دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو دیجیتال آویز کیا مدل DG8

قیمت : 1,300,000 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

ترازو دیجیتال آویز کیا مدل DG8، به عنوان کالای چینی وارد ایران می‌شود. شرکت کیا، تولیدکننده محصولات توزین و اندازه‌گیری با طراحی و ساخت کیفی و کمی انواع ترازوها توانسته است بخشی از بازار داخلی را نصیب خود سازد. محصولات مشابه در بازار با مارک‌های متنوع بسیارند اما سرعت توزین و امکانات ترازو دیجیتال وجه تمایز ترازوهای کیا با دیگر محصولات است. برخی قابلیت‌ها در بسیاری از تولیدات شرکت چینی کیا تکرار شده است برای نمونه می‌توان به تنوع واحدهای اندازه‌گیری اشاره کرد. شرکت ترازایران عهده‌دار توزیع ترازوهای کیا در بازار است و در مقام نماینده ترازو کیا فعالیت دارد. شرکت ترازایران در کنار ارائه محصولات درزمینهٔ عرضه خدماتی چون تعمیر ترازو و پشتیبانی محصولات نیز فعالیت دارد.علاوه بر دوره تضمین، خدمات در دوران پس از تضمین هم ارائه می‌شوند. ترازایران ترازو دیجیتال آویز کیا مدل DG8، را با تضمین 12 ماهه در اختیار کاربران قرار می‌دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره چگونگی دریافت خدمات و یا ترازو دیجیتال آویز کیا مدل DG8، با همکاران ما در بخش پشتیبانی یا فروش تماس بگیرید.

ترازو دیجیتال آویز کیا مدل DG8، با بیشینه توزین 50 کیلوگرم وزن مواد و اقلام را اندازه‌گیری می‌کند. شرکت کیا دقت ترازو دیجیتال آویز را 20 گرم در نظر گرفته است و در برابر توزینی برابر با 50 کیلوگرم، ضریب خطای 20 گرم فوق‌العاده خواهد بود. همان‌طور که از نام ترازو دیجیتال پیداست، ترازو برای توزین در ارتفاع طراحی و ساخته می‌شود. برای ترازو دیجیتال آویز کیا مدل DG8، تنها یک قلاب در نظر گرفته شده است و کار توزین را انجام می‌دهد. برای اتصال به سقف از دستگیره استفاده کرده‌اند که بالای ترازو دیجیتال آویز قرار دارد. توزین در ارتفاع سبب می‌شود تا ترازو آویز سقفی 20 گرمی به باتری شارژی تجهیز شود. برای همین امر می‌توان از باتری‌های لیتیومی استفاده کرد. ترازو دیجیتال آویز کیا مدل DG8، از نمایشگر LCD بهره‌مند است و از نور پس زمینه آبی برای افزایش کیفی صفحه نمایش استفاده شده است. ابعاد صفحه نمایش 3.5×1.5 سانتی‌متر خواهد بود. تنوع واحدهای اندازه‌گیری از سوی شرکت کیا برای ترازوهای دیجیتال آویز نیز تعبیه شده‌اند. واحد اندازه‌گیری OZ برای توزین انس، واحد LB برای سنجش پوند و در نهایت KG معدل کیلوگرم است.  در ترازو دیجیتال آویز کیا مدل DG8، از دماسنج استفاده کرده‌اند و کاربر می‌تواند دمای محیط را اندازه‌گیری کند.

ترازو دیجیتال آویز کیا مدل DG8، چهار کلید عملیاتی دارد. افزون بر دکمه ON/OFF، کلید HOLD برای نگه‌داشتن وزن استفاده می‌شود و این به معنای تثبیت وزن نیست. ترازو دیجیتال سقفی دارای دکمه SET است که برای بازیابی حافظه استفاده می‌شود و در نهایت به دکمه TARE خواهیم پرداخت، TARE عمل پارسنگ را انجام می‌دهد. عمل پارسنگ برای محاسبه وزن خالص مواد و اجسام کارایی دارد می‌تواند ترازو دیجیتال آویز را صفر کند. تمامی کلیدهای عملیاتی ترازو دیجیتال زیر نمایشگر آن واقع شده‌اند. از ترازو دیجیتال آویز کیا مدل DG8، می‌توان در کارهای منوط به توزین گوشت و فرآورده‌های پروتئینی و گوشتی استفاده کرد. قلاب توزین ترازو آویز سقفی از جنس فولاد است و مقاومت و استحکام بالایی دارد. کالیبراسیون ترازو آویز به راحتی انجام می‌شود.  

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :