دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

6 / 10
از 1 کاربر

ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 1230

قیمت :
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : تماس بگیرید

ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 1230، از سوی شرکت ایرانی آروین دوساری یا همان رادین تولید می شود. شرکت آورین دوساری با نام تجاری رادین برند خود را در سال 1389 تاسیس کرد اما دو سال پس از ثبت شروع به تولید کرد. نام شرکت رادین را باید با نام ترازوهای لیبل پرینتر در یک ردیف دانست. نخستین شرکت داخلی است که به تولید ترازوهای لیبل پرینتر با برخورداری از شبکه WiFi اقدام کرده است. شرکت رادین به تولید ترازوهای دیجیتال فروشگاهی می پردازد. ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 1230، یکی از این نمونه هاست. ترازو دارای علمک است و نمایشگر روی علمک ترازو واقع شده است. کیبورد و چاپگر ترازو در کنار یکدیگر و روبروی کاربر قرار دارند. ساختار بدنه ترازو دیجیتال فروشگاهی از پلاستیک فشرده ABS تشکیل شده است. کفه اندازه گیری یا همان سینی توزین به دو شکل لبه دار و تخت در اختیار مشتری قرار می گیرد و مشتری بسته به نیاز خود یکی را انتخاب می کند. سینی در اندازه های 36×23.5 تولید می شود و از نوع استیل ضدزنگ است.

ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 1230، برای فروشگاه ها طراحی و تولید می شود و می توان ادعا کرد شرکت رادین توانسته است در تولید ترازوهای فروشگاهی موفق عمل کند. ترازو دیجیتال علمکدار فروشگاهی با بیشینه توزین 30 کیلوگرم و کمینه 100 گرم، اقدام به سنجش می کند. ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 1230، دارای 3 دقت است و کاربر به انتخاب خود می تواند ترازو را روی دقت مدنظر قرار دهد. ترازو دیجیتال فروشگاهی از دقت های 2، 5 و 10 گرم بهره مند است. نمایشگر ترازو دیجیتال علمکدار رادین با صفحه LED، دارای 3 صفحه نمایش است. هر کدام مجزا به نمایش وزن، قیمت و قمیت کل می پردازد. و هر کدام به ترتیب به نمایش 5، 5 و 6 کاراکتر عددی می پردازند. نمایشگر دو طرفه یا در اصطلاح سوپری یکی از مزایای ترازو فروشگاهی دیجیتال رادین به شمار می رود. با توجه به این امکان کاربر و متقاضی همزمان ناظر بر خرید خواهند بود.

ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 1230، از 300 حافظه داخلی برخوردار است و قابلیت ورود اطلاعات با استفاده از کیبورد امکان پذیر است. ترازو علمکدار فروشگاهی رادین، با بهره جویی از پرینتر حرارتی به چاپ فاکتور می پردازد. با توجه به امکان چاپ فاکتور، قابلیت تهیه گزارش به شکل تفکیکی و کلی نیز برای ترازو دیجیتال فروشگاهی 30 کیلویی وجود دارد. برای ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 1230، امکان شمارش تعداد نیز هست. کارکرد فروشگاهی ترازو امکان محاسبه کل را به ترازو می دهد. یکی دیگر از مزایای قابل توجه ترازو رادین، امکان کارکرد ترازو با استفاده از باتری شارژی است.

ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 1230، از سوی شرکت ترازایران به همراه 12 ماه گارانتی در اختیار مشتریان قرار می گیرد. علاوه بر این، محصولات شرکت رادین دارای 10 سال خدمات پس از فروش هستند. شرکت ترازایران مسئولیت ارائه خدمات فنی و کیفی از جمله تعمیر ترازو و پشتیبانی آن را در دوره گارانتی و پس از آن بر عهده می گیرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 1230، با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید.    

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :