دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو رسید پرینتر توزین صدر مدل TSG

قیمت : 68,000,000 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

ترازو رسید پرینتر توزین صدر مدل TSG، محصولی دیگر از شرکت توزین صدر است که از سوی شرکت ترازایران معرفی می شود و در اینجا به اجمال به آن پرداخته خواهد شد. در بررسی های گذشته از محصولات توزین صدر، به تفصیل درباره ماهیت محصولات توزین صدر و هم چنین خود شرکت توضیح داده شد. در دسته ترازوهای LSG، تولید شده از سوی شرکت توزین صدر می توان گفت، ترازو رسید پرینتر توزین صدر مدل TSG در شمار آخرین تولیدات این شرکت قرار می گیرد. ترازو رسید پرینتر توزین صدر در ردیف ترازوهای فروشگاهی از نوع دیجیتال و علمکدار می نشیند.

درباره مشخصه های ظاهری ترازو رسید پرینتر توزین صدر مدل TSG باید اذعان داشت، ساختار ترازو متشکل از پلاستیک فشرده ABS است تا در شرایط متفاوت اقلیمی و هم چنین فشار و ضربه از مقاومت بالایی برخودار باشد و بر عمر مفید ترازو افزون گردد. ابعاد ترازو به اندازه 47×33×45 سانتیمتر در نظر گرفته شده است. جنس سینی توزین از استیل ضدزنگ است و ابعاد نیز 22×33 سانتیمتر به بازار ارائه شده است. شرکت توزین صدر به سبب کاربرد فروشگاهی ترازو، در ساخت ترازو رسید پرینتر توزین صدر مدل TSG از دو نمایشگر با فناوری LED بهره برده است تا کاربر و مشتری به طور همزمان ناظر بر روند خرید و فروش باشند. هر دو نمایشگر دارای 7 SEGMENTS هستند. SEGMENT به معنای تعداد کارکترهای قابل نمایش بر روی صفحه نمایش است و ترازو رسید پرینتر توزین صدر مدل TSG قابلیت نمایش 7 کاراکتر را دارد.

بیشینه توزین ترازو دیجیتال فروشگاهی توزین صدر 30 کیلوگرم است و سنجش وزن اقلام را با حساسیت 5 گرم انجام می دهد. ترازو علمکدار فروشگاهی توزین صدر به چاپگر داخلی تعبیه شده است و قابلیت چاپ فاکتور فروش یا برچسب با بارکد خطی و یا تجمیعی را داراست. از جمله قابلیت های ترازو رسید پرینتر توزین صدر مدل TSG، می توان مزیت اتصال به بارکدخوان، دستگاه POS، کامپیوتر و کشوی پول را برشمرد و از طریق ارتباط شبکه و USB این ارتباط برقرار می شوند. ارتباط شبکه از طریق WIFI خواهد بود. شرکت توزین صدر، ترازو رسید پرینتر توزین صدر مدل TSG را مجهز به نرم افزار مدیریت ترازو کرده است. ترازو دیجیتال فروشگاهی علمکدار توزین صدر عمل پارسنگ را تا 4 رقم انجام می دهد تا میزان خالصی و ناخالصی وزن در یک کیلوگرم نیز مشخص شود.

 

 به سبب کاربرد فروشگاهی ترازو رسید پرینتر توزین صدر و انجام توزین به صورت حجیم و قابلیت های گسترده آن، می تواند هم زمان عمل توزین و اندازه گیری را برای 4 مشتری انجام دهد. به دلیل بهره مندی صفحه کیبورد ترازو به 40 کلید کاربردی ترازو رسید پرینتر توزین صدر مدل TSG، دارای 120 حافظه داخلی و مستقیم و 6 هزار حافظه غیر مستقیم است. تامین کننده منبع تغذیه ترازو، برق شهری 220 ولت است و با توجه به سازه ترازو قابلیت سازگاری مناسب و مطلوبی را با شرایط اقلیمی ایران دارد و عملکرد و کیفیت ترازو  منوط به شرایط آب و هوایی نخواهد بود.

شرکت ترازایران به عنوان نماینده رسمی شرکت توزین صدر، ترازو رسید پرینتر توزین صدر مدل TSG، به همراه 12 ماه گاررانتی و 10 ده سال خدمات پس ار فروش به مشتریان ارائه می دهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره این ترازو و یا دیگر محصولات عرضه شده در ترازایران با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید.                

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :