دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو فروشگاهی ساتریو 30 کیلوگرم مدل FTS3015

قیمت : 0 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : موجود

ترازو فروشگاهی ساتریو 30 کیلوگرم مدل FTS3015، یکی دیگر از تولیدات شرکت تایوانی ساتریو به شمار می رود. شرکت ساتریو علاوه بر تولید ترازوهای فروشگاهی، به تولید ترازوهای جیبی، صنعتی، خانگی، آشپزخانه ای و چربی سنج، و هم چنین دیگر ترازوها در زمینه تجهیزات پزشکی و ورزشی می پردازد. در توصیف و بررسی ترازو فروشگاهی ساتریو 60 کیلوگرم به تفصیل درباره چگونگی عملکرد شرکت ساتریو بیان شد. 

ترازو فروشگاهی ساتریو 30 کیلوگرم مدل FTS3015، به شکل علمکدار طراحی و ساخته شده است. ترازو دیجیتال فروشگاهی ساتریو از دو ظرفیت 15 و 30 کیلوگرم برخوردار است. کمترین میزان توزین را با دقت 5 گرم و بیشترین آن را با حساسیت 10 گرم اندازه گیری می کند. در ابتدا به ساختار ظاهری ترازو فروشگاهی ساتریو 30 کیلوگرم مدل FTS3015، می پردازیم. ترازو علمکدار فروشگاهی ساتریو از قابلیت تنظیم علمک برخوردار است و کاربر با توجه به زاویه دید خود می تواند ارتفاع علمک ترازو دیجیتال را تنظیم کند. نمایشگر ترازو فروشگاهی ساتریو روی علمک قرار دارد و از سه صفحه نمایشگر تشکیل شده است. ترازو فروشگاهی ساتریو 30 کیلوگرم مدل FTS3015، دارای سینی تخت استیل است و صفحه کلید ترازو که متشکل از کلیدهای عملیاتی هستند روبروی ترازو ساتریو تایوانی تعبیه شده است. ابعاد کلی ترازو شامل 340×490×670 میلی متر و اندازه کفه توزین نیز 340×280 میلی متر است. 

ترازو فروشگاهی ساتریو 30 کیلوگرم مدل FTS3015، از مزیت های بسیاری بهره مند است و شرکت ساتریو تلاش کرده است تا امکانات لازم را با توجه به نوع کاربری ترازو دیجیتال فراهم آورد. ترازو علمکدار فروشگاهی ساتریو با استفاده از حافظه داخلی می تواند فیمت کالا و اطلاعات محصولات را در خود ذخیره کند. ترازو فروشگاهی ساتریو 30 کیلوگرم مدل FTS3015، از 30 حافظه داخلی مستقیم و 319 حافظه غیر مستقیم بهره مند است. کاربر می تواند اعداد روی نمایشگر 28×108 میلی متری ترازو دیجیتال ساتریو را به راحتی مشاهده کند. نمایشگر ترازو علمکدار ساتریو به نمایش وزن، قیمت و قیمت کل می پردازد. پنل LCD استفاده شده در ترازو دیجیتال فروشگاهی ساتریو با بهره مندی از نور پس زمینه، در فضای کم نور و تاریک بهترین دید را به کاربر می بخشد.

ترازو فروشگاهی ساتریو 30 کیلوگرم مدل FTS3015، به شکل خودکار صفر می کند و این قابلیت برای کاربران ترازوهای فروشگاهی یک مزیت به شمار می رود. شرکت ساتریو با تجهیز ترازو به پورت استاندار RS 232، امکان اتصال ترازو به کامپیوتر و چاپگر خارجی را فراهم کرده است. ترازو 30 کیلویی ساتریو به باتری شارژی تجهیز شده است. علاوه بر تمامی امکانات ذکر شده برای ترازو فروشگاهی ساتریو 30 کیلوگرم مدل FTS3015، کاربر می تواند ترازو را به همراه 12 ماه گارانتی از نمایندگی ساتریو تایوان، شرکت ترازایران خریداری کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ترازو ساتریو تایوان و دیگر محصولات ارائه شده در ترازایران با همکاران ما تماس بگیرید.     

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :