دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 6700WiFi

قیمت : 78,000,000 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 6700WiFi، یکی دیگر از تولیدات شرکت رادین محسوب می شود. رادین نام تجاری شرکت آروین دوساری است. شرکت آروین دوساری (سهامی خاص) در سال 1389 تاسیس شد. شرکت رادین با اتکا به بخش تحقیق و توسعه طی دوسال توانست با تولید نخستین تولیدات خود مورد توجه بسیارانی قرار گیرد. همکاری شرکت رادین با سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران سبب شد تا ترازو دیجیتال رادین زبان زد شود. شرکت رادین صرفا به تولید ترازو دیجیتال فروشگاهی می پردازد. زمان زیادی از حضور شرکت رادین در عرصه ترازو و صنایع وابسته نمی گذرد اما توانست در تولید ترازو لیبل پرینتر و هم چنین تجهیز ترازو فروشگاهی به شبکه WiFi، به عنوان نخستین شرکت تولیدکننده شناخته شود. شرکت رادین در تولیدات خود، آنچه از ترازوهای فروشگاهی انتظار می رود را گنجانده است همین امر را می توان یکی از دلایل موفقیت ترازو رادین برشمرد. ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 6700WiFi، از سوی شرکت ترازایران به همراه 12 ماه گارانتی به انضمام 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می گردد. شرکت ترازایران مسئولیت ارائه خدمات پشتیبانی و تعمیر ترازو را در دوره گارانتی و پس از آن برعهده می گیرد و همیشه تلاش کرده است تا علاوه بر عرضه کالا و ارائه خدمات، رضایت مشتری را نیز در نظر گیرد. در ابتدا به ساختار ظاهری ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 6700WiFi، می پردازیم.

ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 6700WiFi، با استفاده از پلاستیک فشرده ABS ساخته شده است تا در مقابل ضربه و فشار استحکام ترازو حفظ شود و در طول زمان از کیفیت و کارایی ترازو دیجیتال کاسته نشود. ترازو دارای علمک است و مانند دیگر ترازوهای فروشگاهی روی علمک نمایشگر ترازو فروشگاهی قرار گرفته است. کیبورد ترازو دیجیتال فروشگاهی شامل کلیدهای عملیاتی مهم و کاربردی است. و روبروی کاربر، روی بدنه اصلی ترازو تعبیه شده است. چاپگر در کنار صفحه کلید واقع شده است. نمایشگر ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 6700WiFi، دارای دو نمایشگر، سمت کاربر و متقاضی است. سینی اندازه گیری ترازو 40 کیلویی از جنس استیل ضدزنگ تهیه می شود و در قالب تخت و لبه دار (انتخابی) در اختیار مشتری قرار می گیرد. سینی لبه دار دارای چهار لبه جانبی است و از طراحی شکیلی برخوردار است و از گوشه های ضمخک و تیز اجتناب شده است. سینی استیل ترازو دیجیتال فروشگاهی در ابعاد 39.5×25 سانتی متر عرضه شده است.

ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 6700WiFi، شباهت های ظاهری و ساختاری بسیاری با مدل 6700  و 6700Plus دارد هر چند این شباهت شامل تمامیت ترازو دیجیتال نمی شود. ترازو دیجیتال فروشگاهی با بیشترین ظرفیت 40 کیلوگرم و کمترین آن، 100 گرم، وزن اقلام و مواد را می سنجد. ترازو علمکدار فروشگاهی رادین با حساسیت 10 گرم اقدام به توزین می کند، در کنار این مزیت دقت های 2 و 5 گرم برای ترازو فروشگاهی تعبیه شده است و کاربر می تواند آنچه مورد نیاز است را برای ترازوی خود انتخاب کند. نمایشگر ترازو دیجیتال فروشگاهی به پنل LED و LCD تجهیز شده است. دو نمایشگر روی ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 6700WiFi، تعبیه شده است. استقاده از امکان نمایشگر سوپری متقاضی را نیز در روند خرید و قیمت گذاری شریک می کند. روی نمایشگر ترازو چهار صفحه نمایش گنجانده شده است. بخش ها منوط به وزن، قیمت، قیمت کل و شمارش فاکتور هستند، هر کدام قابلیت نمایش کاراکترهای عددی با ظرفیت خاصی را دارند. روی هردو نمایشگر در بخش وزن، امکان نمایش 5 رقم، در قسمت قیمت قابلیت نمایش 6 کاراکتر و بخش قیمت کل امکان نمایش 7 رقم وجود دارد.

ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 6700WiFi، از مزیت ثبت و ذخیره اطلاعات بهره مند است. ترازو علمکدار فروشگاهی رادین با 70 حافظه مستقیم و 100.000 حافظه خارجی و غیر مستقیم به ثبت و ذخیره قیمت و اطلاعات کالا به همراه جزئیات می پردازد. شرکت رادین در کنار این حافظه ترازو را به حافظه جانبی 4 GB نیز تجهیز کرده است. در نتیجه، امکان نگهداری اطلاعات ترازو به مدت 6 ماه و یا برابر با 500.000 فاکتور برای ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 6700WiFi، فراهم می شود. ترازو علمکدار فروشگاهی رادین از چاپگر داخلی  بهره مند است. سرعت چاپ 70 میلی متر بر ثانیه است و برای چنین ترازو فروشگاهی بسیار ایده آل به نظر می رسد. چاپگر داخلی امکان صدور فاکتور را برای کاربر فراهم می کند. علاوه بر صدور فاکتور می توان به صدور فاکتور مرجوعی و هم چنین چاپ دوباره فاکتور پرداخت. کاراکترهای قابل نمایش روی فاکتور اندکی با آنچه در نمایشگر ترازو دیجیتال علمکدار قابل نمایش است متفاوت خواهد بود. چاپگر ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 6700WiFi، قادر است روی فاکتور 5 کاراکتر عددی برای وزن، 7 عدد برای قیمت و 8 رقم برای قیمت کل چاپ کند. در کنار تمامی این مزیت ها، ترازو دیجیتال فروشگاهی به چاپ بارکد سطری و تجمیعی نیز می پردازد و چاپ بارکد واقعی انجام می شود. ترازو بارکد پرینتر رادین با تتنوع بسیاری به ارائه گزارش می پردازد. گزارش ها می توانند به صورت تفکیکی و کلی ارائه شوند و یا در قالب گزارش های روزانه، هفتگی و ماهانه چاپ شود. حتی می توان میزان موجودی کالاها را نیز در گزارش ها ارائه شده ترازو گنجاند.

ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 6700WiFi، را می توان به صورت همزمان برای سه متقاضی استفاده کرد و هر کدام نیز با پارسنگ جداگانه انجام می شود. مزیت استفاده از ماشین حساب در نرم افزار ترازو سبب شده تا جمع حاصله به صورت درصدی و عددی محاسبه شود. با استفاده از ترازو دیجیتال علمکدار رادین می توان ارزش افزوده را برای تک تک کالاها تعریف کرد. ترازو فروشگاهی علمکدار به پورت های USB، PS2، RS232 و CASH مجهز کرده است. در این صورت امکان اتصال ترازو به دستگاه POS بانکی، بارکدخوان، کامپیوتر و چاپگر خارجی، لیبل پرینتر، کشوی پول و ... فراهم می شود. می توان با استفاده از پورت USB، ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 6700WiFi، را به روز رسانی کرد. یکی تفاوت های ویژه ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 6700WiFi، با انواع مشابه خود امکان اتصال ترازو فروشگاهی رادین به شبکه WiFi و تنظیمات اتوماتیک شبکه است. با بهرهگیری از WiFi می توان ترازو به چاپگر خارجی متصل کرد. چه بسا می توان ترازو دیجیتال فروشگاهی را به لپ تاپ و سرور نیز متصل کرد و از این طریق کلیه تنطیمات منوط به ترازو، پرینتر و کاربران انجام شود و حتی از این مسیر به جابجایی اطلاعات و کنترل ترازو پرداخت. از دیگر امکانات ترازو دیجیتال فروشگاهی امکان محدود کردن فروش دستی و دسترسی کاربران به بخش های مختلف ترازو از جمله ویرایش فاکتور است. برای دریافت اطلاعات بیشتر ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 6700WiFi، و هم چنین دیگر محصولات ارائه شده در ترازایران با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید.        

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :