دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 6700

قیمت : 0 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : تماس بگیرید

ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 6700، یکی دیگر از تولیدات شرکت رادین محسوب می شود. شرکت آروین دوساری در سال 1389 شرکت خود را با نام تجاری رادین تاسیس کرد و نخستین تولیدات خود را در عرصه ترازو دیجیتال فروشگاهی، دو سال بعد روانه بازار کرد. شرکت رادین را می توان شرکت بسیار نوپایی نامید اما به سرعت توانست نام خود را در جمع تولیدکنندگان عرصه توزین و اندازه گیری ثبت کند و جایگاه خود را به درست آورد. شرکت رادین نخستین شرکت ایرانی است که به تولید ترازوی لیبل پرینتر اقدام کرده است و هم چنین ترازوهای خود را به شبکه WiFi تجهیز می کند. شرکت ترازایران، ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 6700، را به همراه 12 ماه گارانتی در اختیار مشتریان قرار می دهد. به انضمام این، محصولات رادین دارای 10 سال خدمات پس از فروش نیز هستند. شرکت ترازایران همواره تلاش می کند تا با ارائه خدمات کیفی و فنی شامل پشتیبانی ترازو و تعمیر ترازو علاوه بر فروش، رضایت مشتریان را کسب کند. عرضه خدمات از سوی ترازایران شامل دوره گارانتی و پس از آن می شود.

ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 6700، از پلاستیک فشرده ABS ساخته شده است و در برابر ضربه از مقاومت و استحکام بالایی بهره مند است. ترازو دجیتال فروشگاهی در ردیف ترازوهای علمکدار قرار می گیرد و نمایشگر ترازو روی آن قرار گرفته است. ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین از سینی استیل ضدزنگ برخوردار است و در دو نوع تخت  لبه دار روانه بازار می وشد و کاربر بر حسب نیاز خود نوع سینی را انتخاب می کند. سینی لبه دار ترازو دیجیتال علمکدار فروشگاهی دارای 4 لبه جانبی است. ابعاد سینی توزین به مساحت 39.5×25 سانتی متر ساخته می شود و با توجه به میزان ابعاد ترازو، فضای چندانی را برای قرار گیری اشغال نخواهد کرد. ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 6700، با بیشترین ظرفیت 40 کیلوگرم و کمترین ظرفیت 100 گرم، اقدام به توزین می کند. ترازو علمکدار فروشگاهی دارای 3 دقت است. دقت های 2، 5 و 10 گرم برای ترازو دیجیتال فروشگاهی تنظیم شده اند و کاربر می تواند میزان دقت ترازوی خود را انتخاب کند. ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 6700، از لودسل های بسیار حساسی برخوردار است و به محض قرارگیری مواد روی کفه توزین، وزن روی نمایشگر نمایان خواهد شد.

ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 6700، دارای کلیدهای کاربری است و صفجه کلید ترازو روبروی کاربر قرار می گیرد و چاپگر داخلی ترازو دیجیتال نیز کنار صفحه کلید تعبیه شده است. ترازو دیجیتال فروشگاهی مدل 6700 را می توان یک ترازوی بارکدپرینتر نیز نامید. بارکدها به صورت سطری و تجمیعی چاپ می شوند. با استفاده از چاپگر داخلی ترازو دیجیتال بارکد پرینتر امکان چاپ فاکتور مهیا خواهد شد. چاپگر به شکل حرارتی عمل می کند و امکان ثبت قیمت و اطلاعات کالا روی فاکتور ترازو دیجیتال رادین وجود دارد. ترازو دیجیتال فروشگاهی علمکدار، گزارش روزانه را در دو نوع تفکیکی و کلی ارائه می دهد. با استفاده از ترازو رادین می توان نسبت به درخواست 3 مشتری همزمان پاسخگو بود. کاربر می تواند علاوه بر توزین به کمک ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین، به شمارش تعداد نیز پرداخت. نمایشگر ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 6700، با استفاده از پنل LED ساخته شده است. یکی از مزیت های تکرار شده در تولیدات شرکت رادین، استفاده از نمایشگرهای دو طرفه است. فایده استفاده از نمایشگرهای دو طرفه یا سوپری، تسلط کاربر و متقاضی بر روند توزین و ارزش گذاری است. نمایشگر ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین از سه بخش تشکیل شده است. بخش ها منوط به نمایش وزن، قیمت و قیمت نهایی هستند و هر کدام به ترتیب قابلیت نمایش 5، 6 و 7 کاراکتر عددی را دارند.

ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 6700، از 350 حافظه داخلی و مستقیم بهره مند است، در این حالت کاربر می تواند به ثبت و ذخیره قیمت و اطلاعات کالا بپردازد. صفرکن خودکار ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین یکی دیگر از توانایی های آن محسوب می شود، هرچند این مزیت برای ترازو فراهم شده است تا کاربر با استفاده از بخش تنظیمات ترازو علمکدار فروشگاهی رادین، قابلیت تبدیل صفرکن از اتوماتیک به دستی و بالعکس را داشته باشد. ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 6700، به راحتی می تواند به محاسبه مجموع کل اقدام کند. ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین با بهره گیری از منوی فارسی کار را برای کاربر صدچندان آسانتر کرده است. ترازو بارکدپرینتر رادین از باتری شارژی بهره مند است و بدون نیاز به برق شهری می توان از ترازو بهره جست. برای دریافت اطلاعاتبیشتر درباره ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 6700، با کارشناسان ما در بخش فروش تماس بگیرید.     

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :