دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 6700Plus

قیمت : 68,000,000 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 6700Plus، از سوی شرکت آروین دوساری تولید می شود. شرکت آروین دوساری  با نام تجاری رادین شناخته می شود. شرکت رادین به تولید ترازوهای لیبل پرینتر با کاربری فروشگاهی می پردازد و در این کار نخستین شرکت ایرانی است که به تولید ترازو لیبل پرینتر اقدام کرده است. شرکت رادین در بیشتر ترازوهای فروشگاهی خود از فناوری شبکه ای WiFi استفاده کرده است. با گذر حدود هفت سال از فعالیت شرکت رادین در عرصه تولید ترازو فروشگاهی، خیلی زود و به سرعت توانست نام خود را در ردیف تولیدکنندگان بزرگ عرصه ترازو قرار دهد. ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 6700Plus، مانند ترازو فروشگاهی مدل 6700 است با این تفاوت که از مزایای بیشتر و کامل تری بهره مند است. در میزان ظرفیت و دقت ترازوی دیجیتال 6700 مانند ترازو 6700Plus است. ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 6700Plus، دارای بیشینه و کمینه توزین است همانطور که در دیگر ترازوهای دیجیتال فروشگاهی رادین از این مزیت بهر جسته اند. ترازو با بیشترین ظرفیت 40 کیلوگرم و کمترین آن، 100 گرم وزن مواد و اقلام را اندازه گیری می کند. به صورت پیش فرض ترازو دیجیتال رادین با دقت 10 گرم به توزین می پردازد با این وجود شرکت سازنده، دقت های 2 و 5 گرم را نیز برای ترازو ترتیب داده است و کاربر بسته به نیاز خود می تواند حساسیت ترازو را تغییر دهد.

ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 6700Plus، مانند دیگر تولیدات ترازو رادین از پلاستیک فشردهABS  ساخته شده است. این متریال محکم، ترازو را از ضربه و فشار حفظ می کند. ترازو 40 کیلویی رادین از سینی استیل ضدزنگ در ابعاد 39.5×25 سانتی متر برخوردار است. شرکت رادین سینی ترازو دیجیتال فروشگاهی را به دو صورت تخت و لبه دار تولید می کند و کاربر نوع سینی کاربردی را انتخاب می کند. سینی لبه دار ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 6700Plus، دارای چهار لبه جانبی است. ترازو فروشگاهی رادین به عنوان ترازو علمکدار معرفی شده است و روی علمک ترازو، نمایشگر دو طرفه سوار شده است. نمایشگر دو طرفه ترازو یا سوپری، با استفاده از پنل LCD/LED ساخته می شود. در هر دو نمایشگر از چهار صفحه نمایش استفاده شده است که نشانگر وزن، قیمت، ارزش کل و شمارش فاکتور هستند. کاراکترهای قابل نمایش برای صفحه وزن برابر با 5 کاراکتر عددی، قیمت دارای 6 کاراکتر عددی و قیمت کل 7 کاراکتر است و این ویژگی شامل هر دو نمایشگر می شود.

ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 6700Plus، امکان چاپ بارکد سطری و تجمیعی را دارد و به شکل واقعی تولید می شود. دارا بودن ترازو بارکدپرینتر رادین به چاپگر داخلی سبب می شود تا کاربر بتواند به چاپ فاکتور و گزارش بپردازد. ارائه گزارش از سوی ترازو علمکدار فروشگاهی می تواند روزانه، هفتگی و ماهانه و حتی بر اساس تاریخ مورد نظر باشد. سرعت چاپ فاکتور در ترازو علمکدار فروشگاهی برابر با 70 میلی متر بر ثانیه است. در فاکتور ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 6700Plus، برابر وزن می توان تا 5 کاراکتر، برای قیمت 7 و قیمت کل 8 کاراکتر عددی قرار داد. برای ترازو دیجیتال علمکدار رادین 70 حافظه مستقیم و 100.000 حافظه غیر مستقیم تعبیه شده است. کاربر با استفاده از این امکان می تواند نام کالا، قیمت، واحد، بارکد، تخفیف، موجودی، مالیات و قیمت خرید را ثبت و ذخیره کند. در کنار امکان، حافظه جانبی 4 GB نیز برای ترازو فروشگاهی بارکدپرینتر تعبیه شده است. با توجه به این امکان می توان فاکتورها را به مدت 6 ماه یا برابر 500.000 فاکتور در ترازو نگاه داشت.

ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 6700Plus، به پورت USB، PS2،RS232  و  CASHبرای اتصال به کامپیوتر، چاپگر خارجی، بارکدخوان، لیبل پرینتر، کشوی پول و دستگاه پوز بانکی تجهیز شده است. ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 6700Plus، مزایای بسیاری دارد همچون امکان پاسخ گویی ترازو به درخواست سه متقاضی به صورت همزمان. محاسبه به صورت پارسنگ های جداگانه انجام می شود.  برای ترازو علمکدار فروشگاهی می توان 3 کاربر تعریف کرد و یک مدیر را به صورت پیش فرض قرار داد. ترازو از باتری شارژی داخلی بهره مند است. استفاده از ماشین حساب یکی دیگر از قابلیت های ترازو دیجیتال فروشگاهی به شمار می رود. ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 6700Plus به همراه قابلیت ها و امکانات بررسی شده برای فروشگاه ها و هم چنین سوپر مارکت ها با حجم کاری نسبتا بالا بسیار مناسب است.

ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 6700Plus، از سوی شرکت ترازایران به همراه گارانتی 12 ماهه به انضمام 10 سال خدمات پس از فروش در اختیار خریداران قرار می گیرد. شرکت ترازایران به ارائه خدمات کیفی و فنی از جمله پشتیبانی محصولات و تعمیر ترازو می پردازد. شرکت ترازایران همواره تلاش می کند تا در سریع ترین زمان ممکن نسبت به ارائه خدمات اقدام کند و رضایت مشتریان را با خود همراه سازد. برای ردیافت اطلاعات بیشتر درباره ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 6700Plus، و دیگر کالاهای ارائه شده در سایت ترازایران با کارشناسان ما تماس بگیرید.  

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :