دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 8800WiFi

قیمت : 91,000,000 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 8800WiFi، یکی دیگر از تولیدات شرکت رادین به شمار می رود. شرکت رادین سری 8800 را در پنج مدل به بازار معرفی کرده است که هرکدام از خصایص مخصوص به خود برخوردارند. شرکت رادین نام تجاری شرکت آروین دوساری تلقی می شود. شرکت آروین دوساری در سال 1389 احداث شد و فعالیت تولیدی خود را پس از گذشت دو سال از تاریخ تاسیس آغاز کرد. طی دوسال وقفه با استفاده از پیشرفت و جمع آوری دانش و فن آوری های روز دنیا در حوزه تحقیق و توسعه توانست در نخستین تولیدات خود موفقیت چشم گیری به دست آرد. شرکت رادین به تولید ترازوهای دیجیتال فروشگاهی می پردازد و نخستین ترازوهای تولید شده از سوی این شرکت وارد سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران شد و همین همکاری سندیتی بر اعتبار و کیفیت ترازوهای دیجیتال فروشگاهی رادین شد. در ابتدا به ساختار ظاهری ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 8800WiFi، می پردازیم.

 

ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 8800WiFi، از یک متریال اصلی به نام فلز شکل گرفته است. استفاده از فلز موجب افزایش مقاومت و استحکام ترازو دیجیتال می شود و هم چنین استحلاک ترازو را در گذر زمان به پایین ترین میزان خود می رساند. کاربرد فروشگاهی ترازو رادین سبب می شود از امکانات و مزیت های مختص به خود برخوردار باشد. ترازو در دسته ترازوهای علمکدار قرار می گیرد. ظاهر ترازو طراحی قدیمی دارد. قدیمی به معنای استفاده از زوایه های تیز و ضمخت در ساختار ترازو دیجیتال است. در واقع استفاده از زوایه های تند، ظاهری صنعتی به ترازو داده است. بدنه اصلی ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 8800WiFi، شامل لودسل و سینی ترازو می شود. سینی توزین از استیل ضدزنگ ساخته می شود. سینی در دو نوع تخت و لبه دار روانه بازار می شود هر چند نوع سینی بسته به انتخاب خریدار خواهد بود. سینی در اندازه های 41×31 سانتی متر تولید می شود. نمایشگر، صفحه کیبورد و چاپگر داخلی آن، همگی روی علمک ترازو دیجیتال فروشگاهی تعبیه شده اند. ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 8800WiFi، مانند دیگر مدل های این سری دارای زوند توزین مشابه ای است چنانچه بیشینه توزین ترازو برابر با 40 کیلوگرم و کمینه ی آن 100 گرم است. ترازو به صورت پیش فرض مواد و اقلام را با دقت 10 گرم اندازه گیری می کند و این مزیت هم وجود دارد تا کاربر حساسیت ترازو علمکدار فروشگاهی را به 5 و 2 گرم کاهش دهد.

ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 8800WiFi، به چاپگر داخلی تجهیز شده است و صدور فاکتور امکان پذیر خواهد بود. ترازو بارکد پرینتر رادین برای چاپ فاکتور از کاراکتر های تعریف شده برخوردار است بدین معنا که برای چاپ وزن امکان نمایش تا 5 رقم وجود دارد، برای قیمت می تواند به نمایش 7 کاراکتر بپردازد و قیمت کل دربرگیرنده 8 کاراکتر عددی می شود. با توجه به این امکان، مزیت ارائه گزارش نیز برای ترازو دیجیتال فروشگاهی فراهم می آید. کاربر می تواند به گزارش گیری روزانه، هفتگی و ماهانه اقدام کند، در کنار این نوع از گزارش، می توان به صورت کلی و یا تفکیکی نیز گزارش مواد و اقلام را تهیه کرد. یا بر اساس نوع کاربر، تاریخ و موجودی کالا و ... می تواند در نوع گزارش لحاظ شود. در رابطه با یان ترازو فروشگاهی، امکانات بسیاری برای کاربر مهیا شده است. علاوه بر امکان صدور فاکتور فروش، چاپ فاکتور مرجوعی و صدور دوباره فاکتور وجود دارد. در صدور فاکتور می توان با استفاده از ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 8800WiFi، جداگانه برای هر کالا، تخفیف و ارزش افزوده را لحاظ کرد. یکی دیگر از امتیازهای ویژه ترازو علمکدار فروشگاهی رادین امکان تولید بارکد واقعی به شکل سطری و تجمیعی است. سرعت چاپ ترازو برابر با 70 میلی متر در ثانیه است.

ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 8800WiFi، از 70 حافظه مستقیم و 100.000 حافظه غیر مستقیم تشکیل شده است. کاربر می تواند قیمت و اطلاعات کالاها از جمله بارکد، تخفیف، قیمت خرید، مالیات و ... را ثبت و ذخیره کند. علاوه بر این مزیت، یک حافظه 4  GB نیز شامل ترازو دیجیتال علمکدار می شود. برای ترازو بارکدپرینتر رادین قابلیت نگهداری فاکتورها به مدت 6 ماه در حافظه وجود دارد. به عبارت دیگر، می توان گفت قادر به نگهداری 500.000 فاکتور است. ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 8800WiFi، به پورت های USB، PS2، RS232 و CASH مجهز شده است. با بهره جویی از پورت USB، قابلیت به روز رسانی ترازو بارکدپرینتر رادین ممکن می شود. با بهره گیری از پورت های موجود می توان ترازو را به دیگر تجهیزات فروشگاهی مانند کشوی پول، دستگاه POS، بارکدخوان، لیبل پرینتر، کامپیوتر و چاپگر خارجی متصل کرد. امکان اتصال ترازو به شبکه WiFi برای مدل 8800WiFi فراهم شده است، این اتصال می تواند به صورت خودکار یا دستی تنظیم شود. در این صورت می توان ترازو را به چاپگر خارجی متصل کرد و هم چنین قابلیت اتصال به لپ تاپ را نیز پیدا می کند. برای تمامی تنظیمات ترازو می توان ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 8800WiFi، به یک سرور متصل کرد و از این طریق به کنترل ترازو پرداخت. با اتصال ترازو به سرور می توان به تبادل اطلاعات از ترازو به سرور پرداخت، ترازو را با استفاده از سرور قفل کرد و هم چنین برای اطلاعات داخل ترازو از طرق سرور تعریف شده، کد تعیین کرد.

ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 8800WiFi، دو نمایشگر LCD و LED دارد. نمایشگر دو طرفه ترازو بارکدپرینتر رادین سبب می شود تا همزمان کاربر و متقاضی شاهد روند خرید و ارزش گذاری باشند. نمایشگرهای ترازو دیجیتال فروشگاهی از چهار صفحه نمایش مجزا بهره مند هستند. هر نمایشگر شامل نمایش وزن، قیمت، قیمت کل و فاکتور می شود. کاراکترهای قابل نمایش از سوی نمایشگر ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 8800WiFi، مشخص شده است. صفحه نمایش وزن، به نمایش 5 کاراکتر عددی می پردازد، برای نمایش قیمت، 6 عدد تعریف شده است و در نهایت برای بخش قیمت کل، 7 رقم در نظر گرفته شده است. کاربر می تواند برای ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 8800WiFi، تعداد 3 کاربر تعریف کند و هم چنین برای کنترل سه کاربر به تعریف یه مدیر اقدام کند. مدیریت می تواند میزان دسترسی هر کاربر نسبت به هر بخش را مشخص و محدود کند. ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین قادر است در یک زمان، پاسخ گوی سه مشتری باشد و پارسنگ هر متقاضی به صورت مجزا انجام می شود. ترازو با استفاده از باتری شارژی تغذیه می شود. کار با ترازوی دیجیتال فروشگاهی رادین بسیار آسان است. مزیت جالب توجه ترازو رادین در مقایسه با دیگر مارک های موجود در بازار، نمایش نوشتار فارسی در بخش فاکتور است و کاربر می تواند به ویرایش اطلاعات نیز بپردازد. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین مدل 8800WiFi، با کارشناسان ما در بخش فروش تماس بگیرید.         

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :