دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو آزمایشگاهی کیا 5 کیلوگرم مدل PS

قیمت :
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : تماس بگیرید

ترازو آزمایشگاهی کیا 5 کیلوگرم مدل PS، یکی دیگر از تولیدات شرکت کیا به شمار می رود. محصولات چینی کیا توانسته اند در بازار داخلی مشترین خود را پیدا کنند. در بازار مارک های مشابه بسیاری هستند اما شرکت کیا به دلیل تولید تخصصی ترازوهای صنعتی آزمایشگاهی توانسته است محصولات خود را از دیگر تولیدات متمایز کند. کیفیت و کارایی ترازوهای کیا در دقت و اندازه گیری فوق العاده است. ترازو آزمایشگاهی کیا 5 کیلوگرم مدل PS، از سوی شرکت ترازایران -نماینده عرضه ترازو کیا- به همراه 12 ماه گارانتی در اختیار کاربران قرار می گیرد. ترازو صنعتی آزمایشگاهی کیا سری PS در سه مدل  به بازار معرفی شده اند و تنها تفاوت موجود در سری PS بسته به میزان ظرفیت ترازوها است. شرکت ترازایران در کنار بررسی کیفی و فنی محصولات توزین و اندازه گیری به  فعالیت در زمینه ارائه خدمات نیز می پردازد. خدمات شرکت ترازایران شامل تعمیر ترازو پشتیبانی محصولات اعم از دوره گارانتی و پس از آن می شود. برای استفاده از خدمات شرکت ترازایران می توانید با بخش پشتیبانی تماس بگیرید.

ترازو آزمایشگاهی کیا 5 کیلوگرم مدل PS، دارای کاربری آزمایشگاهی و صنعتی است و این مهم در واقع خصیصه مشترک تمامی ترازوهای کیا به شمار می رود. ترازو آزمایشگاهی کیا به رنگ خاکستری تولید می شود. پلاستیک فشرده ABS، ساختار بدنه ترازو را شکل می دهد و مقاومت ترازو رومیزی کیا را بالا می برد. ساختار بدنه سبب می شود تا در گذر زمان از کیفیت و عملکرد ترازو آزمایشگاهی کیا 5 کیلوگرم مدل PS، کاسته نشود. ترازو دیجیتال آزمایشگاهی با توان توزین 5 کیلوگرم به اندازه گیری وزن می پردازد و این اندازه گیری با حساسیت 1 گرم (یک گرم) سنجیده می شود. متریال اصلی ترازو شامل کفه توزین نیز می شود. کفه اندازه گیری ترازو یک گرمی کیا با استفاده از درپوش پوشیده می شود. ترازو آزمایشگاهی کیا قابلیت توزین در 4 واحد اندازه گیری را دارد. واحدهای وزن کشی ترازو آزمایشگاهی کیا 5 کیلوگرم مدل PS، عبارتند از G، KG، LB،  OZ. با به کارگیری دکمه Unit تعبیه شده روی ترازو دیجیتال آزمایشگاهی می توان واحد وزن کشی را تغییر داد. صفحه نمایش ترازو گرمی کیا با بهره گیری از پنل LCD ساخته شده است. ترازو آزمایشگاهی کیا 5 کیلوگرم مدل PS، دارای دو دکمه ON/OFF است. علاوه بر این که در میان کلیدهای کاربردی صفحه کلید گنجانده شده است به صورت جداگانه نیز روی ترازو تعبیه شده است و به عنوان دکمه اصلی خاموش/روشن از آن یاد می شود.

ترازو آزمایشگاهی کیا 5 کیلوگرم مدل PS، مدتی پس از انجام توزین به شکل خودکار خاموش می شود. این مزیت سبب می شود علاوه بر افزایش طول عمر باتری ترازو دیجیتال صنعتی، در مصرف انرژی نیز صرفه جویی شود. از دیگر مزیت های ترازو آزمایشگاهی کیا 5 کیلوگرم مدل PS، بهره مندی از صفرکن و پارسنگ خودکار و الکترونیکی است. به هنگام تثبیت وزن کاربر می تواند با فشردن دکمه Hold وزن مشخص شده را قفل کند. در طراحی و ساخت ترازو دیجیتال کیا از ویژگی کامپکت استفاده شده است. وزن ترازو برابر با 927 گرم است و در ابعاد 21×20.5 سانتی متر ساخته می شود. اندازه کفه نیز معادل 16×20.5 سانتی متر است. ترازو آزمایشگاهی کیا 5 کیلوگرم مدل PS، قابلیت کار با آداپتور و باتری را نیز دارد. آداپتور در پک ترازو چینی کیا گنجانده شده است و علاوه بر این با کمک 1 باتری کتابی  V9 نیز می تواند کار کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ترازو آزمایشگاهی کیا 5 کیلوگرم مدل PS، با همکاران ما در ترازایران تماس بگیرید.   

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :