دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 هزارم گرم مدل KTB

قیمت : 27,500,000 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 هزارم گرم مدل KTB، از سوی شرکت کیا چین تولید شده است. ترازوهای چینی کیا با نشان CE وارد بازار می شوند. نشان CE به کالاهای استاندارد با جامعه اقتصادی حوزه اروپا اطلاق می شود. کالاهایی نشان کیفی CE را دریافت می کنند که از نظر سلامت و ایمنی و محیط زیست با استانداردهای اروپا سنخیت داشته باشند. حتا اگر شرکت مادر خارج از ناحیه اروپا باشد. ترازو آزمایشگاهی کیا 1 هزارم گرم مدل KTB، کاربرد صنعتی و آزمایشگاهی دارد، دقت توزین در ترازوهای صنعتی و آزمایشگاهی کیا بسیار بالاست. ترازو دیجیتال رومیزی کیا وزنی برابر با 300 گرم را با دقت 0.001 گرم اندازه گیری می کند. سنسورهای اندازه گیری ترازو بسیار حساس هستند و وزن مواد پس از قرارگیری مواد روی کفه، به سرعت تثبیت می شود. 

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 هزارم گرم مدل KTB، به شکل رومیزی طراحی و تولید می شود. برای ثبات بیشتر ترازو، 4 پایه در زیر آن قرار داده اند. کاربر بسته به کار خود می تواند ارتفاع پایه های ترازو دیجیتال آزمایشگاهی کیا را تنظیم کند. نمایشگر ترازو آزمایشگاهی چینی از پنل LCD ساخته شده است و با استفاده از نور پس زمینه سبز، مشاهده اعداد را برای کاربر صدچندان راحت تر کرده است. ترازو آزمایشگاهی کیا 1 هزارم گرم مدل KTB، کلیدهای عملیاتی مهمی را در خود گنجانده است. کلیدهای صفحه کلید اطراف نمایشگر  ترازو چیده شده اند. ترازو آزمایشگاهی کیا 1 هزارم گرم مدل KTB، امکان شمارش قطعه را دارد و دکمه PCS را برای همین امر در میان صفحه کلید گنجانیده اند. عمل پارسنگ ترازو قطعه شمار کیا با فشردن دکمه Tare انجام می شود و اتوماتیک عمل می کند. 

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 هزارم گرم مدل KTB، از صفرکن خودکار نیز بی بهره نمانده است و دکمه Zero برای این امر تعبیه شده است. ترازو دیجیتال آزمایشگاهی کیا به محفظه توزین تجهیز شده است. محفظه اندازه گیری سبب می شود تا کفه استیل ضدزنگ ترازو آزمایشگاهی کیا 1 هزارم گرم مدل KTB، از گرد و غبار دور بماند. محفظه توزین 3 در دارد و کاربر به راحتی می تواند به سینی توزین دسترسی داشته باشد. ترازو آزمایشگاهی کیا 1 هزارم گرم مدل KTB، در مقایسه با مدل KSL، از واحدهای چندانی برای توزین دارا نیست. ترازو دیجیتال قطعه شمار کیا می تواند واحدهای وزنی KG، G، LB، OZ، CT، DWT، OZT را اندازه گیری می کند. 

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 هزارم گرم مدل KTB، دکمه پرینت را نیز در خود جایی داده است، زیرا با پورت استاندارد RS 232، امکان اتصال به چاپگر و کامپیوتر را پیدا کرده است. و کاربر به آسانی قادر خواهد بود اوزان ثبت شده از سوی ترازو آزمایشگاهی 1 هزارم گرمی را ذخیره و چاپ کند. ترازو دیجیتال گرمی کیا، با استفاده از آداپتور همراه ترازو شروع به کار می کند اما در عین حال باتری شارژی نیز برای ترازو قرار داده اند. برای افزایش بهره وری ترازو یک هزارم گرم کیا، ترازو به صورت خودکار خاموش می شود تا بر عمر باتری نیز افزوده شود.

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 هزارم گرم مدل KTB، از سوی شرکت ترازایران، نمایندگی رسمی ترازو صنعتی آزمایشگاهی کیا، به بازار ارائه می شود. خریداران می توانند ترازوی دیجیتال گرمی آزمایشگاهی کیا به همراه 12 ماه گارانتی از شرکت ترازایران خریداری کنند. شرکت ترازایران مسئولیت تعمیر ترازو و عرضه خدمات فنی ترازو آزمایشگاهی کیا 1 هزارم گرم مدل KTB، را می پذیرد و همواره تلاش می کند در سریع ترین زمان ممکن پاسخ گو مشتریان خود باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ترازو آزمایشگاهی کیا 1 هزارم گرم مدل KTB، و یا سایر ترازوهای آزمایشگاهی و صنعتی با همکاران ما در ترازایران تماس بگیرید.     

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :