایط گوناگون آب و هوایی بسیار مقاوم است و از کیفیت و کارایی ترازو آزمایشگاهی کیا 1 هزارم گرم مدل KSL، در طول زمان کاسته نمی شود. جنس سینی توزین ترازو از استیل ضد زنگ ساخته شده است و در اندازه 980 میلی متر در اختیار کاربر قرار می گیرد.

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 هزارم گرم مدل KSL، از قابلیت های بسیاری بهره مند است، از جمله این قابلیت ها می توان به صفر اتوماتیک ترازو اشاره کرد. لودسل ترازو دیجیتال گرمی کیا حساسیت بالایی دارد و بلافاصله پس از قرارگیری مواد روی کفه سینی، وزن ثابت می شود و بایداذعان کرد، ظریب خطای ترازو یک هزارم گرمی کیا، منفی است. صفحه نمایش ترازو، روبروی ترازو قرار گرفته است و اطراف آن توسط کلیدهای صفحه کلید محصور شده اند. ترازو دیجیتال صنعتی و فروشگاهی کیا با نمایشگر lCD و هم چنین کلیدهایی چون خاموش/روشن، پارسنگ الکترونیکی، صفرکن خودکار، تغییر واحد توزین، شمارش قطعه و هم چنین پرینت، ترازوی بی نظیر و خاصی را تولید کرده است. 

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 هزارم گرم مدل KSL، علاوه بر همراه داشتن آداپتور به باتری قابل شارژ هم تجهیز شده است. ترازو در دو رنگ سفید و خاکستری موجود است. کالیبریت ترازو دیجیتال صنعتی آزمایشگاهی به آسانی امکان پذیر است و با استفاده از سنگ کالیبره، می توان کالیبراسیون ترازو را انجام داد. کاربر می تواند ارتفاع قرار گیری ترازو گرمی کیا را با استفاده از تنظیم پایه ها انجام داد. شرکت چینی کیا امکان توزین با 16 واحد اندازه گیری را برای ترازو 1 هزارم گرمی کیا فراهم کرده است. واحدهای اندازه گیری ترازو شامل علائم اختصاری  زیر می شوند:

G , OZ, LB, DWT, OZT, CT, TLT, TLH, TLJ, GN, DR, MM, TOLA, GSM, TAR, TMR 

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 هزارم گرم مدل KSL، می توان به کامپیوتر و چاپگر خارجی متصل کرد. در نتیجه، امکان ثبت و ذخیره اطلاعات توزین وجود خواهد داشت. شرکت ترازایران به عنوان نماینده رسمی توزیع محصولات کیا، ترازو گرمی چینی را به همراه 12 ماه گارانتی روانه بارار می کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ترازو آزمایشگاهی کیا 1 هزارم گرم مدل KSL، و دیگر محصولات عرضه شده در ترازایران با همکاران بخش فروش تماس بگیرید. 

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :