دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو بارکد پرینتر پند مدل PX6500

قیمت :
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : تماس بگیرید

ترازو بارکد پرینتر پند مدل PX6500،از سوی شرکت پند ساخته شده است. گروه صنعتی پند توزین الکتریک، ترازوهای فروشگاهی را به شکل تخصصی تولید می کند. ترازوهای فروشگاهی علمکدار بیشترین تولیدات شرکت پند را شکل می دهند. با توجه به ظاهر ترازو بارکد پرینتر پند مدل PX6500، می توان به قابلیت ها و امکانات ترازو فروشگاهی پند پی برد. مدل PX6500، به عنوان ترازوی فروشگاهی و علمکدار عرضه می شود.

کمترین ظرفیت توزین ترازو بارکد پرینتر پند 15 کیلوگرم و بیشترین آن 30 کیلوگرم است. ترازو دیجیتال فروشگاهی پند، وزن مواد را در کمترین میزان ظرفیت توزین با حساسیت 5 گرم و در بیشترین، با دقت 10 گرم اندازه گیری می کند. بدنه ترازو بارکد پرینتر از پلاستیک خشک ساخته شده است و سینی توزین نیز از جنس استیل و دارای سه لبه جانبی است. هرچند شرکت تولیدکننده بر حسب نیاز کاربر، سینی تخت را برای ترازو علمکدار فروشگاهی اختصاص داده است و می تواند انتخاب شود. نمایشگر LED  ترازو بارکد پرینتر پند مدل PX6500، بر روی علمک ترازو دیجیتال لیبل پرینتر قرار دارد و دارای سه نمایشگر است که نشان دهنده وزن، قیمت و قیمت کل هست. نمایشگر LED، ترازو دیجیتال فروشگاهی از نوع 7 Segment است و قابلیت نمایش 7 کارکتر عددی را در صفحه نمایش بخش سوم دارد.

 

تعدادی از امکانات و مزیت های ترازو بارکد پرینتر پند مدل PX6500، را می توان در بهره مندی از امکان اتصال به دستگاه بارکدخوان خارجی، کارت خوان، صندوق پول و حافظه جانبی فلش برشمرد. ترازو لیبل پرینتر پند دارای چاپگر داخلی است و برای کاربر امکان صدور فاکتور وجود دارد و هم چنین می تواند گزارش روزانه، هفتگی و ماهانه داشته باشد. چاپگر ترازو بارکد پرینتر پند مدل PX6500، از نوع حرارتی است و با سرعت 60 میلی متر در ثانیه به چاپ می پردازد. همان طور که از نام ترازو فروشگاهی علمکدار پیداست، قابلیت تولید بارکد و لیبل نیز برای ترازو وجود دارد و امکان چاپ آن روی فاکتور نیز فراهم شده است. ترازو بارکد پرینتر پند به میزان 50000 حافظه داخلی برای ثبت قیمت و اطلاعات کالا  دارد. ترازو بارکد پرینتر پند مدل PX6500، را به راحتی می توان به دیگر تجهیزات فروشگاهی متصل کرد هم چون کشوی پول، دستگاه بارکد خوان خارجی، دستگاه کارت خوان و حافظه فلش. رابط ها به کار رفته در ترازو فروشگاهی شامل USB، Sereal و RJ11 هستند. و کاربر به آسانی می تواند ترازو بارکد پرینتر پند مدل PX6500 را به دیگر ترازوهای داخل فروشگاه از طریق شبکه ارتباط بدهد. از دیگر مزایای ترازو دیجیتال فروشگاهی امکان ارتباط آسان ترازو به کامپیوتر و چاپگر خارجی است.

مجموعه امکاناتی نظیر مزایای شرح داده شده باعث می شود ترازو بارکد پرینتر پند مدل PX6500، به عنوان ترازوی ممتاز فروشگاهی ساخت داخل معرفی شود. گروه صنعتی پند توزین الکتریک، ترازوهای فروشگاهی خود را با 14 ماه گارانتی و هم چنین 10 سال خدمات پس از فروش در اختیار مشتریان قرار می دهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید.        

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :