دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو آزمایشگاهی کیا 25 کیلوگرم مدل PS

قیمت :
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : تماس بگیرید

ترازو آزمایشگاهی کیا 25 کیلوگرم مدل PS، در ردیف ترازوهای وارداتی قرار دارد. ترازو دیجیتال آزمایشگاهی سری PS از سوی شرکت چینی کیا تولید می شود. ترازوهای کیا قابلیت استفاده در محیط های صنعتی و آزمایشگاهی را دارد. مزیت استفاده از ترازو چینی کیا علاوه بر کارایی فوق العاده ترازو، حساسیت و سرعت بالای توزین است. ترازو آزمایشگاهی کیا سری PS در سه مدل تولید می شود و هر کدام تنها از نظر میزان ظرفیت با یکدیگر تفاوت دارند. ترازو صنعتی آزمایشگاهی کیا از سوی شرکت ترازایران به همراه 12 ماه گارانتی در اختیار عموم قرار می گیرد. شرکت ترازایران به عنوان نماینده عرضه ترازو کیا علاوه بر فروش محصولات به فعالیت در زمینه ارائه خدمات کیفی و فنی عبارت از تعمیر ترازو و پشتیبانی آن در دوره گارانتی و پس از گارانتی نیز فعالیت می کند. برای بررسی ترازو آزمایشگاهی کیا 25 کیلوگرم مدل PS، در ابتدا به ساختار ظاهری متریال اصلی ترازو دیجیتال می پردازیم. پلاستیک فشرده ABS، سازه اصلی ترازو گرمی کیا است. تفاوت اصلی  ترازو آزمایشگاهی کیا 25 کیلوگرم مدل PS، با دیگر ترازوهای تولید شده از سوی شرکت چینی کیا، در همین ساختار است. در ترازو دیجیتال آزمایشگاهی کیا به جای استفاده از کفه استیل از پلاستیک فشرده ABS بهره جسته اند.

ترازو آزمایشگاهی کیا 25 کیلوگرم مدل PS، قابلیت توزین تا 25 کیلوگرم را دارد و این وزن را با دقت 1 گرم انجام می دهد. توزین 25 کیلوگرم با حساسیت یک گرم از سوی ترازو دیجیتال با کاربری صنعتی آزمایشگاهی فوق العاده خواهد بود. در طراحی و ساخت ترازو رومیزی گرمی از خاصیت کامپکت استفاده کرده اند. ترازو 25 کیلویی کیا در ابعاد 21×20.5 سانتی متر تولید می شود و وزنی برابر با 927 گرم دارد، با توجه به این ویژگی ها، ترازو به راحتی قابلیت جابجایی خواهد داشت. کفه توزین به میزان 16×20.5 سانتی متر است و از یک درپوش برای محافظت از لودسل در برابر گرد و غبار برخوردار است. ترازو دیجیتال صنعتی از مقاومت بسیار خوبی بهره مند است. نمایشگر ترازو دیجیتال رومیزی از پنل LCD ساخته می شود و نحوه چیدمان کلیدهای کاربردی در اطراف نمایشگر به شکلی است که تداخلی برای کاربر در حین کار با ترازو آزمایشگاهی ایجاد نمی کند. صفحه کلید ترازو آزمایشگاهی کیا 25 کیلوگرم مدل PS، شامل کلیدهای خاموش/روشن، Unit، Tare و  Hold می شود. تنوع واحدهای اندازه گیری از دیگر خصیصه بارز ترازو صنعتی آزمایشگاهی کیا به شمار می ورد. ترازو یک گرمی PS می تواند علاوه بر توزین گرم و کیلوگرم، واحدهای LB وOZ  را نیز اندازه گیری کند. از طریق دکمه Unit  توان واحد اندازه گیری را تغییر داد. پارسنگ ترازو آزمایشگاهی کیا 25 کیلوگرم مدل PS، الکترونیکی انجام می شود، مزیت این امکان در توزین دقیق و سریع ترازو چینی کیا مشهود است. دکمه Tare برای همین امر اختصاص داده شده است.

ترازو آزمایشگاهی کیا 25 کیلوگرم مدل PS، برای افزایش بهره وری از باتری ترازو و هم چنین کاهش مصرف انرژی، اندکی پس از انجام توزین خودکار خاموش می شود. برای قفل شدن وزن می توان از دکمه Hold  استفاده کرد. صفرکن ترازو دیجیتال آزمایشگاهی هم چون پارسنگ آن خودکار انجام می شود. منبع تغذیه ترازو آزمایشگاهی کیا 25 کیلوگرم مدل PS، را می توان به دو شکل تامین کرد. آداپتور (برق شهری 220 ولت) و هم چنین 1 باتری کتابی V9  می تواند تامین کننده ترازو دیجیتال آزمایشگاهی باشند. علاوه بر گنجاندن دکمه خاموش/روشن  در میان صفحه کلید ترازو گرمی، یک کلید اصلی جداگانه نیز برای این امر تعبیه شده است. تنوع رنگ در ارائه ترازو آزمایشگاهی کیا 25 کیلوگرم مدل PS، وجود ندارد و صرفا به رنگ خاکستری در بازار موجود است. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ترازو چینی کیا و دیگر محصولات ارائه در ترازایران با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید.   

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :