دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل KWP

قیمت :
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : تماس بگیرید

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل KWP، از سوی شرکت چینی کیا تولید می شود. شرکت کیا منحصرا به تولید ترازوهای صنعتی آزمایشگاهی می پردازد. کیفیت و کارایی ترازوهای صنعتی آزمایشگاهی کیا نسبت به محصولات مشابه از رتبه بالاتری برخوردار است. در ابتدا به مشخصه های ظاهری ترازو دیجیتال آزمایشگاهی می پردازیم. بدنه ترازو چینی کیا از استیل ضدزنگ ساخته شده است و کفه توزین نیز شامل همین ساختار می شود. سینی توزنی به شکل تخت روی ترازو گرمی کیا قرار می گیرد. اندازه کلی ترازو شامل 30.5×26.5×18.5 سانتیمتر می شود و سینی 21×16 سانتیمتری ترازو چینی کیا روی لودسل قرار می گیرد. ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل KWP، روی چهار پایه قرار می گیرد و کاربر می تواند ارتفاع ترازو دیجیتال رومیزی کیا را تنظیم کند. 

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل KWP، قابلیت توزین تا 15 کیلوگرم را داراست و وزن مواد و اجسام را با دقت 1 گرم می سنجد. ترازو دیجیتال صنعتی آزمایشگاهی کیا به سبب بدنه استیل ضد زنگ خود، خاصیت ضدآب دارد. و به راحتی می توان از ترازو برای توزین مایعات استفاده کرد. قابلیت شمارش قطعه از دیگر مزایای ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل KWP، محسوب می شود. نمایشگر ترازو یک گرمی کیا، از نوع LCD است و امکان نمایش 6 کاراکتر عددی را دارد. نور پس زمینه سبز ترازو قطعه شمار کیا، کیفیت نمایش اعداد را افزایش می دهد و امکان مشاهده در فضای تاریک یا کم نور را ممکن می کند. یکی از امکانات فوق العاده کاربردی ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل KWP، نشانگر ثبات وزن است. نشانگر وزن روی نمایشگر قابل مشاهده است. 

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل KWP، نیز مانند دیگر ترازوهای تولید شده از سوی شرکت چینی کیا از پارسنگ و صفرکن خودکار برخوردار است. سنسورهای توزین ترازو گرمی، فوق العاده حساس هستند و قابلیت اندازه گیری چگالی مواد و اجسام را نیز دارد. ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل KWP، از خاصیت خاموشی خودکار ترازو بهره مند است. این امکان کمک می کند تا عمر باتری ترازو دیجیتال آزمایشگاهی افزایش یابد و هم چنین در مصرف انرژی صرفه جویی می شود. ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل KWP با نشانگر باتری، میزان باتری مصرفی را به کاربر نشان می دهد. شرکت تولیدکننده ترازو دیجیتال آزمایشگاهی را به باتری شارژی تجهیز کرده است و به هنگام فقدان برق می توان به راحتی از ترازو آزمایشگاهی استفاده کرد.  

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل KWP، به شکل ساده ای کالیبره می شود. هر چند کالیبریت دستی انجام می شود اما با قرار گرفتن سنگ کالیبریت روی کفه توزین و فشردن دکمه کالیبره، کالیبراسیون ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل KWP، انجام می شود. حباب ترازو از دیگر امکانات ترازو دیجیتال قطعه شمار شناخته می شود. برای اطمینان از سطح هموار ترازو، می بایست از حباب تراز تعبیه شده روی ترازو دیجیتال صنعتی آزمایشگاهی بهره گرفت. اگر قطره آب موجود در حباب در مرکز آن قرار گیرد، این امر نشانگر قرار گیری ترازو در سطحی هموار است و خللی در روند توزین صورت نمی گیرد. 

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل KWP، از سوی شرکت ترازایران به همراه 12 ماه گارانتی روانه بازاز می شوند و خریداران برای استفاده از خدمات کیفی و فنی ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل KWP، باید آن را از نمایندگی ترازو کیا، ترازایران خریداری کنند. شرکت ترازایران همواره تلاش می کند تا با ارائه خدمات فنی و کیفی رضایت مشتریان را جلب کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل KWP و سایر محصولات عرضه شده در ترازایران، با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید.         

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :