دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو آزمایشگاهی کیا 5 دهم گرم مدل KEW

قیمت : 15,900,000 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

ترازو آزمایشگاهی کیا 0/5 گرم مدل KEW، در ردیف تولیدات شرکت کیا قرار می گیرد. شرکت کیا واقع در چین، در زمینه تولید ترازوهای صنعتی آزمایشگاهی فعالیت دارد. منظور از صنعتی آزمایشگاهی قابلیت استفاده از ترازو در محیط های آزمایشگاهی و صنعتی است. ساختار و عملکرد ترازو سبب می شود برای استفاده در هر دو محیط مطلوب و لازم باشد.  ترازوهای صنعتی و آزمایشگاهی مشابه در بازار داخلی بسیارند اما فروش بیشتر محصولات کیا ناشی از کیفیت و علمکرد بالای ترازوهای تولید شده است. نماینده عرضه ترازوهای کیا شرکت ترازایران، ترازو آزمایشگاهی کیا 5 دهم گرم مدل KEW، را به همراه 12 ماه گارانتی در اختیار خریداران قرار می گیرد. در همین راستا، شرکت ترازایران فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات پشتیبانی مانند تعمیر ترازو و سایر محصولات توزین و اندازه گیری و ماشین های ادارای و اتوماسیون گسترش داد. خدمات شامل دوره گارانتی و پس از آن می شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ترازو آزمایشگاهی کیا 5 دهم گرم مدل KEW، و دریافت خدمات کیفی و فنی با همکاران ما در ترازایران تماس بگیرید. 

ترازو آزمایشگاهی کیا 5 دهم گرم مدل KEW، قابلیت توزین تا 30 کیلوگرم را دارد. اندازه گیری وزن با استفاده از این ترازو با دقت 0.5 گرم (5 دهم گرم) انجام می شود. ظرفیت 30 کیلوگرم با حساسیت 0.5 گرم با استفاده از سنسور وزن کشی HBM توزین می شود. سنسورهای اندازه گیری از سرعت بالایی برخوردارند و بلافاصله پس از قرارگیری مواد روی کفه توزین، وزن ثبت می شود. ترازو دیجیتال آزمایشگاهی از بدنه پلاستیک فشرده ی ABS، ساخته شده است. کارکرد آزمایشگاهی ترازو ایجاب می کند کفه توزین از استیل ضد زنگ تهیه شود. کفه اندازه گیری وزن برابر با 32×23 سانتی متر است و ابعاد کلی ترازو گرمی در اندازه های 10×30.5×35.5 سانتی متر خلاصه می شود. ترازو آزمایشگاهی کیا 5 دهم گرم مدل KEW، وزنی حدود 4 کیلوگرم دارد. نمایشگر  LCDترازو چینی کیا  دارای نور پس زمینه آبی است. مزیت استفاده از چراغ پس زمینه آبی، کیفیت نمایش اعداد را افزایش می دهد و هم چنین در فضای کم نور و تاریک اعداد نمایشگر به سهولت قابل مشاهده هستند. نمایشگر ترازو دیجیتال جلوی ترازو و در مرکز آن تعبیه شده است. برای افزایش کارایی و بهره وری ترازو 30 کیلوگرمی، دمای محیط می باییست ما بین 0 تا 40 سانتی گراد باشد.

ترازو آزمایشگاهی کیا 5 دهم گرم مدل KEW، دارای پورت استاندارد RS232 است. برای اتصال ترازو دیجیتال 5 دهم گرم به کامپیوتر و چاپگر می بایست از این پورت بهره جست. در این صورت امکان ذخیره و چاپ داده های اندازه گیری شده از سوی ترازو وجود خواهد داشت. چیدمان صفحه کلید در زیر نمایشگر ترازو آزمایشگاهی کیا 5 دهم گرم مدل KEW، قرار دارد. کلیدهای عملیاتی ترازو عبارتند از On/Off، Tare، Pcs، Alarm/Set، Mode، Print، Zero، MC و M. M+ دفetرازو عبارتند از چیدمات های اندزاه گیری شده از سوی ترازو وجود خواهد شد.  بهره جست. به سهولت  متر خلاصه می شود. شده است.

هر دکمه کارایی منحصربفرد خود را دارد. ترازو اتوماتیک عمل پارسنگ را انجام می دهد و دکمهTare  برای همین امر روی ترازو آزمایشگاهی کیا 5 دهم گرم مدل KEW، قرار دارد. ترازو دیجیتال صنعتی از عملکرد شمارشی نیز بهره مند است. قابلیت شمارش قطعه در ترازو مزیتی است تا بتوان از ترازو در خطوط تولید و بسته بندی استفاده کرد. دکمه Pcs عمل شمارش را فعال می کند. چنانچه وزن قرار گرفته روی کفه اندازه گیری از حجم مشخص شده بیشتر باشد، زنگ هشدار ترازو گرمی کیا فعال می شود. دکمه Alarm/Set کاربری دوگانه دارد. با استفاده از این بخش می توان به بخش تنظیمات ترازو دیجیتال دسترسی داشت. به کار گیری از واحدهای اندازه گیری متنوع در ترازو آزمایشگاهی کیا 5 دهم گرم مدل KEW، سبب تمایز ترازو صنعتی آزمایشگاهی کیا از دیگر تولیدات و برندها شده است. ترازو 5 دهم گرم کیا در کنار توزین گرم و کیلوگرم، قابلیت توزین LB (معادل پوند) را دارد. با فشردن دکمه Mode، واحد اندازه گیری تغییر می کند. کاربرد دکمه Print در ترازو آزمایشگاهی واضح و مشخص است. صفرکن خودکار نیز از دیگر مزیت های ترازو چینی کیا تلقی می شود. دکمه MC برای اندازه گیری دقیق و کنترل شده کارایی دارد و در نهایت M+ برای ثبت داده ها استفاده می شود.

ترازو آزمایشگاهی کیا 5 دهم گرم مدل KEW، برای افزایش بهره وری ترازو و صرفه جویی در مصرف انرژی خودکار خاموش می شود. این خاموشی اندکی پس از انجام توزین و ثبت داده ها انجام می شود. برای توزین دقیق تر و صحیح تر ترازو دیجیتال 5 دهم گرمی و یا هر ترازو دیجیتال آزمایشگاهی می بایست روی سطح صاف قرار بگیرد. با کمک حباب تراز تعبیه شده روی ترازو می توان از هموار بودن سطح قرار پیری ترازو دیجیتال مطمئن بود. زمانی که قطره داخل حباب در مرکز آن قرار گیرد نشان دهنده ی تراز بودن سطح است. باتری داخلی شارژی ترازو گرمی کیا، یکی دیگر از مزیت های ترازو دیجیتال چینی محسوب می شود. در کنار این موضوع می توان از آداپتور ترازو برای اتصال به برق استفاده کرد. آداپتور و دفترچه راهنما در میان پک ترازو آزمایشگاهی کیا 5 دهم گرم مدل KEW، گنجانده شده است.       

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :