دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو رادین لیبل پرینتر مدل MKII

قیمت : 145,000,000 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

ترازو رادین لیبل پرینتر مدل MKII، از سوی شرکت رادین تولید می شود. شرکت آروین دوساری با نام تجاری رادین در سال 1389 شرکت خود را تاسیس کرد و پس از دو سال، تولیدات خود را به بازار معرفی کرد. شرکت رادین به تولید ترازوهای دیجیتال فروشگاهی می پردازد و در همین راستا، نخستین تولیدات خود را برای سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران ارائه کرد. شرکت رادین با تکیه بر واحد تحقیق و توسعه و به کار گیری دانش روز دنیا در زمینه توزین و اندازه گیری، توانست جایگاه خود را در میان دیگر تولیدکنندگان این عرصه پیدا کند. شرکت رادین نخستین تولیدکننده ایرانی است که به تولید ترازوهای فروشگاهی لیبل پرینتر به همراه شبکه WiFi می پردازد.  قابلیت WIF در صورت درخواست می باشد . 


ترازو رادین لیبل پرینتر مدل MKII، یک ترازو فروشگاهی به شمار می رود و برای فروشگاه های بزرگ با حجم کاری بالا بسیار مناسب است. ترازو لیبل پرینتر رادین فاقد علمک است و به عنوان ترازوی رومیزی و بدون علمک به فروش می رود. ترازو رادین لیبل پرینتر مدل MKII، با بیشینه توزین 40 کیلوگرم و کمینه 100 گرم، وزن مواد و اقلام را اندازه گیری می کند و وزن با دقت 10 گرم سنجیده می شود. تراو دیجیتال فروشگاهی علاوه بر دقت 10 گرم می تواند با دقت های 5 تا 2 نیز به اندازه گیری وزن بپردازد. ترازو رادین لیبل پرینتر مدل MKII، از بدنه ای با ساختار پلاستیک فشرده ABSساخته شده است. سینی توزین ترازو 40 کیلویی رادین با جنس استیل و در ابعاد 29×39 سانتی متر در اختیار خریداران قرار می گیرد. سینی توزین از یک لبه جانبی بهره مند است. ترازو بدون علمک لیبل پرینتر رادین به دو نمایشگر LCD تجهیز شده است. در اصطلاح باید اشاره کرد ترازوی رادین لیبل پرینتر دارای نمایشگر سوپری است. با توجه به این مزیت، کاربر و متقاضی هر دو می توانند بر روند توزین و قیمت گذاری نظارت داشته باشند. نمایشگر ترازو دیجیتال فروشگاهی از 3 صفحه نمایش تشکیل شده است. 3 صفحه شامل نمایش وزن تا 6 کاراکتر، نمایش قیمت تا 8 کاراکتر و نمایش قیمت کل تا 9 کاراکتر می شوند.


ترازو رادین لیبل پرینتر مدل MKII، از چاپگر داخلی بهره مند است. در این صورت امکان چاپ فاکتور وجود خواهد داشت. به سبب حافظه ترازو لیبل پرینتر، امکان چاپ فاکتورهای گذشته نیز وجود دارد. ترازو رادین لیبل پرینتر مدل MKII، دارای 120 حافظه مستقیم و 100.000 حافظه غیر مستقیم است. کار با ترازوی رادین بسیار سهل و آسان است زیرا از منوی فارسی برخوردار است. از دیگر امکانات ترازو دیجیتال لیبل پرینتر ارائه گزارش به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه است و حتی تهیه گزارش تفکیکی و کلی نیز برای ترازوی لیبل پرینتر فراهم شده است. مزیت چاپ بارکدهای متنوع به شکل پیش فرض و سفارشی وجود دارد. ترازو رادین لیبل پرینتر مدل MKII، می تواند به چاپ لوگو روی لیبل و کاغذ بپردازد. به سبب کاربری ترازو دیجیتال لیبل پرینتر، از سوی شرکت تولیدکننده، می توان دیگر تجهیزات فروشگاهی از جمله بارکدخوان Ps2، کشوی پول و کارت خوان را به ترازو متصل کرد، ترازو رادین لیبل پرینتر مدل MKII، از پورت USB نیز بی بهره نمانده است، با وجود این مزیت به آسانی می توان ترازو لیبل پرینتر را به روز کرد و یا به انتقال حافظه و داده های ثبت شده پرداخت. در ابتدا اذعان شد که ترازو لیبل پرینتر برای فروشگاه های بزرگ طراحی و ساخته شده است و بر همین اساس، ترازو رادین لیبل پرینتر مدل MKII، می تواند همزمان به 3 متقاضی پاسخگو باشد. ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین به محاسبه وزن خالص می پردازد و تا 30 عنوان را می تواند برای این امر در حافظه خود ذخیره کند.


ترازو رادین لیبل پرینتر مدل MKII، می تواند تا 10 کاربر را پشتیبانی کند و مزیت تعریف مدیر پیش فرض نیز برای ترازو امکان پذیر است. با استفاده از بارکد و عنوان کالا می توان در بخش جستجو ترازو فروشگاهی رادین به جستجو پرداخت. فارق از وجود برق ترازو رادین لیبل پرینتر مدل MKII، قابلیت کارکرد پیدا می کند و آن به کمک بهره مندی از باتری شارژی است، در کنار این فایده روی نمایشگر ترازو دیجیتال، آیکون های منوط به اتصال برق، باتری و میزان باتری تعبیه شده است. دقت و سرعت توزین ترازو فروشگاهی بسیار بالا است و با بهره جویی از یک لودسل این امر انجام می شود. ترازو رادین لیبل پرینتر مدل MKII، با گارانتی 12 ماهه روانه بازار می شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره این ترازو و دیگر محصولات معرفی شده می توانید با همکاران ما در بخش فروش صحبت کنید.

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :