دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو فروشگاهی 30 کیلوگرم رادین مدل 1204

قیمت :
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : تماس بگیرید

ترازو فروشگاهی 30 کیلوگرم رادین مدل 1204، یکی دیگر از تولیدات شرکت ایرانی رادین محسوب می شود. شرکت رادین نخستین شرکت ایرانی است که به تولید ترازوهای لیبل پرینتر پرداخته است و علاوه بر این، ترازوهای خود را به شبکه WiFi متصل می کند. رادین نام تجاری شرکت آروین دوساری است. شرکت رادین در سال 1389 فعالیت خود را به عنوان شرکت تولیدکننده ترازوهای فروشگاهی آغاز کرد. همکاری شرکت رادین با سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران سبب شناخت بیشتر تولیدات رادین شد. یکی از خصوصیات مهم که در زمره امتیازهای ترازو فروشگاهی رادین قرار دارد دقت فوق العاده حساس ترازو دیجیتال رادین است. ترازو فروشگاهی 30 کیلوگرم رادین مدل 1204، از سوی شرکت ترازایران به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش عرضه می شود. شرکت ترازایران در امر ارائه خدمات فنی و کیفی نیز عمل می کند، خدمات فنی و کیفی شرکت ترازایران شامل تعمیر ترازو و پشتبیانی محصولات در دوره گارانتی و پس از آن می شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر با همکاران ما در بخش پشتیبانی و تعمیر ترازو تماس بگیرید.  

ترازو فروشگاهی 30 کیلوگرم رادین مدل 1204، دارای بیشینه و کمینه توزین است چنانچه، ترازو با بیشترین ظرفیت 30 کیلوگرم و کمترین میزان 100 گرم، وزن مواد و اقلام را اندازه گیری می کند. ترازو رادین با کاربری فروشگاهی روانه بازار می شود و در دسته ترازوهای فروشگاهی علمکدار قرار می گیرد. به صورت پیش فرض ترازو فروشگاهی 30 کیلوگرم رادین مدل 1204، وزن را به دقت 10 گرم اندازه گیری می کند اما کاربر می تواند با استفاده از بخش تنظیمات ترازو، دقت ترازو دیجیتال فروشگاهی را به 5 و 2 گرم کاهش دهد. بدنه ترازو علمکدار فروشگاهی از پلاستیک فشرده ABS شکل می گیرد. استفاده از این متریال، ترازو علمکدار رادین را در برابر ضربه و فشار حفظ می کند و از دیگر مزیت های ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین، سازگاری ترازو با شرایط متفاوت اقلیمی است. کیفیت و کارایی ترازو مناسب با دمای 0 تا 40 درجه سانتی گراد است. ترازو فروشگاهی 30 کیلوگرم رادین مدل 1204، دارای سینی استیل ضدزنگ است. سینی توزین در دو نوع تخت و لبه دار تولید می شود و کاربر در حین خرید ترازو 30 کیلویی نوع سینی خود را انتخاب می کند. ابعاد سینی ترازو برابر با 36×23.5 سانتی متر است. نمایشگر ترازو گرمی رادین، روی علمک ترازو دیجیتال واقع شده است. صفحه نمایشگر ترازو 30 کیلوگرم رادین مدل 1204، با بهره گیری از فن آوری LED تولید شده است. ترازو فروشگاهی رادین از دو نمایشگر سمت کاربر و متقاضی برخوردار است. با توجه به این امکان، هر دو سو می توانند بر روند توزین نظارت و آگاهی داشته باشند.

ترازو فروشگاهی 30 کیلوگرم رادین مدل 1204، از سه صفحه نمایش بهره مند است. صفحه نمایش ها منوط به بخش وزن، قیمت و قیمت کل خواهند بود. در صفحه نمایش وزن، نمایشگر می تواند به نمایش 5 کاراکتر عددی بپردازد. درباره قیمت برابر با 5 رقم است و قیمت کل نیز شامل 6 کاراکتر می شود. این مزیت برای هر دو نمایشگر تعبیه شده است. کیبورد ترازو 30 کیلوگرم رادین مدل 1204، روبروی کاربر و در واقع جلوی ترازو تعبیه شده است. صفحه کلید ترازو دیجیتال فروشگاهی شامل کلیدهای کاربردی می شود. برای ترازو علمکدار فروشگاهی امکان محاسبه مبلغ نهایی وجود دارد. یکی از مزایای جالب ترازو علمکدار فروشگاهی قابلیت شمارش قطعه است. در این صورت ترازو قطعه شمار رادین امکان فروش به شکل وزنی و تعدادی را دارد. ترازو فروشگاهی 30 کیلوگرم رادین مدل 1204، دارای 8 حافظه مستقیم است و امکان ثبت قیمت و اطلاعات کالا برای ترازو دیجیتال فروشگاهی فراهم شده است. منبع تغذیه ترازو 30 کیلوگرم رادین مدل 1204، با استفاده از باتری شارژی همراه ترازو نیز تامین می شود. در کنار این موضوع، ترازو دیجیتال قطعه شمار رادین با بهره جویی از آداپتور موجود در پک ترازو دیجیتال علمکدار نیز قابلیت کارکرد پیدا می کند. ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین برای فروشگاه ها و مغازه های محلی بسیار مناسب و مطلوب است. ترازو فروشگاهی رادین از منوی فارسی بهره مند است و همین امر به استفاده ی هزچخ راحت تر از ترازو فروشگاهی کمک می کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ترازو فروشگاهی 30 کیلوگرم رادین مدل 1204، و یا دیگر محصولات ارائه شده در ترازایران با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید.   

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :