دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو بارکدپرینتر رادین مدل 8800Plus

قیمت : 65,000,000 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

ترازو بارکدپرینتر رادین مدل 8800Plus، یک ترازوی کاملا ایرانی است و از سوی شرکت آروین دوساری یا همان رادین تولید می شود. رادین نام تجاری شرکت آروین دوساری محسوب می شود. شرکت رادین، شرکتی تازه تاسیس به شمار می رود و تجربه کاری این شرکت کمتر از یک دهه است. شرکت رادین با گسترش و تقویت حوزه تحقیق و توسعه و بهره گیری از دانش و تکنولوژی روز توانست تولیدات خود را به سرعت به کیفیت و کارایی مطلوب برساند. و می توان اذعان کرد هم راستا با دیگر تولیدکنندگان مطرح عرصه توزین و اندازه گیری در داخل قرار می گیرد. شرکت رادین صرفا، ترازوهای دیجیتال فروشگاهی تولید می کند. نخستین تولیدات شرکت رادین وارد سازمان میادین و تره بار شهرداری تهران شد و همین عاملی اعتبار بخش برای ترازوهای رادین محسوب می شود. شرکت رادین را باید نخستین شرکت تولیدکننده ایرانی ترازوهای لیبل پرینتر دانست. و هم چنین اولین شرکت داخلی است که ترازوهای فروشگاهی خود را به شبکه WiFi تجهیز کرده است. با توصیف این توصیف ها می توان ادعا کرد ترازوهای فروشگاهی رادین از کیفیت و کارایی بسیار خوبی برخوردارند و به خوبی توانسته اند رضایت مشتریان را با خود همراه سازد. ترازو بارکدپرینتر رادین مدل 8800Plus، از سوی شرکت ترازایران به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش عرضه می شود. شرکت ترازایران علاوه بر این، به ارائه خدمات کیفی و فنی شامل پشتیبانی و تعمیر ترازو در دوره گارانتی و پس از آن می پردازد. برای بهره مندی از این خدمات با همکاران ما در بخش پشتیبانی ترازو تماس بگیرید.

ترازو بارکدپرینتر رادین مدل 8800Plus، از بدنه تمام فلزی بهره مند است و از ظواهر امر می توان به مقاومت ترازو پی برد. ترازو مخصوص فروشگاه ها طراحی و ساخته شده است و به عنوان ترازوی علمکدار شناخته می شود. ترازو دیجیتال فروشگاهی به همراه سینی استیل ضدزنگ تولید می شود. سینی ترازو دیجیتال علمکدار دارای سه لبه جانبی و در ابعاد 53×40 سانتی متر است. نمایشگر، صفحه کلید و چاپگر داخلی ترازو روی علمک آن سوار شده اند. طراحی مدرن و امروزی ترازوهای بارکدپرینتر شامل ترازو علمکدار فروشگاهی رادین نمی شود و طرح و ساختار یک ترازوی فروشگاهی قدیمی را حفظ کرده است. ترازو بارکدپرینتر رادین مدل 8800Plus، دارای بیشترین ظرفیت 70 کیلوگرم و کمترین میزان 100 گرم وزن را می سنجد. ترازو به صورت پیش فرض وزن را به دقت 10 گرم اندازه گیری می کند هرچند این قابلیت بای ترازو 70 کیلویی رایدن فراهم شده است تا بتوان دقت را به 20 گرم افزایش یا به 5 و 2 گرم کاهش داد.

ترازو بارکدپرینتر رادین مدل 8800Plus، دارای دو نمایشگر است. در ساخت نمایشگرها برای صفحه نمایش منوط به وزن، قیمت و قیمت کل از پنل LED استفاده کرده اند و برای نمایش فاکتور از پنل LCD استفاده شده است. ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین، به نمایش کاراکترهای عددی با میزان مشخص می پردازد. برای صفحه نمایش وزن، قابلیت نمایش 5 رقم را دارد و برای بخش قیمت، 6 کاراکتر عددی را اختصاص داده اند و در آخر، برای قیمت کل، می تواند به نمایش 7 رقم بپردازد. چاپگر داخلی ترازو کنار نمایشگر تعبیه شده است. سرعت چاپ ترازو بارکدپرینتر برابر با 70 میلی متر در ثانیه است. چنین سرعت عملی برای ترازو بارکدپرینتر رادین مدل 8800Plus، پذیرفتی و مناسب است. ظرفیت کاراکترهای قابل نمایش برای ترازو علمکدار فروشگاهی رادین نیز تعریف شده است. ترازو بارکدپرینتر رادین مدل 8800Plus، در هنگام چاپ فاکتور برای نمایش وزن می تواند 5 رقم، برای قیمت 6 رقم و برای قیمت کل حداکثر به نمایش 8 رقم بپردازد. برای ترازو پرینتردار رادین، امتیاز تولید بارکد واقعی به صورت سطری و تجمیعی نیز قرار داده شده است. وجود چاپگر در ترازو دیجیتال فروشگاهی مزایای بسیاری را با خود برای ترازو به همراه دارد. به کمک این ویژگی می توان به صدور انواع گزارش در قالب روزانه، هفتگی و ماهانه و حتی بر اساس نوع کاربر، موجودی کالا، تفکیکی، کلی و هم چنین بر پایه تاریخ اقدام کرد. علاوه بر صدور فاکتور فروش امکان چاپ فاکتور مرجوعی و گذشته نیز وجود دارد. ترازو بارکدپرینتر رادین مدل 8800Plus، با استفاده از ماشین حساب می تواند به محاسبه تخفیف و ارزش افزوده به شکل درصدی و عددی بپردازد و این روند برای هر کالا به صورت جداگانه اعمال می شود و در نهایت، در جمع فاکتور تاثیر می گذارد.

ترازو بارکدپرینتر رادین مدل 8800Plus، می تواند ثبت و ذخیره قیمت و اطلاعات کالا را انجام دهد. ترازو بارکدپرینتر رادین دارای 70 حافظه مستقیم و 100.000 حافظه غیر مستقیم است. هم چون دیگر ترازوهای فروشگاهی، ترازو علمکدار رادین 70 کیلویی از 4 GB حافظه جانبی بهره مند است. در نتیجه می توان تمامی اطلاعات مواد و اقلام را از جمله بارکد، قیمت، نام، تخفیف، موجودی، قیمت خرید، مالیات و ... در حافظه ترازو به ثبت رساند. کاربر می تواند فاکتورها را به مدت شش ماه در حافظه ترازو ذخیره کند، شش ماه برابر است با 500.000 فاکتور است. ترازو به پورت های ارتباطی USB، PS2، RS232 و  CASH  تجهیز شده است. با توجه به این مزیت ها، کاربر قادر خواهد بود ترازو خود را به دستگاه POS، کامپیوتر، بارکدخوان، لیبل پرینتر، کشوی پول و ... متصل کند.

ترازو بارکدپرینتر رادین مدل 8800Plus، می تواند همزمان نسبت به درخواست سه مشتری پاسخگو باشد. تمامی روند خرید با پارسنگ های جداگانه انجام می شود. کاربر می تواند به هنگام خرید ترازو بارکدپرینتر رادین مدل 8800Plus، ترازو را با قابلیت تعریف کاربر، تهیه کند. تعریف کاربر بدین معناست که کاربر می تواند برای هر ترازو دیجیتال فروشگاهی، 3 کاربر با دسترسی های مختلف تعریف کند. در این فضا، می توان مدیریت کاربر هم مشخص کرد تا کنترل کننده ی کار سه کاربر دیگر باشد. ترازو بارکدپرینتر رادین مدل 8800Plus، دارای باتری شارژی است.علاوه بر این ترازو را می توان با استفاده از آداپتور تعبیه شده در پک ترازو دیجیتال فروشگاهی نیز تامین کرد. در مجموع ترازو بارکدپرینتر رادین مدل 8800Plus، یک ترازو کامل فروشگاهی محسوب می شود و برای فروشگاه ها و مغازه ها با حجم کاری نسبتا بالا بسیار مناسب خواهد بود. برای دریافت ازلاعات بییشتر درباره چگونگی خرید ترازو بارکدپرینتر رادین مدل 8800Plus، و یا دیگر محصولات ارائه شده در ترازایران با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید.         

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :