دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو توزین صدر مدل T-PLUS 40

قیمت : 80,000,000 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

ترازو توزین صدر مدل T-PLUS 40 ترازویی با قابلیت های بسیار است که می تواند کار وزن کردن کالاها را در کنار امکانات دیگر فروش و حسابداری در فروشگاه های بزرگ و هایپرمارکت ها انجام دهد. ساختار ترازوی بارکد زن توزین صدر ، علمک دار است و از سینی استیل و علمک متصل به آن ساخته شده است. اندازه سینی استیل لبه دار ترازو، 33×45 و ابعاد کلی آن 34×41×52 سانتیمتر است، و اندازه کوچک ترازو، استفاده از آن را در هر فضای محدودی امکان پذیر می کند. نمایشگر، چاپگر، و دکمه های عملیاتی ترازوی فروشگاهی توزین صدر روی علمک و در دسترس کاربر قرار گرفته است. نمایشگر LED سه قسمتی ترازو توزین صدر ، وزن را در 6 رقم، قیمت کالا را در 7 رقم، و قیمت کل کالاهای خریداری شده را در 8 رقم نشان می دهد. همچنین کاربر می تواند با تنظیم ترازو مشخص کند قیمت به ریال نشان داده شود یا به تومان. ترازوی دیجیتال توزین صدر دارای 70 حافظه مستقیم و 4000 حافظه غیر مستقیم است که باعث سرعت عمل کاربر می شود و به او کمک می کند تا در زمان فروش کالا به سرعت نام و قیمت کالاها را وارد کند. خرید ترازو توزین صدر با توجه به داشتن همه امکانات سرعت عمل در توزین و قابلیت های حسابداری برای هر فروشگاه کوچک و بزرگی ضروری است.

ترازو توزین صدر مدل T-PLUS 40 تا 40 کیلوگرم کالا را با دقت خوب 2 گرم وزن می کند. این ترازو امکان پاسخ گویی همزمان به سه نفر را دارد که چنین قابلیتی باعث می شود از شلوغ شدن پای صندوق و تلف شدن وقت خریداران در فروشگاه ها جلوگیری شود. چاپگر قرار گرفته بر روی علمک ترازوی 40 کیلویی توزین صدر امکان چاپ فاکتور را فراهم کرده و برگه فاکتور را در اختیار کاربر می گذارد؛ امکان اتصال به چاپگر جانبی هم برای ترازو پیش بینی شده است. چاپگر ترازوی فروشگاهی توزین صدر علاوه بر چاپ فاکتور، امکان چاپ گزارش و چاپ بارکد سطری و تجمیعی را هم بر روی رسید دارد.

ترازوی بارکد زن توزین صدر دارای توانایی های بسیار دیگری است که می توان به چند مورد آن اشاره کرد:

*اتصال به همه کارت خوان های کشور؛

*چاپ فاکتور دلخواه با وارد کردن شماره فاکتور؛

* امکان حذف کالای فروخته شده یا پس داده شده در هنگام فروش؛

*نمایش خطاهای رخ داده در هنگام وارد کردن قیمت ها؛

*اتصال به کشوی پول؛

*تغییر قیمت کالاها به طور موقت یا دائمی؛

*امکان رند کردن مبلغ قابل پرداخت به تنظیم دلخواه؛

* داشتن پارسنگ؛

* امکان اتصال ترازو به بارکد خوان؛

*کنترل انجام عملیات فروش (فروش دستی، تغییر قیمت، برگشت به صفر).

ترازوی دیجیتال توزین صدر از نظر نرم افزاری نیز دارای قابلیت های زیادی است که عبارتند از:

*داشتن پورت های ارتباطی LAN، USB،PS2 ، و RJ11؛

*امکان شبکه شدن با دیگر ترازوهای فروشگاهی؛

*انتقال اطلاعات به رایانه؛

* دارای نرم افزار واسط ارتباطی API؛

*دارا بودن نرم افزار فارسی مدیریت ترازو؛

*اضافه شدن سینی سه طرف لبه دار و شبکه بی سیم در صورت تقاضای مشتری؛ و از همه مهم تر قیمت ترازو توزین صدر است که با داشتن کارآیی و قابلیت های بسیار خوب قابل رقابت با ترازوهای برند خارجی، بسیار پائین تر و مناسب تر از آنهاست.

خرید اینترنتی ترازوی 40 کیلویی توزین صدر بهترین راه برای دریافت این ترازوی ارزان و باکیفیت است تا آن را در اولین فرصت دریافت کنند. کارشناسان فروش ما همواره آماده گفتگو با خریداران محترم درباره انتخاب بهترین ترازوی مورد نیاز و دیگر ویژگی های ترازوی انتخابی آنان هستند. قیمت ترازو توزین صدر با کمترین سود و مناسب ترین قیمت در این فروشگاه اینترنتی در نظر گرفته شده تا رضایت مشتریان گرامی را در پیش داشته باشد. خرید ترازو توزین صدر مناسب فروشگاه ها و هایپرمارکت هاست و کارآیی و کیفیت خوب آن موجب رضایت خریداران ترازو خواهد بود.

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :