دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

4 / 10
از 7 کاربر

ترازو بارکدپرینتر توزین صدر مدل صدرا

قیمت :
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : تماس بگیرید

ترازو بارکدپرینتر توزین صدر مدل صدرا، از دیگر تولیدات شرکت توزین صدر محسوب می شود. شرکت توزین صدر در آغاز فعالیت خود را با نام تجاری صاایران شروع کرد اما پس از اجرایی شدن طرح خصوصی سازی، تولیدات خود را با عنوان تجاری توزین صدر از سر گرفت. این شرکت محصولات خود را با همکاری شرکت های معتبر جهانی چون ZEMIC، MARSON، CAS، ACLAS، JADEVER، KELI تولید می کند برای مثال می توان گفت، برای تعبیه لودسل در بیشتر محصولات خود، از محصولات شرکت ZEMIC استفاده می کند. درباره ترازو بارکدپرینتر توزین صدر مدل صدرا نیز این مطلب صادق است.

درباره ظاهر ترازو بارکدپرینتر توزین صدر مدل صدرا، شرکت سازنده از طراحی زیبا و خوشایندی در مقایسه با سایر ترازوهای توزین صدر، بهره نبرده است و به شکل ساده ترازو اکتفا کرده است. بیشینه توزین ترازو بارکدپرینتر توزین صدر مدل صدرا، 50 کیلوگرم است که سنجش وزن اقلام را با حساسیت 10 کیلوگرم انجام می دهد. ابعاد ترازو بارکدپرینتر توزین صدر مدل صدرا، 51×41 سانتیمتر و ساختار ترازو از جنس پلاستیک فشرده ABS است. ترازو بارکدپرینتر توزین صدر مدل صدرا، در دسته ترازوهای علمکدار دیجیتال قرار می گیرد و به عنوان یک ترازوی فروشگاهی تک لودسل روانه بازار می شود. سینی استیل ترازو بارکدپرینتر توزین صدر مدل صدرا، در دو نوع لبه دار و تخت، بر حسب نیاز کاربر، در اختیار مشتریان قرار می گیرد. 

ترازو بارکدپرینتر توزین صدر مدل صدرا به چاپگر داخلی تجهیز شده است و قابلیت چاپ بارکد واقعی به شکل تک بعدی و دو بعدی را دارد. از جمله مزیت های ترازو بارکدپرینتر توزین صدر مدل صدرا، قابلیت اتصال ترازو به صندوق فروشگاهی ACLAS است و هم چنین می توان به توانایی اتصال آن به کامپیوتر و چاپگر نیز اشاره کرد هرچند فقدان پورت شبکه از معایب ترازو بارکدپرینتر توزین صدر مدل صدرا محسوب می شود. این ترازو دارای 190 حافظه داخلی است و از حجم مناسبی برای ذخیره اطلاعات کالا و قیمت ها برخوردار است. کالیبراسیون ترازو بارکدپرینتر توزین صدر مدل صدرا با استفاده از سنگ کالیبره انجام می شود و می توان گفت خارجی است. صفحه نمایشگر ترازو علمکدار فروشگاهی توزین صدر از نوع LED و دارای وضوح دید بسیار خوب و مطلوبی است.

شرکت ترازایرن به عنوان نماینده رسمی شرکت توزین صدر، ترازوی علمکدار فروشگاهی توزین صدر را به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ترازو بارکدپرینتر توزین صدر مدل صدرا و سایر محصولات ارائه شده در ترازایران با کارشناسان ما در بخش فروش تماس بگیرید.         

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :