دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو دیجیتال بارکدپرینتر رادین مدل 8800

قیمت : 80,000,000 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

ترازو دیجیتال بارکدپرینتر رادین مدل 8800، از سوی شرکت ایرانی رادین تولید می شود. شرکت ایرانی رادین یا همان آروین دوساری در سال 1389 تاسیس شد. شرکت رادین دو سال پس از ثبت، فعالیت های تولیدی خود را در زمینه ترازو دیجیتال فروشگاهی آغاز کرد. در طول دو سال وقفه در تولید، شرکت رادین با توسعه حوزه تحقیق و توسعه و با توجه به محصولات روز دنیا در عرصه توزین و اندازه گیری، جایگاه خود را در میان تولیدکنندگان به نام ایرانی ثبت کرد. شرکت رادین نخستین تولیدات خود را به سازمان میادین و میوه و تره بار شهرداری تهران اختصاص داد و همین امر نیز در شناخت و معرفی ترازو دیجیتال فروشگاهی مزید بر علت بود. شرکت ترازایران ترازو دیجیتال بارکدپرینتر رادین مدل 8800، را به همراه 12 ماه گارانتی به انضمام 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می کند. علاوه بر فروش محصولات توزین و اندازه گیری، شرکت تراز ایران به عرضه خدمات کیفی و فنی و پس از فروش نیز می پردازد. عرضه این خدمات شامل پشتیبانی ترازو، تعمیر ترازو و هم چنین صنایع وابسته می شود. برای دریافت خدمات دوره گارانتی و پس از آن با همکاران ما در ترازایران تماس بگیرید.

ترازو دیجیتال بارکدپرینتر رادین مدل 8800، با کاربری فروشگاهی و در نوع علمکدار تولید می شود. ساختار ظاهری ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین شامل بدنه تمام فلزی ترازو می شود. کیبورد و نمایشگر روی علمک ترازو واقع شده است و چاپگر نیز کنار نمایشگر ترازو علمکدار قرار گرفته است. ظاهر ترازو فاقد طراحی زیبا و چشم گیر است. از زوایه های تیز و ضمخت بسیار استفاده شده است و می توان گفت حافظ سبک قدیمی ترازو بوده است. البته باید اذعان کرد، بدنه تمام فلزی ترازو سبب می شود تا در برابر ضربه و فشار مقاومت بسیار بالایی داشته باشد. ترازو دیجیتال بارکدپرینتر رادین مدل 8800، با بیشترین ظرفیت 40 کیلوگرم و کمترین ظرفیت 100 گرم، به توزین مواد می پردازد. ترازو دیجیتال علمکدار رایدن با دقت 10 گرم، وزن را می سنجد و این مزیت وجود دارد که بر اساس نیاز خود حساسیت ترازو را به 5 و 2 گرم کاهش دهد. سینی ترازو 40 کیلویی رادین، از استیل ضدزنگ ساخته شده است و به دو نوع تخت و لبه دار در اختیار مشتریان قرار می گیرد و مشتری نوع سینی را انتخاب می کند. سینی لبه دار از 4 لبه جانبی برخوردار است. اندازه سینی ترازو دیجیتال بارکدپرینتر رادین مدل 8800، 31×41 سانتی متر است. لودسل ترازو حساسیت بالایی دارد و بلافاصله پس از قرار گیری مواد و کالا روی کفه اندازه گیری، وزنکشی انجام و مبلغ محاسبه می شود.

ترازو دیجیتال بارکدپرینتر رادین مدل 8800، دارای حافظه داخلی است و می توان قیمت و اطلاعات منوط به 350 مواد و اقلام را در حافظه ترازو دیجیتال فروشگاهی گنجاند. ترازو علمکدار فروشگاهی به چاپگر حراراتی داخلی مجهز است و کاربر می تواند به صدور فاکتور اقدام کند. با استفاده از چاپگر داخلی ترازو، می توان به تهیه گزارش پرداخت، گزارش می تواند به شکل روزانه و چه بسا تفکیکی و کلی باشد. ترازو دیجیتال بارکدپرینتر رادین مدل 8800، از قابلیت چاپ بارکد سطری و تجمیعی برخوردار است. چاپ بارکد ترازو واقعی انجام می شود. نمایشگر ترازو دیجیتال بارکدپرینتر رادین مدل 8800، از پنل LED شکل گرفته است. مزیت برتر ترازو فروشگاهی رادین، بهره مندی از نمایشگر دو طرفه است. نمایشگر دوطرفه امکان نظارت همزمان کاربر و متقاضی را بر روند توزین و ارزش گذاری مهیا می کند. نمایشگر ترازو بارکدپرینتر رادین از سه بخش تشکیل شده است و قابلیت تعداد نمایش کاراکترها برای هر بخش تعریف شده است. صفحه نمایش منوط به وزن می تواند به نمایش 5 کاراکتر عددی بپرداز. در بخش قیمت، 6 کاراکتر نمایش داده می شود و در قسمت قیمت کل، قابلیت نمایش 7 کاراکتر وجود دارد.

ترازو دیجیتال بارکدپرینتر رادین مدل 8800، با توجه به کاربرد فروشگاهی خود قادر است همزمان به درخواست سه مشتری با پارسنگ ها جداگانه رسیدگی کند. می توان با استفاده از تنظیمات ترازو دیجیتال فروشگاه رادین، می تواند صفرکن ترازو علمکدار را به شکل دستی یا اتوماتیک تنظیم کرد. علاوه بر توزین می توان به شمارش تعداد نیز پرداخت. ترازو دیجیتال بارکدپرینتر رادین مدل 8800، می تواند جمع اقلام را محاسبه کند. یکی دیگر از مزیت های ترازو دیجیتال فروشگاهی، بهره مندی از باتری شارژی است. روی هم رفته می توان ترازو بارکدپرینتر فروشگاهی را، ترازوی مناسبی دانست و برای فروشگاه ها و مغازه های محلی بسیار مناسب و کاربردی خواهد بود. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ترازو دیجیتال بارکدپرینتر رادین مدل 8800، با کارشناسان ما در بخش فروش تماس بگیرید.     

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :