دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو صنعتی کیا 1 دهم گرم مدل KY60001

قیمت : 0 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

ترازو صنعتی کیا 1 دهم گرم مدل KY60001، یکی دیگر از تولیدات شرکت کیا چین به شمار می رود. ترازو کاربردی صنعتی دارد و در شمار ترازوهای بدون علمک و گرمی قرار می گیرد. ترازوهای کیا به سبب برخورداری از کیفیت بدنه و کارایی ترازوهای صنعتی و آزمایشگاهی خود، توانسته است رضایت مشتریان بسیاری را در بازار داخلی از آن خود کند. ترازو صنعتی کیا 1 دهم گرم مدل KY60001، قابلیت توزین تا 6100 گرم را دارد و وزن را با دقت 0.1 گرم (یک دهم گرم) اندازه گیری می کند. بدنه ترازو صنعتی کیا از پلاستیک فشرده ABS ساخته شده است. استحکام و مقاومت ترازو گرمی کیا با استفاده از پلاستیک فشرده افزایش می یابد. اندازه های ترازو صنعتی 8×22.5×22 سانتیمتر است و در واقع به صورت یک ترازو کامپکت و قابل حمل طراحی و ساخته شده است. سینی استیل ضد زنگ نیز شامل ساختار ترازو صنعتی کیا 1 دهم گرم مدل KY60001، می شود و در اندازه های 20×14.5 سانتیمتر به شکل تخت روی ترازو قرار می گیرد. پایه های ترازو دیجیتال صنعتی کیا قابل تنظیم هستند و کاربر می تواند ارتفاع پایه ها را تنظیم کند. 

ترازو صنعتی کیا 1 دهم گرم مدل KY60001، از مزیت ها و امکانات بسیاری برخوردار است و میان ارزش در نظر گرفته شده برای ترازو صنعتی کیا و کاربری ترازو، هماهنگی و منطق برقرار است. ترازو دیجیتال رومیزی کیا در قیاس با دیگر محصولات مشابه در بازار، برای کاربر، کاراتر و مفید خواهد بود. ترازو دیجیتال گرمی کیا امکان شمارش قطعه را دارد. نمایشگرترازو صنعتی کیا 1 دهم گرم مدل KY60001، دارای پنل LCD است و نور پس زمینه سبز کمک می کند تا کاربر دید بهتری نسبت به نمایشگر ترازو در فضای کم نور و تاریک داشته باشد. صفحه کلید ترازو شامل 4 کلید عملیاتی است، 4 کلید شامل دکمه خاموش/روشن، پارسنگ/کالیبریت، تغییر واحد توزین و شمارش قطعه می شود. دکمه Tare و Cal یکجا تعبیه شده اند و ترازو با فشردن دکمه به صورت اتوماتیک پارسنگ می شود و کالیبره آن به راحتی قابل انجام است و صرفا نیاز به سنگ کالیبراسیون خواهد بود. 

ترازو صنعتی کیا 1 دهم گرم مدل KY60001، مانند دیگر ترازوهای صنعتی و آزمایشگاهی کیا می تواند توزین را با چندین واحد اندازه گیری بسنجد از قبیل G, KG, CT, T, TAR, DR, PKT, GN, TMR, GSM, TLJ, MO, DWT, OZ, LB, TLT, OZT, TLH. با استفاده از پورت استاندارد RS 232، ترازو قابلیت اتصال به چاپگر و کامپیوتر را دارد. ترازو صنعتی کیا 1 دهم گرم مدل KY60001 به حباب تراز تجهیز است. حباب تراز همانطور که از نامش پیداست کار تراز ترازو را انجام می دهد، چنانچه قطره در مرکز حباب قرار گیرد بدین معناست که ترازو دیجیتال قطعه شمار در محل صاف قرار دارد و در عملکرد ترازو گرمی کیا خللی ایجاد نمی شود. 

ترازو صنعتی کیا 1 دهم گرم مدل KY60001، از سوی شرکت ترازایران به همراه 12 ماه گارانتی روانه بازار می شود. شرکت ترازایران مسئولیت تعمیر ترازو و ارائه خدمات فنی و کیفی ترازو را در دوره گارانتی و پس از آن بر عهده می گیرد. شرکت ترازایران به عنوان نماینده رسمی عرضه محصولات کیا چین، تلاش می کند در سریع ترین زمان ممکن به ارائه خدمات کیفی و فنی بپردازد. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ترازو صنعتی کیا 1 دهم گرم مدل KY60001، و دیگر محصولات موجود در ترازایران با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید.            

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :