دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو دیجیتال آویز کیا مدل TL300

قیمت : 0 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

ترازو دیجیتال آویز کیا مدل TL300، در ردیف تولیدات شرکت کیا قرار می‌گیرد.شرکت کیا واقع در چین به تولید ترازوهای صنعتی آزمایشگاهی می‌پردازد هرچند، امروزه دامنه تولیدات خود را گسترش داده است. ترازو دیجیتال آویز برای توزین در ارتفاع استفاده می‌شود و از بدنه بسیار مقاومی داراست. ترازو دیجیتال آویز کیا مدل TL300، از سوی شرکت ترازایران روانه بازار می‌شود. شرکت ترازایران نمایندگی عرضه ترازوهای کیا را بر عهده دارد. و ترازو دیجیتال آویز را به همراه 12 ماه تضمین توزیع می‌کند. خریدار علاوه بر خرید محصولات توزین و اندازه‌گیری می‌توانند از خدمات فنی و کیفی ترازایران نیز استفاده کنند. این خدمات شامل تعمیر ترازو و همچنین پشتیبانی محصولات می‌شوند. ارائه خدمات دربرگیرنده دوره تضمین و پس از آن است. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره چگونگی استفاده از خدمات و هم‌چنین ترازو دیجیتال آویز کیا مدل TL300، با همکاران ما در ترازایران تماس بگیرید.

ترازو دیجیتال آویز کیا مدل TL300، از بدنه بسیار مقاومی ساخته شده است و به راحتی می‌تواند وزنی معادل 300 کیلوگرم را اندازه‌گیری کند. 300 کیلوگرم با حساسیت 100 گرم سنجیده می‌شود. این دقت در قیاس با میزان ظرفیت توزین فوق‌العاده خواهد بود. ترازو دیجیتال آویز را در اندازه‌های 6.5×35 سانتی‌متر طراحی و تولید می‌کنند. ترازو دیجیتال آویز کیا مدل TL300، دارای دو قلاب است که هرکدام دارای عملکردی مستقل هستند. قلاب‌ها از جنس فولاد ساخته می‌شوند تا بتوانند تاب توزین 300  کیلو را داشته باشند. قلاب پایین ترازو دیجیتال 300 کیلویی برای وزن‌کشی استفاده می‌شود و قلاب بالای ترازو برای اتصال به سقف کاربرد دارد. توزین در ارتفاع می‌تواند در حین حرکت هم انجام شود. ترازو دیجیتال آویز کیا از نمایشگر LCD بهره مد است که با توجه به برخورداری نمایشگر از نور پس‌زمینه آبی، کیفیت مشاهده را افزایش می‌دهد. عملکرد بهرت ترازو دیجیتال 100 گرمی بسته به دمای 10 تا 30 درجه سانتی‌گراد است. به دلیل توزین در ارتفاع منبع تغذیه ترازو از طرق 2 باتری نیم قلمی AAA تأمین می‌شود.

ترازو دیجیتال آویز کیا مدل TL300، توانایی توزین در چند واحد اندازه‌گیری را دارد. واحدهای اندازه‌گیری شامل OZ، LB  و KG می‌شوند. OZ به انس و LB به پوند اشاره دارد. کلیدهای عملیاتی ترازو دیجیتال آویز زیر نمایشگر واقع شده‌اند و کلیدهای On/Off، Tare، Unit و  Hold را در برمی‌گیرد. دکمه Tare کار پارسنگ الکترونیکی ترازو دیجیتال را انجام می‌دهد و دکمه Unit وظیفه تغییر واحد اندازه‌گیری را بر عهده دارد. برای ثابت نگه‌داشتن وزن ترازو باید از دکمه Hold استفاده کرد. یکی دیگر از مزیت‌ها شاخص ترازو دیجیتال آویز کیا مدل TL300، برخورداری از قابلیت خاموشی خودکار است. در این حالت، پس از اینکه ترازو آویز پس از انجام توزین به مدت120 ثانیه غیرفعال بماند، ترازو دیجیتال خودکار خاموش می‌شود. نسبت به امکانات و کارایی توصیف شده برای ترازو دیجیتال آویز کیا مدل TL300، از قیمت بسیار مناسبی داراست.        

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :