دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو آویز دیبال مدل D900

قیمت :
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : تماس بگیرید

ترازو آویز دیبال مدل D900، با توجه به نام خود، محصول شرکت دیبال اسپانیا است. شرکت دیبال اسپانیا اواسط دهه 80 فعالیت خود را آغاز کرد. شرکت دیبال را به عنوان پیشگام و پیشتاز در تولید ترازوهای لمسی می شناسند. با این که زمان زیادی از حضور شرکت دیبال در میان تولیدکنندگان صنعت توزین و اندازه نمی گذرد اما خیلی زود توانست جایگاه خود را در میان انبوه تولیدکنندگان پیدا کند. ترازوهای فروشگاهی دیجیتال دیبال، دارای ویژگی ها و امکانات مشابه ای هستند و تمایز آنان را باید بسته به ظاهر ترازوها دانست هم چون علمکدار و یا بدون علمک. ترازو آویز دیبال مدل D900، در دسته ترازوهای فروشگاهی از نوع دیجیتال قرار می گیرد، هر چند باید ویژگی لمسی و آویز را نیز به این ترازو اضافه کرد.

 

ساختار بدنه مانند دیگر ترازوهای فروشگاهی دیبال، در این ترازو دیجیتال فروشگاهی نیز تکرار شده است، بدنه ای از جنس پلاستیک فشرده ABS و هم چنین سینی توزین استیل ضدزنگ. طول و عرض و ارتفاع ترازو آویز دیبال مدل D900، به ترتیب 40×31×73 سانتیمتر است و ارتفاع 73 سانتیمتری ترازو فروشگاهی دیبال با احتساب آویز ترازو خواهد بود. با توجه به ظاهر ترازو آویز دیبال مدل D900، کاربرد ویژه خود را پیدا می کند. سینی ترازو آویز به شکل دایره ای با قطر 31 سانتیمتر است و مانند ظرف در آویز قرار می گیرد. همین خصوصیت کاربری ترازو را محدود می کند، می توان گفت ترازو دیجیتال آویز را می توان برای توزین حبوبات و یا آجیل استفاده کرد. موادی که در حجم اندک خریداری می شوند. ترازو آویز دیبال مدل D900، یه صورت تمام لمسی است و دارای نمایشگر دو طرفه است.  نمایشگر از نوع LED و گرافیکی است. در نمایشگرهای گرافیکی می توان به نمایش محصولات و تبلیغات فروشگاه پرداخت. کیبورد ترازو آویز فروشگاهی دیبال نیز به صورت لمسی طراحی و ساخته شده است. و قابلیت انجام تمامی دستور العمل ها و کلیدهای عملیاتی را دارد.

ویژگی مشابه تمامی ترازوهای فروشگاهی سری D900، برخورداری از چاپگر داخلی است و امکان صدور فاکتور و هم چنین چاپ لیبل و بارکد را فراهم می کند. سرعت چاپ چاپگر داخلی ترازو لیبل پرینتر دیبال، 100 میلی متر در ثانیه است. پورت های زیادی را می توان در ترازو آویز دیبال مدل D900، دید از جمله VCD24، RS232 و USB. با توجه به این پورت ها می توان ترازو آویز دیجیال فروشگاهی دیبال را به تجهیزات فروشگاهی هم چون کامپیوتر، چاپگر خارجی، کشوی پول و بارکدخوان خارجی متصل کرد. شبکه و ایترنت را نیز باید به این امکانات اضافه کرد. برای نمونه می توان به شبکه کردن ترازو دیجیتال فروشگاهی دیبال به سایر ترازوها اشاره کرد. به راحتی می توان 20 کاربر را برای ترازو دیبال تعریف کرد و برای هرکدام رمز ورودی خاص خود را تعریف کرد. ترازو آویز دیبال مدل D900، از برنامه های تحت ویندوز پشتیبانی می کنند. و می توان تنظیمات جدید برای ترازو آویز فروشگاهی دیبال تعریف کرد. حتی می توان حافظه داخلی ترازو آویز دیبال مدل D900، را از 999 کلید حافظه به 10000 حافظه مستقیم و غیر مستقیم ارتقا داد. ترازو آویز دیبال مدل D900، دارای بیشترین و کم ترین ظرفیت توزین است و هر کدام را با دقت مختص به خود انجام می دهد. بیشینه توزین 30 کیلوگرم با دقت 10 گرم و کمینه ترازو 15 کیلوگرم با حساسیت 5 گرم خواهد بود.

ترازوهای فروشگاهی دیبال از سوی شرکت تکین وارد ایران می شوند. و تمامی ترازوهای فروشگاهی دیبال از جمله ترازو آویز دیبال مدل D900، را به همراه 12 ماه گارانتی در اختیار مشتریان قرار می دهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ترازو بارکدپرینتر دیبال و یا دیگر کالاهای ارائه شده در ترازایران با کارشناسان ما در بخش فروش تماس بگیرید.              

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :