دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو تمام لمسی دیبال مدل D900

قیمت :
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : تماس بگیرید

ترازو تمام لمسی دیبال مدل D900، از سوی شرکت دیبال اسپانیا طراحی و تولید شده است. شرکت دیبال نخستین شرکت تولیدکننده ترازوهای لمسی در جهان است. و ترازوهای سری D900، دیبال را باید پیشرفته ترین و بروزترین ترازوی حال بازار دانست. ترازوهای سری D900، با کاربرد فروشگاهی طراحی و تولید می شوند. البته کارایی این ترازوها صرفا مختص فروشگاه های بزرگ است. ویژگی مشترک تمامی ترازوهای فروشگاهی دیبال، امکان تجهیز ترازو به همه تجهیزات فروشگاهی است. شرکت دیبال اسپانیایی از میانه دهه 80 فعالیت خود را در مقام تولیدکننده ترازو آغاز کرد و به سرعت توانست برند خود را در جهان ثبت کند. 

ترازو تمام لمسی دیبال مدل D900، نیز دیگر ویژگی ترازوهای فروشگاهی علمکدار و بدون علمک سری D900 را داراست. برای نمونه این ترازو علمکدار دیجیتال نیز دارای بیشینه و کمینه توزین است. کمینه آن 15 کیلوگرم با دقت 5 گرم و بیشینه ترازو لیبل پرینتر دیبال، 30 کیلوگرم است و با دقت 10 گرم وزن اقلام را می سنجد. طول، عرض و ارتفاع ترازو تمام لمسی دیبال مدل D900، به ترتیب 58×37×47 سانتیمتر هستند. ساختار بدنه ترازو پرینتردار دیبال را فلز و پلاستیک فشرده ABS شکل می دهد. همین ساختار سبب مقاومت و استحکام ترازو می شود و در برابر فشار و ضربه می توان خاطری آسوده داشت. سینی اندازه گیری در اندازه های 36×28 سانتیمتر ساخته می شود و جنس آن استیل ضدزنگ است. چنین ساختار و سازه هایی در بیشتر ترازوهای دیبال رعایت شده است. نمایشگر ترازو تمام لمسی دیبال مدل D900، از نوع گرافیکی و LED برخوردار است و قابلیت نمایش محصولات و حتی تبلیغ فروشگاه روی نمایشگر وجود دارد. نمایشگر و هم چنین صفحه کلید ترازو فروشگاهی دیجیتال از نوع تمام لمسی است. و سرعت عملکرد کاربر و ترازو را وسعت می بخشد. از مزایای منحصربفرد ترازو تمام لمسی دیبال مدل D900، دسته بندی محصولات موجود فروشگاه در ترازو دیجیتال علمکدار است. و به آسانی می توان برای ترازو لیبل پرینتر دیبال، کاربرهای متفاوت تعریف کرد و حتی می توان آن ها را با دیگر ترازوها به اشتراک گذاشت.

بسته به کارایی ترازو تمام لمسی دیبال مدل D900، برخورداری از چاپگر داخلی یکی از امکانات بدیهی ترازوهای سری D900 دیبال محسوب می شود. و امکان صدور فاکتور و هم چنین بارکد و لیبل را امکان پذیر می کند. کاربر می تواند لوگوی فروشگاه و دیگر اطلاعات آن را روی فاکتور چاپ کند. از جمله پورت های تجهیز شده روی ترازو تمام لمسی دیبال مدل D900، می توان به RS232، VCD24، USB، شبکه و ایترنت اشاره کرد. VCD24  برای اتصال کشوی پول به ترازو دیجیتال فروشگاهی دیبال، تعبیه شده است. پورت RS232 برای اتصال کامپیوتر و چاپگر به ترازو لیبل پرینتر جاگذاری شده است و در نهایت USB برای انتقال داده ها خواهد بود و شبکه را نیز برای ارتباط ترازوهای فروشگاهی با یکدیگر استفاده می کنند. ترازو تمام لمسی دیبال مدل D900، دارای 999 کلید عملیاتی برای حافظه داخلی است و امکان ارتقای این عدد به 10000 حافظه مستقیم وجود دارد. 

ترازوهای دیجیتال فروشگاهی دیبال در ایران به همراه 12 ماه گارانتی روانه بازار می شوند. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ترازو تمام لمسی دیبال مدل D900، و یا دیگر محصولات ارائه شده در ترازایران با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید.       

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :