دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل ACS/JZA

قیمت : 6,900,000 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل  ACS/JZA، در ردیف کالای وارداتی قرار می‌گیرد. شرکت چینی کیا به تولید ترازوهای صنعتی آزمایشگاهی می‌پردازد. بیشتر تولیدات شرکت چینی کیا، دارای کاربری صنعتی و آزمایشگاهی هستند. آنچه نظر کاربران ایرانی را درباره ترازوهای کیا جلب کرده است، کیفیت ساختار و عملکرد ترازو به انضمام سرعت بالای اندازه‌گیری است. ترازوهای آزمایشگاهی و صنعتی کیا از آنچه از این قبیل ترازوها انتظار می‌رود برخوردارند. شرکت ترازایران نماینده عرضه ترازو کیا به شمار می‌رود. شرکت ترازایران ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل ACS/JZA، را به همراه 12 ماه تضمین در اختیار کاربران قرار می‌دهد. شرکت ترازایران در زمینه ارائه خدمات کیفی و فنی از جمله تعمیر ترازو پشتیبانی آن نیز فعالیت دارد. علاوه بر ارائه خدمات در دوره تضمین، کاربران می‌توانند پس از آن نیز از این خدمات استفاده کنند. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل ACS/JZA، و یا چگونگی استفاده از خدمات ترازایران با همکاران ما تماس بگیرید.

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل ACS/JZA، قابلیت توزین تا 30 کیلوگرم را دارد و همان‌طور که از نام ترازو بر می‌آید، اندازه‌گیری وزن با دقت 1 گرم انجام می‌شود. پلاستیک فشرده ABS  ساختار بدنه ترازو را شکل می‌دهد و کفه توزین از جنس استیل ضدزنگ و مربعی روی لودسل ترازو دیجیتال قرار می‌گیرد. مقاومت و استحکام ترازو ناشی از همین ساختار است. ترازو در اندازه‌های 10.5×25.5×29.5 سانتی‌متر ساخته می‌شود و ابعاد سینی نیز برابر با 18.3×25.3 است. ساختار یکپارچه ترازو دیجیتال آزمایشگاهی، ظاهری ساده و کلاسیک به آن بخشیده است. وزن ترازو گرمی کیا حدود 3 کیلوگرم است. آنچه ترازو دیجیتال آزمایشگاهی را از سایر مدل‌های معرفی شده از سوی شرکت چینی کیا متمایز می‌کند، نمایشگر دو طرفه ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل ACS/JZA، است. هر دو نمایشگر از پنل LED  ساخته شده‌اند و نور پس زمینه به افزایش کیفیت مشاهده کمک می‌کند. ترازو دیجیتال صنعتی آزمایشگاهی کیا صرفاً به اندازه‌گیری وزن در واحدهای گرم و کیلوگرم می‌پردازد. برای توزین دقیق‌تر ترازو آزمایشگاهی کیا، پارسنگ خودکار انجام می‌شود و هم‌چنین شرکت سازنده، ترازو را به حباب تراز تجهیز کرده است. عملکرد حباب تراز با روند توزین رابطه مستقیم دارد. چنانچه ترازو روی سطح ناهموار قرار بگیرد در عمل توزین اختلال به وجود می‌آید. در میان حباب یک قطره آب وجود دارد. با قرارگیری قطره در مرکز حباب می‌توان از تراز بودن ترازو اطمینان داشت.

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل ACS/JZA می‌تواند با اتصال به برق شهری 220 ولت منبع تغذیه خود را تأمین کند. در کنار این امکان، ترازو قابلیت عملکرد با باتری شارژی را هم دارد. برای افزایش بهره‌وری ترازو و باتری، شرکت سازنده از فنّاوری خاموشی خودکار بهره جسته است. خاموشی خودکار ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل ACS/JZA، بدان معناست که اندکی پس از انجام توزین ترازو خودکار خاموش می‌شود. صفحه‌کلید در قسمت راست ترازو دیجیتال واقع شده است. و دارای چیدمان منظمی هستند. صفحه‌کلید ترازو شامل کلیدهای ON/OFF، ZERO، COUNT، TARE، CALIBRATION  می‌شوند.  یکی از مزیت‌های بسیار مهم ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل ACS/JZA، امکان شمارش قطعه خواهد بود و کلید  COUNT برای همین امر اختصاص داده شده است. همین ویژگی موجب کاربردی دو منظوره ترازو دیجیتال کیا می‌شود. از دیگر امکانات ترازو گرمی می‌بایست به صفر کن الکترونیکی آن اشاره کرد و دکمه ZERO این امر را انجام می‌دهد. کالیبریت ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل ACS/JZA، بسیار ساده است و به کمک قرارگیری سنگ کالیبره روی کفه اندازه‌گیری، ترازو دیجیتال آزمایشگاهی کالیبریت خواهد شد.  

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :