دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو آزمایشگاهی کیا 10 کیلوگرم مدل PS

قیمت :
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : تماس بگیرید

ترازو آزمایشگاهی کیا 10 کیلوگرم مدل PS، یکی دیگر از محصولات چینی است و از سوی شرکت کیا تولید می شود. شرکت کیا ترازوهای را با کاربری صنعتی و آزمایشگاهی تولید می کند. خصیصه اصلی ترازوهای صنعتی آزمایشگاهی کیا دقت بالای ترازو ها است و آنچه از ترازو های صنعتی و ترازوهای آزمایشگاهی انتظار می رود، ترازوهای کیا دارا هستند. ترازو سری PS شامل یه مدل می شود. امکانات، مزیت ها و کاربری ترازو های سری PS یکسان در هر سه مدل تکرار شده است و تفاوت را باید در میزان ظرفیت ترازوهای گرمی کیا جستجو کرد. ترازو آزمایشگاهی کیا 10 کیلوگرم مدل PS، قابلیت توزین به توان 10 کیلوگرم را دارد و با حساسیت 1 گرم (یک گرم)، وزن مواد را می سنجد. می توان اذعان کرد از نظر امکانات و کاربری تفاوتی با مدل ترازو آزمایشگاهی کیا 5 کیلوگرم مدل PS ندارد و صرفا میزان ظرفیت اندازه گیری متفاوت است. در آغاز به ساختار ظاهری ترازو گرمی کیا می پردازیم.

ترازو آزمایشگاهی کیا 10 کیلوگرم مدل PS، از پلاستیک فشرده ABS ساخته شده است و کفه توزین نیز با استفاده از همین ساختار روی لودسل ترازو دیجیتال آزمایشگاهی قرار می گیرد. برای حفظ لودسل از گرد و غبار، کفه توزین از درپوش بهره مند است. ترازو گرمی کیا در اندازه های 21×20.5 سانتی متر و درباره کفه اندازه گیری نیز در ابعاد 16×20.5 سانتی متر ساخته می شود. ترازو آزمایشگاهی کیا 10 کیلوگرم مدل PS، دارای چهار دکمه اصلی است. دکمه های ترازو شامل    On/Off، Unit، Tare و Hold است. کاربرد دکمه On/Off برای روشن و خاموش کردن ترازو دیجیتال یک گرمی تعبیه شده است هر چند در کنار این دکمه، جداگانه یک دکمه اصلی برای این امر اختصاص داده شده است. دکمه Unit در ترازو دیجیتال 10 کیلویی کیا برای تغییر واحد اندزاه گیری کارایی دارد. ترازو آزمایشگاهی کیا 10 کیلوگرم مدل PS، می تواند با توجه به واحدهای G، KG، LB و  OZبه اندازه گیری وزن بپردازد. دکمه Tare برای پارسنگ اتوماتیک ترازو دیجیتال چینی کیا کاربرد دارد. علاوه بر این موضوع، امکان صفر خودکار هم برای ترازو دیجیتال فروشگاهی کیا فراهم شده است.

ترازو آزمایشگاهی کیا 10 کیلوگرم مدل PS، از نمایشگر LCD برخوردار است. نمایشگر ترازو در جلوی آن واقع شده است و کلیدهای کاربردی در سمت و راست ترازو دیجیتال فروشگاهی قرار گرفته اند. با استفاده از دکمه Hold می توان حاصل توزین را قفل کرد یعنی پس از اندازه گیری وزن مواد و و ثبت آن روی نمایشگر ترازو دیجیتال، می توان عددها را قفل کرد. ترازو آزمایشگاهی کیا 10 کیلوگرم مدل PS، خودکار خاموش می شود و این مهم تنها بسته به حالت غیر فعال دستگاه ترازو صنعتی بستگی دارد. برخورداری از این امکان در ترازو دیجیتال آزمایشگاهی سبب می شود بر طول عمر باتری ترازو افزوده شود و بتوان در مصرف انرژی نیز صرفه جویی کرد. ترازو دیجیتال آزمایشگاهی به همراه یک آداپتور در اختیار کاربر قرار می گیرد اما به انضمام آداپتور، ترازو گرمی کیا می تواند با استفاده از 1 باتری کتابی نیز کار کند. ترازو یک گرم چینی کیا صرفا به رنگ خاکستری ارائه می شود. شرکت ترازایران به عنوان نماینده عرضه ترازو کیا، ترازو آزمایشگاهی کیا 10 کیلوگرم مدل PS، را به همراه 12 ماه گارانتی عرضه می کند. شرکت ترازایران در زمینه ارائه خدمات از جمله تعمیر ترازو و پشتیبانی نیز فعالیت دارد. ارائه خدمات دربرگیرنده دوره گارانتی و پس از آن است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در بخش فروش تماس بگیرید.

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :