دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو آزمایشگاهی کیا 2 دهم گرم مدل KWP

قیمت :
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : تماس بگیرید

ترازو آزمایشگاهی کیا 2 دهم گرم مدل KWP، از سوی شرکت چینی کیا تولید می شود. شرکت کیا منحصرا به تولید ترازوهای صنعتی آزمایشگاهی می پردازد و تولید اختصاصی در عرصه توزین و اندازه گیری سبب شده است تا ترازوهای چینی کیا از کیفیت و کارایی خوب و مطلوبی بهره مند باشند و بتوانند در بازار داخلی مشتریان بسیاری را سوی خود جلب کنند. ترازو آزمایشگاهی کیا 2 دهم گرم مدل KWP، شباهت بسیاری با سری 15 کیلویی KWP دارد و تنها تفاوت موجود در میزان ظرفیت و دقت ترازو است. ترازو صنعتی آزمایشگاهی کیا قابلیت توزین تا 6 کیلوگرم را دارد و با حساسیت 0.2 گرم (دو دهم گرم) به سنجش ورن مواد می پردازد. 

ترازو آزمایشگاهی کیا 2 دهم گرم مدل KWP، در اندازه های 18.5×26.5×30.5 سانتیمتر ساخته می شود، بدنه ترازو گرمی کیا را از استیل ضد زنگ تولید می کنند و سینی استیل نیز از همین متریال شکل گرفته است. ابعاد سینی توزین 21×16 سانتیمتر و به شکل تخت روی ترازو آزمایشگاهی کیا 2 دهم گرم مدل KWP، قرار می گیرد. بدنه استیل ترازو دیجیتال ازمایشگاهی، مقاومت ترازو را افزایش می دهد و کیفیت آن را نیز حفظ می کند. ترازو دو دهم گرمی کیا از سنسورهای بسیار دقیق و حساسی بهره مند است و بلافاصله پس از قرار گیری مواد روی کفه توزین، وزن به ثبات می رسد و روی نمایشگر نشان داده می شود. روی نمایشگر ترازو آزمایشگاهی کیا 2 دهم گرم مدل KWP، نشانگر ثبات وزن وجود دارد. 

ترازو آزمایشگاهی کیا 2 دهم گرم مدل KWP، را می توان برای توزین مایعات نیز استفاده کرد. بدنه استیل ضد زنگ ترازو خاصیت ضد آب به ترازو گرمی کیا می بخشد و همین امکان کمک می کند تا دایره استفاده از ترازو گسترده تر شود. نمایشگر ترازو آزمایشگاهی کیا 2 دهم گرم مدل KWP، قابلیت نمایش 6 کاراکتر عددی را دارد، ابعاد نمایشگر ترازو صنعتی آزمایشگاهی کیا 4×905 سانتیمتر است. به سبب کارکرد آزمایشگاهی و صنعتی ترازو، امکان شمارش قطعه را دارد و با استفاده از دکمه Count یا Pcs می توان قطعه را شمرد.  پارسنگ الکترونیکی و صفر کن خودکار از دیگر مزیت های ترازو آزمایشگاهی کیا 2 دهم گرم مدل KWP، به شمار می رود.

ترازو آزمایشگاهی کیا 2 دهم گرم مدل KWP، چکالی مواد را نیز محاسبه می کند و می تواند با واحدهای KG، G، LB، OZ به سنجش وزن مواد بپردازد. در واقع می توان اذعان کرد ترازو آزمایشگاهی کیا 2 دهم گرم مدل KWP، تفاوت چندانی با ترازو 15 کیلوگرمی KWP ندارد. ترازو گرمی کیا به باتری پشتیبان تجهیز شده است و علاوه بر آداپتور همراه ترازو آزمایشگاهی، از باتری شارژی آن نیز می توان استفاده کرد. ترازو آزمایشگاهی کیا 2 دهم گرم مدل KWP، از طرف شرکت ترازایران به همراه 12 ماه گارانتی روانه بازار می شود و خریداران با خرید ترازو گرمی چینی کیا از ترازایران می توانند از خدمات کیفی و فنی و هم چنین تعمیر ترازو استفاده کنند. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ترازو آزمایشگاهی کیا 2 دهم گرم مدل KWP و هم چنین دیگر کالاهای معرفی شده در ترازایران با همکاران ما تماس بگیرید.      

    

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :