دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو رطوبت سنج AND مدل MX50

قیمت :
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : تماس بگیرید

ترازو رطوبت سنج AND مدل MX50، ساخت کشور ژاپن است و در دسته ترازوهای آزمایشگاهی قرار می گیرد. شرکت AND ژاپن، به طور تخصصی به تولید و ساخت محصولات آزمایشگاهی  و صنعتی می پردازد. و در سال های فعالیت خود توانسته است در عرصه تولید محصولات توزین و اندازه گیری خصوصا ترازو جایگاه به سزایی را از آن خود سازد. ترازو رطوبت سنج AND مدل MX50، مخصوص اندازه گیری میزان رطوبت مواد است و قابلیت توزین تا 50 کیلوگرم را داراست. ترازو مدل MX50 عمل توزین را با حساسیت 0/001 (یک هزارم گرم) و یا 1 میلی گرم انجام می دهد.

 

کالیبراسیون ترازو رطوبت سنج AND مدل MX50 به شکل دستی و خارجی انجام می شود. از جمله مزیت های در نظر گرفته شده از سوی شرکت AND ژاپن برای ترازو  مدل MX50، قابلیت اتصال آن به کامپیوتر و چاپگر است و همین امر سبب می شود تا کار برای کاربر آسانتر انجام شود. برای ترازو رطوبت سنج AND مدل MX50، قابلیت های چندگانه توزین در نظر گرفته شده است اما شباهت بسیاری با سایر محصولات تولید شده از سوی شرکت AND ژاپن ندارد. روش اندازه گیری ترازو رطوبت سنج AND مدل MX50، از طریق گرمایش مستقیم  لامپ هالوژن 400 وات و فیلتر SRA  انجام می شود و از قابلیت توزین برخوردار است. و دارای حرارت خشک کننده 50 تا 200 درجه سانتیگراد است. برای اندازه گیری میزان رطوبت محیط از سوی ترازو رطوبت سنج AND مدل MX50، پنج برنامه پیش فرض اندازه گیری تعبیه شده است و قابلیت تعریف برنامه بسته به محیط را نیز دارد.

صفحه نمایش ترازو رطوبت سنج AND، از نوع VFD است تا از وضوح بهتری برخوردار باشد. شرکت AND ژاپن، ترازو رطوبت سنج را به شکلی طراحی کرده است که امکان سنجش درجه حرارت مطلوب بر پایه میزان رطوبت وجود داشته باشد. از جمله امکانات ترازو رطوبت سنج AND مدل MX50، قابلیت ذخیره اطلاعات ثبت شده با فرمت CSC است. تمامی محصولات AND ژاپن در ایران به همراه 12 ماه گارانتی به بازار ارائه می شوند. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره این محصول و یا سایر محصولات عرضه شده در ترازایران با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید.   

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :