دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو رادین لیبل پرینتر MKII

قیمت : 115,000,000 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

ترازو رادین لیبل پرینتر MKII، از سوی شرکتی ایرانی با نام تجاری رادین تولید می شود. شرکت آروین دوساری در سال 1389 ثبت شد و فعالیت تولیدی خود را در عرصه تولید ترازوهای دیجیتال فروشگاهی پس از دو سال آغاز کرد. شروع به کار شرکت رادین با آماده سازی ترازوهای فروشگاهی سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران همراه بود و همین همکاری موجب شناخت و اعتبار ترازو دیجیتال رادین در کنار دیگر تولیدکنندگان این صنعت شد. شرکت رادین نخستین شرکت ایرانی است که به تولید ترازو دیجیتال فروشگاهی لیبل پرینتر اقدام کرده است و هم چنین از تکنولوژی WiFi در ارتقای ترازو فروشگاهی بهره جسته است. ترازو رادین لیبل پرینتر MKII، در دو نوع علمکدار و بدون علمک به بازار معرفی می شود. هر دو نوع ترازو از لحاظ ساختار و امکانات در یک سطح قرار می گیرند. و تفاوت صرفا در میزان حافظه دو ترازو دیجیتال فروشگاهی است.

ترازو رادین لیبل پرینتر MKII، در ردیف ترازو علمکدار گنجانده می شود. ترازو علمکدار فروشگاهی رادین با بیشینه ظرفیت 40 کیلوگرم و کمینه 100 گرم اقدام به توزین می کند. ترازو دیجیتال فروشگاهی دارای 3 دقت است و کاربر می تواند ترازو را روی دقت 2، 5 و 10 گرم تنظیم کند. ترازو لیبل پرینتر رادین از پلاستیک فشرده ABS ساخته شده است و جنس کفه توزین را استیل ضدزنگ شکل می دهد. اندازه سینی در ابعاد 29×39 سانتی متر ساخته می شود. سینی در دو نوع تخت و لبه دار (انتخابی) در اختیار کاربر قرار می گیرد.  ترازو رادین لیبل پرینتر MKII، از چاپگر داخلی داراست و امکان چاپ فاکتور برای کاربر وجود دارد.ترازو لیبل پرینتر با استفاده از شبکه LAN وWiFi قابلیت اتصال به کامپیوتر و چاپگر دوم را پیدا می کند. امکان گزارش گیری روزانه، هفتگی و ماهانه از سوی ترازو دیجیتال فروشگاهی وجود دارد و هم چنین باید اضافه کرد برای آن ترازو دیجیتال امکان ارائه گزارش تفکیکی و کلی فراهم شده است. کاربر به راحتی می تواند به ویرایش فاکتور بپردازد و با بهره مندی از ترازوی علمکدار فروشگاهی رادین می توان به چاپ فاکتورهای گذشته از جمله ویرایش دوباره آن ها پرداخت.

ترازو رادین لیبل پرینتر MKII، دارای منوی فارسی است و با توجه با کاربرد فروشگاهی خود می تواند با استفاده از باتری نیز کار کند هر چند در این زمان پرینتر ترازو دیجیتال فروشگاهی قابلیت استفاده پیدا نخواهد کرد. یکی از مزیت های بارز ترزاو فروشگاهی رادین بهره مندی از امکان چاپ لوگو روی لیبل و کاغذ است. ترازو رادین لیبل پرینتر MKII، می تواند بارکد را به شکل تجمعی  تفکیکی چاپ کند حال این بارکد می تواند به صورت پیش فرض چاپ شود و یا اینکه به طراحی در این زمینه پرداخت. درباره نمایشگر ترازو دیجیتال فروشگاهی باید اذعان کرد، با بهره جویی از پنل LCD دو طرفه ساخته شده است. مقصود از دو طرفه، جاگذاری دو نمایشگر است تا کاربر و متقاضی هر دو ناظر بر روند خرید و قیمت گذاری باشند. نمایشگر از سه بخش شکل گرفته است، وزن، قیمت و قیمت کل اطلاعاتی هستند که روی نمایشگر نمایش داده خواهند شد. ترازو قابلیت نمایش وزن تا 6 کاراکتر را دارد و درباره قیمت و قیمت کل هم به ترتیب امکان نمایش 8 و 9 کاراکتر عددی امکان پذیر است.

ترازو رادین لیبل پرینتر MKII را می توان به روزرسانی کرد، ترازو فروشگاهی علمکدار رادین به پورت USB تجهیز شده است و به روزرسانی ترازو دیجیتال از همین پورت قابل اجراست، از دیگر استفاده های پورت USB در ترازو فروشگاهی رادین، ذخیره و جابجایی حافظه خواهد بود. کارکرد فروشگاهی ترازو موجب می شود تا به راحتی بتوان ترازو را به دیگر تجهیزات فروشگاهی مانند کشوی پول، بارکدخوان و پوز بانکی را دارد. ترازو علمکدار دیجیتال فروشگاهی به 200 حافظه داخلی و 100.000 حافظه غیر مستقیم مجهز است و فروش می تواند از بخش حافظه ترازو نیز ممکن باشد. ترازو فروشگاهی رادین می تواند برای سه متقاضی به شکل همزمان کارایی داشته باشد و پارسنگ هرکدام مجزا انجام می شود. ترازو دیجیتال فروشگاهی می تواند به محاسبه وزن خالص بپردازد. برای ترازو علمکدار رادین می توان 10 کاربر تعریف کرد و یک مدیر پیش فرض نیز فراهم دید، دسترسی هر کاربر از ترازو را می وان به یک شکل تعریف کرد. برای سهولت در کار کاربر، می توان با بهره مندی از ترازوی دیجیتال فروشگاهی رادین از طریق بارکد و نام کالا به جستجو پرداخت.

ترازو رادین لیبل پرینتر MKII، از سوی شرکت ترازایران به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش وارد بازار می شود. شرکت ترازایران مسئولیت ارائه خدمات فنی و کیفی از جمله تعمیر ترازو در دوره گارانتی و پس از آن را نیز بر عهده می گیرد. شرکت ترازایران همواره تلاش کرده است تا بهترین ها را در اختیار مشتریان قرار دهد و با تکیه بر خدمات پس از فروش رضایت مشتریان را جلب کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ترازو رادین لیبل پرینتر MKII، و هم چنین دیگر محصولات توزین و اندازه گیری، با همکاران ما در ترازایران تماس بگیرید.      

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :