دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو آزمایشگاهی کیا 5 کیلوگرم مدل KSL

قیمت : 24,000,000 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

ترازو آزمایشگاهی کیا 5 کیلوگرم مدل KSL، یکی دیگر از تولیدات شرکت کیا چین محسوب می شود. در توصیف و بررسی دیگر مدل های سری KSL، به ساختار و کیفیت و هم چنین چگونگی عملکرد شرکت کیا پرداختیم. ترازو آزمایشگاهی کیا 5 کیلوگرم مدل KSL، با ظرفیت 5 کیلوگرم به اندازه گیری مواد می پردازد. دقت تعریف شده برای ترازو چینی کیا برابر با 0.01 گرم (یک صدم گرم) است. در ابتدا به مشخصات ظاهری ترازو می پردازیم، ترازو 1 صدم گرمی کیا با کاربرد صنعتی آزمایشگاهی طراحی و ساخته می شود. ترازو گرمی کیا به صورت رومیزی در اختیار کاربر قرار می گیرد و روی 4 پایه سوار می شود، پایه های ترازو آزمایشگاهی کیا 5 کیلوگرم مدل KSL، را می توان تنظیم کرد و در ارتفاع مورد نیاز قرار داد. 

ترازو آزمایشگاهی کیا 5 کیلوگرم مدل KSL، دارای نمایشگر LCD است و روبروی ترازو دیجیتال آزمایشگاهی قرار گرفته است. چیدمان کلیدهای کیبورد به شکلی است که کار برای کاربر بسیار راحت خواهد بود. از مزیت های ترازو صنعتی آزمایشگاهی کیا باید به پارسنگ الکترونیکی آن اشاره کرد، با فشردن دکمه Tare، عمل پارسنگ انجام می شود. صفر کن خودکار از دیگر مزیت های ترازو دیجیتال چینی کیا محسوب می شود. ترازو 1 صدم گرمی کیا، می تواند به شمارش قطعه بپردازد، دکمه Count تعبیه شده روی ترازو برای همین امر خواهد بود. جنس سینی توزین ترازو دیجیتال گرمی، استیل ضدزنگ است و محفظه توزین را نیز برای ترازو آرمایشگاهی قرار داده اند. اندازه 190×159 میلی متری ترازو به شکل استاندارد طراحی شده است. طراحی محفظه اندازه گیری ترازو آزمایشگاهی کیا 5 کیلوگرم مدل KSL، به شکلی است که کاربر به راحتی می تواند از سه جهت به سینی ترازو دسترسی داشته باشد. 

ترازو آزمایشگاهی کیا 5 کیلوگرم مدل KSL، علاوه بر آداپتور همراه، از باتری شارژی نیز برخوردار است. کالیبریت ترازو گرمی کیا به آسانی انجام می شود. با استفاده از سنگ کالیبره و فشردن دکمه می توان ترازو 1 صدم گرمی کیا را کالیبره کرد. چنانچه کاربر از سطح صاف ترازو آزمایشگاهی کیا 5 کیلوگرم مدل KSL، مطمئن نباشد با مشاهده حباب تراز، می توان از روند درست توزین اطمینان داشت. زمانی ترازو در سطح صاف قرار می گیرد که قطره در مرکز حباب واقع شود. از دیگر مزایای ترازو آزمایشگاهی کیا 5 کیلوگرم مدل KSL، امکان اتصال ترازو به کامپیوتر و چاپگر اشاره کرد. با استفاده از پورت استاندارد RS 232، این امکان به مزایای ترازو آزمایشگاهی کیا 5 کیلوگرم مدل KSL، اضافه شده است. 

ترازو آزمایشگاهی کیا 5 کیلوگرم مدل KSL، از سوی شرکت ترازایران به همراه 12 ماه گارانتی در اختیار مشتریان قرار می گیرد. شرکت ترازایران با ارائه خدمات گارانتی و تعمیر ترازو، تلاش می کند تا در سریع ترین زمان ممکن وظیفه خود را انجام دهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ترازو آزمایشگاهی کیا 5 کیلوگرم مدل KSL، با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید.        

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :