دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو آزمایشگاهی کیا 600 گرم مدل SL

قیمت : 0 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

 ترازو آزمایشگاهی کیا 600 گرم مدل SL، از سوی شرکت چینی کیا تولید می شود. شرکت کیا به تولید ترازوهای صنعتی آزمایشگاهی می پردازد. ساختار و عملکرد ترازو های کیا سبب می شود علاوه بر محیط آزمایشگاهی، در محیط های صنعتی نیز کاربرد دارد. ترازوهای صنعتی آزمایشگاهی از تمام مزیت های آنچه از ترازوهای آزمایشگاهی و ترازوهای صنعتی انتظار می رود داراست. شرکت ترازایران علاوه بر ارائه و بررسی کیفی و فنی ترازوها به فعالیت در عرصه خدمات پشتیبانی و تعمیر ترازو نیز می پردازد و این خدمات شامل دوره گارانتی و خارج از آن می شود. ترازو آزمایشگاهی کیا 600 گرم مدل SL، از سوی شرکت ترازایران به عنوان نماینده عرضه محصولات کیا، به همراه 12 ماه گارانتی روانه بازار می شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ترازو آزمایشگاهی کیا 600 گرم مدل SL، و هم چنین خدمات فنی و کیفی با همکاران ما در ترازایران تماس بگیرید. در اینجا به بررسی و توصیف ساختار ظاهری و امکانات ترازو آزمایشگاهی کیا می پردازیم.

ترازو آزمایشگاهی کیا 600 گرم مدل SL، همانطور که از نامش پیداست قابلیت توزین تا 600 گرم را داردو این توزین با حساسیت 0.01 گرم (یک صدم گرم)، انجام می شود. ترازو مانند بیشتر ترازوهای صنعتی آزمایشگاهی کیا از آلیاژ آلمینیوم ساخته شده است و کفه توزین ان نیز از نوع سینی استیل ضدزنگ خواهد بود. ابعاد ترازو در اندازه های 19×24 سانتی متر است و به شکل کامپکت در اختیار مشتریان قرار می گیرد. کفه اندازه گیری نیز به قطر 13 سانتی متر در نظر گرفته شده است. طراحی ترازو آزمایشگاهی کیا 600 گرم مدل SL، به شکلی است که ترازو آزمایشگاهی را در برابر ضربه حفظ می کند. ترازو گرمی کیا می تواند در دمای 0 تا 40 در جه سانتی گراد و همچنین رطوبت 10 تا 50 درجه کار کند و بر این مبنا، کاملا با شرایط اقلیمی ایران سازگاری دارد. ترازو یک صدم گرمی کیا صرفا به تزوین گرم می پردازد و این ویژگی ترازو SL به کلی متفاوت از دیگر ترازوهای آزمایشگاهی کیا است. ترازو آزمایشگاهی کیا 600 گرم مدل SL، با نمایشگر LED قابلیت نمایش 6 کاراکتر عددی را دارد و در اصطلاح به نمایشگر این ترازو، 6 SEGMENTS گویند. ترازو گرمی کیا علاوه بر توزین می تواند به شمارش قطعه نیز بپردازد. دکمه Count تعبیه شده روی ترازو قطعه شمار برای همین امر اختصاص داده شده است. ترازو یک صدم گرمی کیا دارای چهار کلید عملیاتی مهم است. به غیر از دکمه قید شده، دکمه On/Off ، Zero و Cal نیز جلوی ترازو قرار گرفته اند و کارکرد هر کدام به ترتیب شامل دکمه خاموش/روشن، صفرکن خودکار و کالیبریت می شود. کالیبراسیون ترازو آزمایشگاهی کیا 600 گرم مدل SL، به راحتی انجام می شود. ترازو به همراه یه وزنه 200 گرمی است و کاربر با قرار دادن وزنه روی سینی توزین و و فشردن دکمه مربوطه می تواند ترازو گرمی خود را کالیبره کند.

ترازو آزمایشگاهی کیا 600 گرم مدل SL، از سه کاربری صرفا برای دکمه On/Off داراست. برای استفاده از باتری، برق و خاموش/روشن کردن ترازو می توان از این دکمه استفاده کرد. ترازو قطعه شمار کیا، به محفظه توزین تجهیز شده است. محفظه توزین سبب می شود تا در روند توزین ترازو یک صدم گرمی کیا خللی ایجاد نشود. کاربرد AD Chip در ترازو دقت ترازو را در توزین و تثبیت وزن بالا می برد. چنانچه وزن بیشتر از مقدار مشخص شده باشد، در ترازو هشدار اضافه بار فعال می شود. ترازو آزمایشگاهی کیا 600 گرم مدل SL با کمک آداپتور تعبیه شده در پک ترازو می تواند منبع تغذیه خود را تامین کند در کنار این مزیت، ترازو دیجیتال آزمایشگاهی امکان کار با 4 عدد باتری قلمی را دارد.     

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :