دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 8800Plus

قیمت : 80,000,000 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

 ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 8800Plus، در زمره ترازوهای تولید داخلی قرار می گیرد. شرکت آروین دوساری با نام تجاری رادین، تولیدکننده ترازوهای دیجیتال فروشگاهی است. حدود هفت سالی از شروع به کار شرکت رادین می گذرد اما در گذر چنین فاصله کوتاهی توانسته است جایگاه معتبر و محکمی را در میان دیگر تولیدکنندگان صنعت توزین و اندازه گیری برای خود مهیا کند. این موفقیت شرکت رادین را شاید باید ناشی از نخستین همکاری شرکت رادین با سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران دانست. این همکاری موجب شناخت ترازوهای دیجیتال فروشگاهی رادین شد. سری 8800 رادین در 5 مدل روانه بازار شده است. تمامی مدل های این سری از نظر ظاهر و ساختار مشابه یکدیگرند اما از امکانات متفاوتی برخوردارند. ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 8800Plus، یکی از این مدل های سری 8800 به شمار می رود. شرکت ترازایران به عنوان عرضه کننده ترازوهای دیجیتال فروشگاهی رادین، ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 8800Plus، را به همراه 12 ماه گارانتی به انضمام 10 سال خدمات پس از فروش در اختیار خریداران قرار می دهد. در همین راستا، شرکت ترازایران به ارائه خدمات کیفی و فنی از جمله تعمیر ترازو و پشتیبانی کالاها در دوره گارانتی و پس از آن نیز می پردازد. برای بهره مندی از خدمات دوره گارانتی و هر گونه سوال فنی با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید.

ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 8800Plus، با استفاده از ساختار فلزی از مقاومت بسیار خوبی بهره مند است. ترازو دیجیتال فروشگاهی سری 8800 از طراحی امروزی بی بهره اند. ترازو با کاربری فروشگاهی و علمکدار طراحی و تولید می شود. بدنه اصلی ترازو علمکدار فروشگاهی تنها شامل لودسل و سینی توزین می شود و دیگر امکانات ترازو از جمله صفحه کلید، نمایشگر و چاپگر داخلی روی علمک ترازو فروشگاهی قرار گرفته اند. ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 8800Plus، از سینی استیل ضدزنگ داراست. سینی تخت و لبه دار هر دو شامل ترازو دیجیتال علمکدار می شوند و کاربر بر حسب نیاز خود یکی را انتخاب می کند. سینی لبه دار ترازو بارکدپرینتر رادین دارای چهار لبه جانبی است. ترازو رادین دارای دو نمایشگر LCD و LED است. نمایشگرها از چهار صفحه نمایش تشکیل شده اند و برای هر کدام کاراکترهای مشخصی تعریف شده است. چهار صفحه نمایش شامل نمایش وزن، قیمت، قیمت کل و شماره فاکتور می شوند. برای نمایش وزن ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 8800Plus، ظرفیت نمایش 5 کاراکتر وجود دارد و برای بخش قیمت 6 رقم تعریف شده است و در نهایت برای قسمت قیمت کل قابلیت نمایش تا 7 رقم وجود دارد.

 

ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 8800Plus، دارای کلیدهای عملیاتی بسیاری است و مزیت استفاده از منوی فارسی کار با ترازوی رادین را بسیار آسان کرده است. چاپگر ترازو دیجیتال فروشگاهی کنار صفحه نمایش، در سمت راست ترازو واقع شده است. با استفاده از چاپگر در مدل  8800Plus، امکان صدور فاکتور فروش، مرجوعی و چاپ دوباره امکان پذیر می شود. میزان کاراکترهای قابل نمایش در فاکتور صرفا در میزان رقم های قیمت و قیمت کل متفاوت خواهد بود. به ترتیب کاراکترهای قابل نمایش برابر با 7 و 8 رقم هستند. با استفاده از این مزیت، امکان ارائه گزارش تفکیکی و کلی و حتی روزانه، هفتگی و ماهانه، بر اساس موجودی کالا، تاریخ و کاربر وجود دارد. ماشین حساب تعبیه شده برای ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 8800Plus، موجب می شود جمع فاکتور به شکل عددی و درصدی محاسبه شود. برای ترازو بارکدپرینتر رادین، محاسبه جداگانه ارزش افزوده و تخفیف برای هر کالا امکان پذیر است. سرعت چاپگر 70 میلی متر بر ثانیه است و برای چنین ترازویی بسیار مطلوب خواهد بود. ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 8800Plus، امکان تولید بارکد واقعی به شکل سطری و تجمیعی را دارد. برخی قابلیت ها برای ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین در نظر گرفته شده است که با توجه به نیاز مشتری روی ترازو نصب می شوند برای مثال می توان به پورت های کاربردی چون USB،  PS2، RS232 و CASH اشاره کرد. با بهره مندی از این پورت های ارتباطی ترازو دیجیتال علمکدار قابلیت اتصال به دیگر تجهیزات فروشگاهی مانند کارت خوان بانکی، کامپیوتر، بارکدخوان، لیبل پرینتر، کشوی پول و ... را پیدا می کند. و می توان برای ترازو سه کاربر جداگانه با دسترسی های گوناگون تعریف کرد و هم چنین مدیریت برای کنترل عملکرد کاربرها نیز مشخص کرد.

ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 8800Plus، قابلیت توزین و محاسبه همزمان مواد و اقلام سه مشتری با استفاده از پارسنگ های جداگانه را دارد. این ترازوی فروشگاهی دارای 70 حافظه داخلی و 100.000 حافظه غیر مستقیم است در نتیجه، کاربر می تواند به ثبت و ذخیره قیمت و اطلاعات کالا بپردازد. علاوه بر این، حافظه ی جانبی 4 GB نیز برای ترازو قرار داده شده است تا انتقال و ذخیره اطلاعات با سهولت بیشتر انجام شود. فاکتورهای ثبت شده در ترازو را می توان به مدت 6 ماه یا برابر با 500.000 فاکتور ذخیره کرد. ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 8800Plus، دارای بیشینه و کمینه توزین است. ترازو بارکدپرینتر رادین می تواند با بیشترین ظرفیت 40 کیلوگرم و کمترین آن یعنی 100 گرم به توزین بپردازد. حساسیت ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین روی 10 گرم تنظیم شده است و این امکان برای کاربر فراهم شده است تا دقت ترازو را به 5 و 2 گرم کاهش دهد. باتری شارژی ترازو دیجیتال فروشگاهی یکی دیگر از مزیت های مدل 8800Plus محسوب می شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 8800Plus، با کارشناسان ما در بخش فروش تماس بگیرید.     

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :