دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو بارکدپرینتر رادین مدل 8800WiFi

قیمت : 105,000,000 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

ترازو بارکدپرینتر رادین مدل 8800WiFi، یکی دیگر از تولیدات شرکت رادین به شمار می رود. شرکت رادین، شرکتی ایرانی است و وام دار نام تجاری شرکت آروین دوساری است. شرکت آروین دوساری در سال 1389 تاسیس شد و فعالیت های تولیدی خود را در شاخه ی ترازو دیجیتال فروشگاهی، دو سال پس از تاریخ ثبت آغاز کرد. حضور شرکت رادین در صنعت تولید ترازو فروشگاهی حدود 7 سال است اما در همین زمان اندک و کوتاه توانسته است نام و اعتبار شرکت رادین را در ردیف تولیدکنندگان مطرح ترازو دیجیتال فروشگاهی قرار دهد. اولین ترازوهای تولید شده از سوی رادین صرف سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران شد. این همکاری سبب شد تا رضایت عموم نسبت به ترازوهای فروشگاهی جلب شود. ترازو بارکدپرینتر رادین مدل 8800WiFi و دیگر ترازوهای رادین به سهم خود از تمامی امکانات مورد نیاز ترازو دیجیتال فروشگاهی بهره مند هستند. شرکت رادین نخستین شرکت داخلی است که به تولید ترازو لیبل پرینتر اقدام کرده است و در کنار آن ترازو فروشگاهی را به شبکه WiFi تجهیز می کند. سری 8800، از سوی شرکت رادین در 5 مدل به همراه امکانات و ظرفیت های مختلف روانه بازار می شود. شرکت ترازایران ترازو فوق را به همراه 12 ماه گارانتی به انضمام 10 سال خدمات پس از فروش در اختیار مشتریان قرار می دهد. شرکت ترازایران علاوه بر عرضه ترازو و صنایع وابسته به ارائه خدمات کیفی و فنی از جمله پشتیبانی و تعمیر ترازو می پردازد. این خدمات شامل دوره گارانتی و پس از آن می شود. برای استفاده از خدمات شرکت ترازایران با همکاران ما در بخش پشتیبانی تماس بگیرید.

ترازو بارکدپرینتر رادین مدل 8800WiFi، به عنوان ترازو دیجیتال فروشگاهی وارد بازار می شود. ترازو به صورت علمکدار طراحی و ساخته می شود و همین امر یکی از خصایص مشترک ترازو دیجیتال رادین به شمار می رود. ترازو بارکدپرینتر رادین با بیشینه توزین 70 کیلوگرم و کمینه 100 گرم، وزن مواد و اقلام را اندازه گیری می کند. دقت ترازو برابر با 10 گرم است. درباره ترازو فروشگاهی رادین این امکان وجود دارد تا میزان حساسیت ترازو تغییر کند. کاربر بر اساس نیاز خود می تواند حساسیت ترازو به 20 گرم افزایش و یا به 5 و 2 گرم کاهش دهد. با استفاده از بخش تنظیمات می توان به سهولت دقت ترازو بارکدپرینتر رادین مدل 8800WiFi، را عوض کرد. ترازو 8800Plus، شباهت بسیاری به این نمونه دارد، این شباهت به ساختار و قابلیت های استفاده شده در ترازو بر می گردد. در بخش نرم افزاری ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین تفاوت ها نمایان تر است. بدنه ترازو بارکدپرینتر به شکل کلی با استفاده از فلز ساخته شده است. فلز مقاومت ترازو علمکدار را در برابر ضربه و فشار افزایش می دهد. هم چنین می توان در شرایط متفاوت اقلیمی از ترازو بارکدپرینتر استفاده کرد. روی بدنه اصلی ترازو فروشگاهی صرفا کفه استیل ضدزنگ آن قرار می گیرد و صفحه کیبورد، نمایشگر و چاپگر روی علمک ترازو تعبیه می شوند. سینی توزین دارای سه لبه جانبی است و در ابعاد 53×40 سانتی متر به تولید انبوه می رسد.

ترازو بارکدپرینتر رادین مدل 8800WiFi، با استفاده از دو نمایشگر تولید می شود. در ساخت نمایشگرها از هر دو پنل LED و LCD بهره جسته اند. برای نمایش وزن، قیمت و قیمت کل از فناوری LED و برای نمایش فاکتور از صفحه LCD استفاده شده است. نمایشگر دو طرفه سبب می شود تا کاربر و متقاضی همزمان ناظر بر روند توزین و قیمت گذاری باشند. ترازو دیجیتال علمکدار رادین روی هم رفته دارای 4 صفحه نمایش است و برای هر بخش تعداد کاراکترهای مشخص تعریف شده است. برای نمایش وزن، قیمت و قیمت کل، ترازو دیجیتال فروشگاهی به ترتیب کاراکترهایی برابر با 5، 6 و 7 رقم را نمایش می دهد. در قسمت صفحه LCD ترازو که منوط به نمایش فاکتور است امکان ارسال پیام هم وجود دارد. از این امکان در بخش مربوطه بیشتر خواهیم گفت. در کنار نمایشگر ترازو بارکدپرینتر، شرکت رادین چاپگر ترازو را قرار داده است. ترازو بارکدپرینتر رادین مدل 8800WiFi، به چاپگر داخلی مجهز شده است. چاپگر سبب می شود تا کاربر از مزیت صدور فاکتور و هم چنین تهیه گزارش بهره مند باشد. کاراکترهای قابل نمایش روی فاکتور در قسمت قیمت و قیمت کل برابر با 7 و 8 رقم است. تنوع گزارش از سوی ترازو دیجیتال بارکدپرینتر رادین بسیار بالاست و کاربر با استفاده از ترازو بارکدپرینتر رادین مدل 8800WiFi، می توان به شکل تفکیکی و کلی گزارش گرفت. علاوه بر این بر اساس کاربر تعریف شده برای ترازو دیجیتال و هم چنین موجودی کالا و تاریخ و یا به شکل روزانه، هفتگی و ماهانه نیز می توان انجام داد. سرعت چاپ ترازو بارکدپرینتر رادین مدل 8800WiFi، برابر با 70 میلی متر در ثانیه است. همانطور که از عنوان ترازو دیجیتال فروشگاهی پیداست، ترازو قابلیت تولید بارکد واقعی در حالت سطری و تجمیعی را دارد.

ترازو بارکدپرینتر رادین مدل 8800WiFi، از حافظه داخلی نیز بهره مند است. ترازو علمکدار رادین از 70 حافظه داخلی و 100.000 حافظه غیر مستقیم برخوردار است. شرکت رادین برای توسعه ترازو دیجیتال فروشگاهی، از حافظه جانبی 4  GB برای ترازو بارکدپرینتر رادین مدل 8800WiFi، استفاده کرده است. در نتیجه می توان به ثبت و ذخیره قیمت و اطلاعات کالا با توجه به جزئیات محصول پرداخت. به مدت 6 ماه می توان فاکتورهای صادر شده را در حافظه ترازو دیجیتال 70 کیلویی نگاه داشت. زمان 6 ماه برابر با 500.000 فاکتور ترازو است. ماشین حساب داخلی ترازو بارکدپرینتر رادین سبب می شود تا محاسبه تخفیف و ارزش افزوده جدا گانه برای هرکالا قید شود و این رقم به شکل عددی یا درصدی قابل نمایش است و نتیجه نهایی روی قیمت کل اعمال می شود. برای ترازو بارکدپرینتر رادین مدل 8800WiFi، می توان سه کاربر با دسترسی های مشخص شده تعریف کرد و برای کنترل کاربران یک مدیر نیز می توان مشخص کرد. کاربرد فروشگاهی ترازو گرمی رادین سبب می شود بتواند در آن واحد نسبت به سه متقاضی پاسخ گو باشد و برای هر متقاضی پارسنگ جداگانه صورت می پذیرد.

ترازو بارکدپرینتر رادین مدل 8800WiFi، به پورت های اصلی مانند USB، PS2، RS232 و CASH تجهیز شده است. با بهره جویی از پورت USB می توان به به روز رسانی ترازو علمکدار فروشگاهی کمک کرد. با توجه به پورت های قید شده ترازو قابلیت اتصال به دیگر تجهیزات فروشگاهی را چون دستگاه POS، کامپیوتر، بارکدخوان، لیبل پرینتر، کشوی پول و چاپگر خارجی را پیدا می کند. برای ترازو بارکد پرینتر رادین مزیت اتصال به شبکه WiFi در قالب دستی و اتوماتیک فراهم شده است. اتصال چاپگر خارجی به ترازو با اتصال به شبکه WiFi انجام می شود. این مزیت در ترازو 70 کیلویی رادین موجب می شود برای تبادل اطلاعات، بتوان ترازو فروشگاهی را به سرور متصل کرد تا از این مسیر امکان کد شدن ترازو و یا ارسال پیام بر روی نمایشگر LCD ترازو دیجیتال فروشگاهی وجود داشته باشد. در واقع با اتصال ترازو بارکدپرینتر رادین مدل 8800WiFi به سرور می توان بر تمامیت عملکرد ترازو و کاربران تسلط و نظارت داشت. ترازو فروشگاهی رادین را با استفاده از باتری شارژی نیز می توان تامین کرد هر چند در میان پک ترازو دیجیتال فروشگاهی، آداپتور ترازو نیز گنجانده شده است. با این وجود می توان مدت زمان بیشتری از ترازو بارکدپرینتر رادین مدل 8800WiFi، استفاده کرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ترازو بارکدپرینتر رادین مدل 8800WiFi، با کارشناسان ما در بخش فروش تماس بگیرید.          

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :