دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل W30S

قیمت : 27,000,000 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل W30S، یکی دیگر از تولیدات شرکت کیا به شمار می‌رود. شرکت کیا واقع در چین به تولید تخصصی ترازوهای صنعتی آزمایشگاهی می‌پردازد. مقصود از ترازو صنعتی آزمایشگاهی، کارکرد آن‌ها در هر دو محیط تعریف شده است. ترازوهای مشابه به همراه عملکرد یکسان در بازار بسیارند اما آنچه سبب تمایز محصولات چینی کیا به دیگر ترازوها شده است، سرعت و کیفیت عملکرد و ساختار است. شرکت کیا در تولید ترازو از خاصیت کامپکت استفاده کرده است. انسجام و پیوستگی در کنار وزن پایین ترازو را می‌توان هنر شرکت کیا دانست. ترازوها صنعتی آزمایشگاهی این شرکت را می‌توان به آسانی حمل و جابجا کرد. آنچه از ترازوهای صنعتی و آزمایشگاهی انتظار می‌رود را می‌توان در ترازوهای کیا یافت. دقت بالا در کنار تنوع واحدهای اندازه‌گیری یکی دیگر از مزیت‌های ترازوهای صنعتی آزمایشگاهی کیا محسوب می‌شود. شرکت ترازایران به عنوان نماینده عرضه ترازو کیا، ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل W30S، را به تضمین 12 ماهه در اختیار کاربران قرار می‌دهد. شرکت ترازایران فعالیت خود را تنها به عرضه محصولات توزین و اندازه‌گیری محدود نکرده است و در کنار این امر به ارائه خدمات کیفی و فنی نیز می‌پردازد. مراد از خدمات شامل تعمیر ترازو و پشتیبانی کالاهاست. کاربران می‌توانند علاوه بر دوره تضمین، پس از آن نیز از خدمات شرکت ترازایران استفاده کنند. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره چگونگی بهره‌مندی از خدمات و یا برای ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل W30S، با همکاران ما ترازایران تماس بگیرید.

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل W30S، قابلیت استفاده در مشاغل صنعتی و آزمایشگاهی را دارد. ترازو دیجیتال کیا می‌تواند به توزین 30 کیلوگرم بپردازد و این توزین با دقت 1 گرم انجام می‌شود. هرچند این امکان برای ترازو گرمی کیا وجود دارد که دقت خود را به 2 گرم افزایش دهد. مواد شکل‌دهنده بدنه ترازو خارج ازآنچه در تولید ترازوها استفاده شده است نخواهد بود و برای ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل W30S، صدق می‌کند. بدنه ترازو دیجیتال آزمایشگاهی با استفاده از پلاستیک فشرده ABS ساخته می‌شود و کفه استیل ضدزنگ روی لودسل قرار می‌گیرد. ابعاد ترازو دیجیتال دربرگیرنده 9.5×27×29 سانتی‌متر است و برای کفه توزین ترازو گرمی کیا، اندازه‌های 1.4×19.5×25 سانتی‌متر در نظر گرفته شده است. پلاستیک فشرده ABS ترازو را مقابل ضربه و فشار مقاوم و می‌کند و سبب استهلاک کمتر ترازو دیجیتال در گذر زمان می‌شود. ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل W30S، را می‌بایست یک ترازو دیجیتال ضدآب و ضد گردوغبار نامید. این ویژگی سبب می‌شود بتوان به توزین مایعات نیز پرداخت و دامنه کاربری ترازو دیجیتال صنعتی را افزایش می‌دهد. چیدمان قرارگیری نمایشگر و صفحه کلید، چهره‌ای تازه به سبک ترازو بخشیده است. نمایشگر ترازو دیجیتال صنعتی آزمایشگاهی از پنل LCD ساخته می‌شود. روی نمایشگر ترازو از نشانگر باتری استفاده شده است و می‌توان از میزان باتری ترازو آگاهی داشت.  از مزایای بسیار کاربردی ترازو دیجیتال آزمایشگاهی برخورداری از پورت استاندارد  RS232 است، این پورت امکان اتصال ترازو دیجیتال را به کامپیوتر مهیا می‌کند درنتیجه، امکان ذخیره داده‌ها فراهم می‌شود.

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل W30S، می‌تواند علاوه بر توزین گرم به توزین 3 واحد اندازه‌گیری دیگر نیز بپردازد. واحدهای اندازه‌گیری شامل KG، LB و OZ می‌شود. برای عملکرد بهتر ترازو صنعتی آزمایشگاهی و همچنین افزایش عمر باتری، شرکت سازنده از فرآیند خاموشی خودکار بهره جسته است. اندکی پس از انجام توزین و تثبیت وزن، ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل W30S، خودکار خاموش می‌شود. با توجه به طراحی فشرده و وزن 5 کیلوگرمی ترازو گرمی، می‌توان به آسانی آن را جابجا یا حمل کرد. صفحه کلید ترازو دربرگیرنده کلیدهای عملیاتی مهم است. در اینجا به بررسی صفحه کلید و کارکرد جداگانه هرکدام از آن‌ها می‌پردازیم. ابتدا از دکمه On/Off  شروع می‌کنیم که دارای عملکردی مشخص است. دکمه Unit کار تغییر واحد اندازه‌گیری را انجام می‌دهد. حالت G/N بیانگر وزن خالص و ناخالص به هنگام پارسنگ است. با فشردن دکمه Zero، ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل W30S، خودکار صفر می‌شود. Tare، عمل پارسنگ را انجام می‌دهد. برای ترازو دیجیتال آزمایشگاهی انتخاب هر گزینه با فشردن دکمه Enter اجرا می‌شود. برای محاسبه مجموع وزن می‌توان از دکمه MR استفاده کرد. چنانچه کاربر بخواهد بخشی از داده‌ها را ذخیره کند می‌بایست از حالت M+ استفاده کند. برای پاک کردم مجموع وزن در ترازو دیجیتال آزمایشگاهی، دکمه MC کارایی دارد. حالت PLU در ترازو دیجیتال امکان دسترسی کاربر را به منو آسان‌تر می‌کند.

ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل W30S، قابلیت کارکرد با باتری شارژی را دارد و در عین حال می‌تواند از طریق اتصال به برق شهری با استفاده از آداپتور گنجانده شده در پک ترازو دیجیتال گرمی، منبع تغذیه خود را تأمین کند. ترازو آزمایشگاهی کیا 1 گرم مدل W30S، را می‌توان یک ترازو کامل برای استفاده در آزمایشگاه‌ها و محیط‌های صنعتی تلقی کرد. با در نظر گرفتن ویژگی‌ها و وجوه تمایز ترازو دیجیتال صنعتی آزمایشگاهی کیا با دیگر تولیدات این شرکت، از قیمت بسیار مناسبی دارا است.         

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :