دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو صنعتی کیا مدل DCT

قیمت : 0 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

ترازو صنعتی کیا مدل DCT، یکی دیگر از تولیدات شرکت چینی کیا به شمار می رود. شرکت چینی کیا در میان خریداران ایرانی از محبوبیت به سزایی برخوردار است. امروزه شاهد انبوه کالاهای چینی توزین و اندازه گیری در بازار هستیم که بخشی از آن ها با کاربری صنعتی و آزمایشگاهی در اختیار خریداران قرار می گیرد. به جرات می توان ادعا کرد که ترازوهای صنعتی آزمایشگاهی کیا دارای کیفیت و کارایی بهتری نسبت به دیگر ترازوهای مشابه هستند. شرکت چینی کیا ترازو صنعتی کیا مدل DCT، را در قالب دو ترازو  با یک کیس به بازار معرفی کرده است. دو کفه مجزا به همراه دو صفحه کلید جداگانه روی یک کیس تعبیه شده است و هرکدام از ظرفیت و دقت جداگانه برخوردارند. ترازو دیجیتال کیا مخصوص مراکز آزمایشگاهی و صنعتی هم چون گارگاه ها طراحی و تولید می شود. 

ترازو صنعتی کیا مدل DCT، با ظرفیت 2 کیلوگرم و دقت 0.01 گرم (یک صدم گرم) و ظرفیت 50 کیلوگرم با حساسیت 1 گرم، وزن مواد و اقلام را اندازه گیری می کند. درباره مشخصات فنی ترازو صنعتی آزمایشگاهی کیا می توان گفت هم چون دیگر تولیدات شرکت چینی کیا، این ترازو نیز از پارسنگ اتوماتیک برخوردار است. کالیبره ترازو به آسانی انجام می شود و به برنامه کالیبریت تجهیز شده است. ترازو صنعتی کیا مدل DCT، قابلیت توزین در واحدهای کیلوگرم و پوند را دارد و سنسورهای توزین در ترازو دیجیتال آزمایشگاهی بسیار حساس هستند و بلافاصله پس از قرار گرفتن مواد روی کفه توزین، وزن به ثبات می رسد. نمایشگر ترازو دیجیتال رومیزی کیا از پنل LCD ساخته می شود و به نور پس زمینه تجهیز شده است تا بهترین دید را به کاربر ببخشد. 

ترازو صنعتی کیا مدل DCT، برای تراز روی 4 پایه قرار گرفته است و کاربر می تواند ارتفاع پایه های ترازو را تنظیم کند. برای افزایش طول عمر باتری ترازو دیجیتال آزمایشگاهی کیا، شرکت سازنده ترازو را به شکلی طراحی کرده است تا به صورت خودکار خاموش شود. این امکان سبب افزایش بهره وری باتری ترازو گرمی کیا نیز می شود. ترازو یک صدم گرم کیا  میزان باتری موجود را روی نمایشگر نشان می دهد. البته کاربر با استفاده از تنظیمات ترازو صنعتی کیا مدل DCT، می تواند خاموش کننده خودکار ترازو را بسته به نیاز خود تنظیم کند. یکی دیگر از قابلیت های کاربردی ترازو یک صدم گرم چینی کیا، باتری قابل شارژ ترازو است. از طریق باتری شارژی می توان به هنگام قطعی برق هم از ترازو استفاده کرد. ترازو صنعتی آزمایشگاهی کیا را می توان به کامپیوتر متصل کرد و به ثبت داده ها پرداخت. ترازو صنعتی کیا مدل DCT،به پورت استاندارد RS 232 تجهیز شده است. 

ترازو صنعتی کیا مدل DCT، از سوی شرکت ترازایران وارد بازار می شود و به عنوان نماینده رسمی عرضه ترازوهای کیا، ترازو دیجیتال گرمی را به همراه 12 ماه گارانتی روانه بازار می کند. شرکت ترازایران مسئولیت تعمیر ترازو و عرضه خدمات فنی و کیفی را در دوره گارانتی و پس از آن برعهده می گیرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ترازو صنعتی آزمایشگاهی چینی کیا به همکاران ما در ترازایران تماس بگیرید.  

           

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :