دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل JWE

قیمت : 35,900,000 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل JWE، در ردیف محصولات چینی قرار می‌گیرد و شرکت کیا تولیدکننده آن است. محصولات بسیاری منوط به صنعت توزین و اندازه‌گیری در بازار می‌توان یافت اما آنچه ترازو کیا را منحصربه‌فرد می‌کند کیفیت و عملکرد ترازو است. شرکت چینی کیا با تولید تخصصی ترازوهای صنعتی آزمایشگاهی توانسته است بخشی از بازار داخلی این صنعت را از آن خود کند. یکی از مزایای جالب ترازوهای کیا کاربرد ترازو در محیط‌های آزمایشگاهی و صنعتی است. ترازوهای چینی کیا از جمله ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل JWE، از تمامی قابلیت‌های کلی ترازوهای آزمایشگاهی و صنعتی برخوردارند و تفاوت آن را می‌بایست در جزئیات ترازو جُست. برای نمونه می‌توان به مزیت واحدهای متنوع اندازه‌گیری در ترازوهای کیا اشاره کرد. این ویژگی در بیشتر تولیدات این شرکت تکرار شده است و یا طراحی و تولید کامپکت ترازوها نیز در شمار این مزیت‌ها قرار می‌گیرد. شرکت ترازایران در مقام نمایندگی عرضه ترازوهای کیا، ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل JWE، را به همراه تضمینی معادل 12 ماه در اختیار کاربران قرار می‌دهد. در همین راستا، شرکت ترازایران فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات هم چون تعمیر ترازو پشتیبانی محصولات گسترش داده است و خدمات شرکت ترازایران دربرگیرنده دوره تضمین و پس از آن خواهد شد. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره چگونگی استفاده از خدمات با همکاران ما در بخش پشتیبانی تماس بگیرید. در ابتدا به نقد و بررسی ساختار ظاهری ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل JWE، می‌پردازیم.

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل JWE، از پلاستیک فشرده ABS ساخته می‌شود. دلیل استفاده از این ساختار مقاومت و استحکام بالای پلاستیک فشرده ABS است. کاربرانی که بیشترین استفاده را از ترازو با این ساختار دارند به خوبی از کیفیت و دوام این متریال آگاه‌اند. بدنه ترازو دیجیتال آزمایشگاهی و صنعتی برابر با 34×40 سانتی‌متر طراحی و تولید می‌شود. کفه استیل ضدزنگ ترازو مربعی و در اندازه‌های 24×33 سانتی‌متر روی لودسل قرار می‌گیرد. وزن تقریبی ترازو دیجیتال آزمایشگاهی به میزان 5 کیلوگرم است. ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل JWE، می‌تواند وزنی برابر با 30 کیلوگرم را اندازه‌گیری کند. توزین با دقت 1 گرم انجام می‌شود. نمایشگر ترازو دیجیتال یک گرمی از پنل LCD است و در اندازه‌های 25×8 میلی‌متر، جلوی ترازو تعبیه شده است. نمایشگر ترازو صنعتی آزمایشگاهی قابلیت نمایش 6 کاراکتر عددی را دارد. ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل JWE، با اتصال به برق شهری 220 ولت، منبع تغذیه خود را تأمین می‌کند و در کنار آن قابلیت عملکرد با باتری V6 را دارد. ترازو روی 4 پایه سوار شده است و هر 4 پایه قابلیت تنظیم دارند و کاربر می‌تواند ارتفاع ترازو نسبت به موقعیت قرارگیری خود تنظیم کند. برای حفظ ترازو آزمایشگاهی کیا از گرد و غبار، برای کیس ترازو یک محافظ قرار داده‌اند. از این محافظ روی صفحه نمایش LCD هم استفاده شده است و مزیت ضد آب به ترازو دیجیتال بخشیده است.

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل JWE، دارای تائید گواهی بین‌المللی CE است. این گواهی برای تائید سلامت و ایمنی محصولات بر اساس استاندارهای اروپا صادر می‌شود. ترازو دیجیتال آزمایشگاهی امکان توزین در واحدهای گوناگون وزنی هم چون G، KG ، LB، OZ را دارد. صفحه کلید ترازو متشکل از On/Off، Mode، Zero، Tare، MR، M+، Set، MC است و ویژگی ضد آب شامل صفحه کلید ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل JWE، نیز می‌شود. در طراحی و تولید لودسل، شرکت چینی کیا حساسیت بالایی نشان می‌دهد و این حساسیت در شاخک‌های قوی لودسل ترازو 1 گرمی مشهود است. برای توزین دقیق‌تر، ترازو دیجیتال صنعتی از پارسنگ الکترونیکی استفاده کرده‌اند. ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل JWE، قابلیت خاموشی خودکار را دارد. اندکی پس از اتمام توزین و تثبیت وزن، ترازو گرمی خودکار خاموش خواهد شد. مزیت استفاده از فن‌آوری در تولید ترازو، افزایش طول عمر باتری و بهره‌وری ترازو و هم‌چنین صرفه‌جویی در مصرف انرژی است. امکان صفر خودکار نیز برای ترازو وجود دارد. آنچه می‌تواند بر روند توزین تأثیرگذار باشد، همواری سطح قرارگیری ترازو است. برای آگاهی از تراز بودن ترازو، حباب تراز روی ترازو تعبیه شده است. مایحتوی حباب، قطره آبی است که با قرارگیری خود در مرکز حباب، نشان‌دهنده‌ی وضعیت تراز خواهد بود. ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل JWE، از ساختار و ویژگی‌های خوبی بهره‌مند است و کیفیت عملکرد ترازو بالاست. با توجه به مزیت‌های ترازو باید اشاره کرد که از قیمت مطلوبی داراست.      

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :