دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو بارکدخوان ACLAS مدل CS2

قیمت :
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : تماس بگیرید

ترازو بارکدخوان ACLAS مدل CS2 محصول شرکت توزین صدر است. در معرفی بخشی از محصولات تولید شده از سوی شرکت توزین صدر، به تفصیل درباره چگونگی شکل گیری و هم چنین ماهیت و ساختار شرکت توزین صدر پرداخته ایم. شرکت توزین صدر با حدود دو دهه فعالیت در زمینه تولید محصولات توزین و اندازه گیری، توانسته است جایگاه ویژه ای را در کنار سایر تولیدکنندگان داخلی کسب کند. ترازو بارکدخوان ACLAS مدل CS2، در دسته ترازوهای علمکدار دیجیتال و فروشگاهی قرار می گیرد. همان گونه که از نام محصول پیداست، ترازو بارکدخوان ACLAS مدل CS2، از بارکدخوان داخلی بهره مند است و هم چنین از مزیت اتصال به بارکدخوان خارجی نیز برخوردار است.

ابعاد ترازو بارکدخوان ACLAS مدل CS2، به میزان 40×40 سانتیمتر در نظر گرفته شده است. و سازه ترازو علمکدار بارکدخوان متشکل از پلاستیک فشرده ABS است و همین امر سبب می شود در برابر ضربه و فشار از مقاومت و استحکام بالایی دارا باشد. سینی توزین ترازو بارکدخوان ACLAS مدل CS2، از جنس استیل است و بنا به انتخاب مشتری در دو نوع لبه دار و تخت به اندازه 33×25 سانتیمتر، روانه بازار می شود. نمایشگر از نوع LED است و از وضوح دید بسیار بالایی بهره مند است و نور پس زمینه سبب  می شود تا کاربر در خوانش اعداد مشکلی نداشته باشد. ترازو بارکدخوان ACLAS مدل CS2، دارای کالیبراسیون دستی و خارجی است و می بایست از سنگ کالیبره استاندارد برای کالیبراسیون استفاده کرد.

 

مزیت چاپگر داخلی را نیز باید به ترازو بارکدخوان ACLAS مدل CS2 اضافه کرد، تا چاپ لیبل واقعی و فاکتور نیز برای ترازو دیجیتال فروشگاهی فراهم آید. ویژگی اتصال به چاپگر و کامپیوتر را نیز می بایست به مزایای این ترازو اضافه کرد. ترازو بارکدخوان ACLAS مدل CS2، را می توان از طریق LAN، WIRELESS، INTERNET به شبکه متصل کرد. قابلیت اتصال به صندوق پول را می توان از دیگر مزیت های ترازو علمکدار فروشگاهی برشمرد. ترازو دیجیتال بارکدخوان از پورت های RS232، DRAWER،PS2، ETHERNET، GPRS، Pthooth، BLUETHOOTH و WIFI برخوردار است. شرکت تولید کننده ترازو را مجهز به نرم افزار مدیریت کامپیوتر کرده است. ماشین حساب داخلی ترازو بارکدخوان ACLAS مدل CS2، این امکان را به کاربر می دهد تا گزارش گیری به صورت ساعتی، روزانه، هفتگی، ماهانه، گزارش انبوه و PLU هم چنین PLU ساعتی و گزارش به شکل بخشی، دوره ای، موجودی و هشدار موجودی و همینطور گزارش تولیدکننده، مرجوعی و صندوق انجام دهد.

با توجه به کاربرد فروشگاهی ترازو فروشگاهی توزین صدر، این ترازو قابلیت انجام توزین برای 5 مشتری و ارائه فاکتور را داراست. حافظه داخلی و مستقیم ترازو بارکدخوان ACLAS مدل CS2، به میزان 224 عدد و حافظه غیر مستقیم ترازو 12000 عدد است و شرکت سازنده امکان ثبت اثلام غیر وزنی رانیز برای ترازو بارکدخوان فروشگاهی فراهم کرده است. شرکت ترازایران ترازو بارکدخوان ACLAS مدل CS2 را به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پی از فروش در اختیار خریداران قرار می دهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره چهار رقمی ترازایران: 0216123 تماس بگیرید.       

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :