دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو دیجیتال محک 15 کیلوگرم مدل MDS8800

قیمت :
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : تماس بگیرید

ترازو دیجیتال محک 15 کیلوگرم مدل MDS8800، با کاربری صنعتی وارد بازار می شود و از ویژگی های بارز ترازو صنعتی،  رومیزی و فاقد علمک بودن ترازو است. ترازو دیجیتال صنعتی از سوی شرکت توزین توان سنجش یا همان محک طراحی و تولید می شود. محک سال هاست در زمینه تولید محصولات توزین و اندازه گیری فعالیت دارد و تولیدات شرکت محک شامل ترازو دیجیتال و باسکول دیجیتال می شود. ترازو دیجیتال محک قابلیت توزین تا 15 کیلوگرم را دارد و می توان از این ترازو در آشپزخانه های صنعتی و گارگاه ها به منظور بسته بندی استفاده کرد. دلیل این نوع کاربری به امکانات در نظر گرفته شده برای ترازو 15 کیلویی محک بر می گردد. برای ترازو فروشگاهی مدل 8800 صرفا قابلیت نمایش وزن وجود دارد و برای نمایش قیمت و قیمت کل هیچ کاربردی ندارد. ترازو دیجیتال محک با دقت 5 گرم، وزن مواد و اقلام را می سنجد. و سنجش وزن یا یک لودسل انجام می شود. لودسل ترازو بدون علمک از سوی شرکت محک تولید می شود و در شمار لودسل های وارداتی قرار نمی گیرد. ترازو دیجیتال محک 15 کیلوگرم مدل MDS8800، از دو نمایشگر داراست. پنل نمایشگر ترازو محک از LED ساخته شده است و قابلیت نمایش 7 SEGMENTS را دارد. به تعداد کاراکترهای قابل نمایش روی صفحه نمایشگر ترازو در اصطلاح SEGMENT گویند و ترازو دیجیتال بدون علمک می تواند 7 کاراکتر عددی را نمایش دهد.

شرکت محک در تولید محصولات خود همیشه تنوع رنگ را در دستور کار خود قرار داده است. ترازو دیجیتال محک 15 کیلوگرم مدل MDS8800، در رنگ های قرمز، مشکی و سفید توزیع می شود. درباره صفحه کلید ترازو دیجیتال آشپزخانه ای باید اشاره کرد، ترازو فاقد صفحه کلید است و شرکت محک تنها دکمه ON/OFF را روی ترازو قرار داده است. و این کاملا بسته به عملکرد ترازو صنعتی فروشگاهی محک است زیرا تراو 15 کیلویی 8800 صرفا به اندزاه گیری وزن می پردازد و امکان محاسبه قیمت را ندارد در نتیجه نیازی به برخورداری از صفحه کلید نخواهد بود. برای ساخت ترازو رومیزی از پلاستیک فشرده ABS استفاده کرده اند. این متریال بر مقاومت و حفظ کیفی ترازو می افزاید. ترازو در اندازه های 35×35×18 سانتی متر طراحی و ساخته می شود و از نوع سینی توزین برخوردار است. ترازو به صورت پیش فرض دارای سینی تخت پلاستیکی است و این انتخاب به هنگام خرید ترازو وجود دارد تا سینی استیل لبه دار نیز به ترازو اضافه شود. سینی لبه دار ترازو دیجیتال رومیزی محک دارای یک لبه جانبی است. به دو شکل می توان از ترازو دیجیتال محک 15 کیلوگرم مدل MDS8800، استفاده کرد. ترازو بدون علمک محک می تواند منبع تغذیه خود را با اتصال به برق شهری تامین کند و در کنار این عملکرد، قابلیت کار با باتری شارژی نیز برای ترازو آشپزخانه محک فراهم شده است.

ترازو محک مدل 8800 به همراه 24 ماه تضمین در اختیار کاربران قرار می گیرد در نتیجه از نظر ارائه خدمات کیفی و فنی مانند تعمیر ترازو و پشتیبانی آن، کارابران می توانند با خیالی آسوده به خرید ترازو محک اقدام کنند. قیمت ترازو محک در برابر آنچه تولید می کند بسیار مناسب و مطلوب است. ترازو محک و دیگر تولیدات این شرکت همیشه رضایت مشتریان داخلی را از آن خود کرده است و برند معتبری به شمار می رود. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ترازو دیجیتال محک 15 کیلوگرم مدل MDS8800، می توانید با همکاران ما در ترازایران تماس بگیرید.

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :