دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل KEC

قیمت : 0 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل KEC، به‌عنوان کالای وارداتی در بازار توزیع می‌شود. ترازو از سوی شرکت چینی کیا طراحی و تولید می‌شود و علاوه بر کاربری آزمایشگاهی از کاربری صنعتی نیز بهره‌مند است. فراگیری ترازوهای صنعتی آزمایشگاهی کیا به دلیل برخورداری از کیفیت ساختاری بالا و دقت و سرعت عمل ترازو است. ترازوهای صنعتی آزمایشگاهی کیا به‌سرعت وزن را تثبیت می‌کنند و به‌عنوان ترازوهای آزمایشگاهی و صنعتی کامل شناخته می‌شوند چراکه از تمامی امکانات یک ترازو آزمایشگاهی و یا صنعتی بهره‌مندند. شرکت ترازایران به‌عنوان نماینده عرضه ترازوهای کیا، ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل KEC، را با 12 ماه گارانتی در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. شرکت ترازایران در کنار نقد و بررسی محصولات و عرضه آن‌ها، در امر ارائه خدمات کیفی و فنی از جمله تعمیر ترازو و پشتیبانی آن‌ها نیز فعالیت دارد. خدمات ترازو و دیگر محصولات شامل دوره گارانتی و پس از آن می‌شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره چگونگی استفاده از خدمات و یا ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل KEC، با همکاران ما در ترازایران تماس بگیرید.

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل KEC، در دو ظرفیت 30 و 15 کیلوگرم وارد بازار می‌شود. ظرفیت 30 کیلوگرم، وزن مواد را با دقت 1 گرم اندازه‌گیری می‌کند و در ظرفیت 15 کیلوگرم، حساسیت برابر با 0.1 گرم (یک دهم گرم) خواهد بود. مشخصات فنی و ساختاری ترازو دیجیتال صنعتی آزمایشگاهی در هر دو ترازو به‌صورت یکسان تعریف شده‌اند و تفاوت آن‌ها صرفاً در ظرفیت و دقت است. اندازه ترازو دیجیتال آزمایشگاهی شامل 11×28×31.7 سانتی‌متر می‌شود و کفه اندازه‌گیری ترازو معادل 21×28 سانتی‌متر است. وزن ترازو حدود 3.5 کیلوگرم است. ترازو با قابلیت ها و ویژگی‌های یک ترازو کامپکت طراحی و تولید شده است. ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل KEC، را می‌توان در محیط‌های آزمایشگاهی و صنعتی استفاده کرد. پلاستیک فشرده ABS ساختار بدنه اصلی ترازو دیجیتال را شکل می‌دهد. استفاده از این متریال ترازو را در برابر ضربه و فشار حفظ خواهد کرد. جنس کفه اندازه‌گیری نیز مانند بیشتر ترازوهای گرمی کیا از جنس استیل ضدزنگ ساخته شده است. ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل KEC، از قابلیت شمارش قطعه برخوردار است و از دیگر مزایای ترازو یک گرمی دیجیتال کیا، امکان اتصال آن به کامپیوتر و چاپگر خارجی است. در این صورت امکان ذخیره داده‌ها و چاپ آن‌ها به وجود می‌آید.  

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل KEC، علاوه بر کار با آداپتور و اتصال آن به برق شهری می‌تواند با باتری شارژی داخلی خود نیز کار کند. عملکرد سریع و کیفی ترازو دیجیتال آزمایشگاهی به سبب لودسل فوق‌العاده حساس ترازو است. ترازو از تائید کیفی سازمان بین‌المللی استاندارد میزان برخوردار است. ترازو قطعه شمار چینی کیا دارای 3 صفحه نمایش از نوع LCD است نمایشگر ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل KEC، با استفاده از نور آبی پس‌زمینه، کیفیت مشاهده را برای کاربر چند برابر افزایش می‌دهد. ترازو به حباب تراز تجهیز شده است. کارایی حباب تراز برای ترازو قطعه شمار کیا مشخص است. حباب تراز به کاربر کمک می‌کند تا از هموار بودن سطح قرارگیری ترازو اطمینان داشته باشد. ناهمواری سطح موجب اختلال در روند توزین خواهد شد. عملکرد حباب تراز چنین است: با قرار گرفتن قطره داخل حباب در مرکز آن می‌توان از تراز بودن ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل KEC اطمینان داشت. خاموشی خودکار ترازو را باید به‌عنوان یکی دیگر از مزایای آن دانست. اندکی پس از تثبیت وزن و اتمام توزین، ترازو آزمایشگاهی خودکار خاموش می‌شود. مزیت بهره‌گیری از این امکان، افزایش بهره‌وری و طول عمر باتری ترازو دیجیتال است. و هم‌چنین در مصرف انرژی نیز صرفه‌جویی خواهد شد.

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل KEC از کیبورد بسیار کاملی برخوردار است. کلیدهای عملیاتی تعبیه شده روی ترازو 30 کیلویی کیا شامل، On/Off، Function، Tare، Zero، ,Unit Weight، Alarm Set، M+، Sample، Clear، MC، کلید ممیز و اعداد 0 تا 9 است. برای هر کلید کاربردی مشخص تعریف شده است. دکمه Function، برای اعمال تنظیمات و تغییر واحد وزنی اختصاص داده شده است. ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل KEC، در کنار توزین گرم و کیلوگرم، LB را نیز اندازه‌گیری می‌کند. Tare، برای پارسنگ خواهد بود. ترازو صنعتی آزمایشگاهی کیا خودکار به پارسنگ می‌پردازد. دکمه Zero، برای صفر خودکار ترازو قرار داده شده است. وزن هر واحد با کمک Unit Weight انجام می‌شود. ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل KEC، می‌تواند عمل توزین را با فشردن دکمه Alarm Set محدود کرد. به کمک دکمه M+ ، می‌توان داده‌های ترازو را جمع بست. برای شمارش قطعه دکمه Sample در صفحه کلید گنجانده شده است. در واقع یک نمونه برای ترازو دیجیتال گرمی تعریف و شمارش آن انجام می‌شود. تمامی داده‌های ثبت شده از سوی ترازو دیجیتال صنعتی با کمک دکمه Clear پاک می‌شود. ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل KEC، دارای گواهی تائید سلامت باتری (ROSH) است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با بخش پشتیبانی تماس بگیرید.       

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :