دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو فروشگاهی 30 کیلوگرم رادین مدل 1204W

قیمت :
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : تماس بگیرید

 ترازو فروشگاهی 30 کیلوگرم رادین مدل 1204W، نیز یکی دیگر از تولیدات شرکت ایرانی رادین است. شرکت رادین یا همان آروین دوساری به تولید ترازو دیجیتال فروشگاهی می پردازد. شرکت آورین دوساری تولیدات خود را با نام تجاری رادین روانه بازار مصرف می کند. مدت کوتاهی از فعالیت شرکت رادین در عرصه تولید ترازو فروشگاهی می گذرد اما در همین زمان کوتاه توانست با تولید کیفی و کمی ترازوهای فروشگاهی و بسط حوزه تحقیق و توسعه و هم چنین استفاده از فن آوری روز دنیا در عرصه توزین و اندازه گیری، نام خود را در کنار دیگر تولیدکنندگان مطرح ترازو چون محک و پند قرار دهد. یکی از عوامل موفقیت شرکت رادین، همکاری این شرکت با سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران است. این همکاری کمک شایانی به شناخت ترازو فروشگاهی رادین کرد. ترازو فروشگاهی 30 کیلوگرم رادین مدل 1204W، و دیگر تولیدات این شرکت از برخی امکانات و مزیت های مشابه بهره مندند. شرکت ترازایران ترازو فروشگاهی 30 کیلوگرم رادین مدل 1204W، را با گارانتی 12 ماهه به انضمام 10 سال خدمات پس از فروش وارد بازار می کند. در همین راستا، شرکت ترازایران به ارائه خدمات کیفی و فنی هم چون تعمیر ترازو و پشتیبانی در دوره گارانتی و پس از آن نیز می پردازد. برای استفاده از خدمات ترازایران با همکاران ما در بخش پشتیبانی تماس بگیرید.

ترازو فروشگاهی 30 کیلوگرم رادین مدل 1204W، با کاربرد فروشگاهی و بدون علمک تولید می شود. ساختار و عملکرد ترازو به شکلی است که برای فروشگاه و مغازه های محلی بسیار مناسب و مطلوب است. ترازو برای توزین و شمارش حجم معمولی و نه بالا ساخته می شود. ترازو فروشگاهی 30 کیلوگرم رادین مدل 1204W، با بهره مندی از بدنه ABS در برابر ضربه و شرایط گوناگون اقلیمی از مفاومت خوبی برخوردار است. کیفیت و عملکرد ترازو بسته به دمای 0 تا 40 درجه سانتی گراد است. ترازو دیجیتال فروشگاهی فاقد علمک است و به عنوان ترازو رومیزی معرفی می شود. کفه استیل ضدزنگ ترازو فروشگاهی 30 کیلوگرم رادین مدل 1204W، در دو نوع تخت و لبه دار ساخته می شود و بنا به درخواست کاربر، نوع سینی مشخص می شود. اندازه سینی توزین ترازو بدون علمک رادین 36×23.5 است و به راحتی می توان ترازو را جابجا کرد. ترازو فروشگاهی 30 کیلوگرم رادین مدل 1204W، با بیشترین توان 30 کیلوگرم و کمترین، 100 گرم وزن مواد واقلام را می سنجد. ترازو بدون علمک رادین با حساسیت 10 گرم، وزن را اندازه گیری می کند.

ترازو فروشگاهی 30 کیلوگرم رادین مدل 1204W، و دیگر ترازوهای تولید شده از سوی شرکت رادین دارای خصیصه ی مشترکی هستند و آن بهره مندی از دو نمایشگر است. در اصطلاح به این نوع نمایشگرها، سوپری گویند. در این صورت علاوه بر کاربر، متقاضی هم می تواند شاهد روند اندازه گیری و ارزش گذاری اقلام باشد. نمایشگر و صفحه کلید ترازو دیجیتال رومیزی در کنار یکدیگر و جلوی ترازو تعبیه شده اند. پنل LED نمایشگر به سه بخش تقسیم شده است و هر بخش جداگانه به نمایش وزن، قیمت و قیمت کل اختصاص داده شده است. کاراکترهای قابل نمایش برای بخش از صفحه نمایشگر ترازو جداگانه تعریف شده است. ترازو فروشگاهی 30 کیلوگرم رادین مدل 1204W، برای نمایش وزن و قیمت به نمایش 5 رقم می پردازد و برای نمایش قیمت کل، قادر به نمایش 6 کاراکتر عددی است. برای ترازو دیجیتال فروشگاهی 30 کیلویی علاوه بر امکان توزین، می توان به شمارش قطعه پرداخت. ترازو قطعه شمار می تواند به محاسبه کل بپردازد.

ترازو فروشگاهی 30 کیلوگرم رادین مدل 1204W، با استفاده از باتری شارژی نیز کار می کند هر چند در میان پک ترازو دیجیتال یک آداپتور گنجانده شده است و از طریق اتصال به برق شهری 220 ولت می تواند منبع تغذیه ترازو را تامین کرد. شرکت رادین ترازو بدون علمک فروشگاهی را به 8 حافظه داخلی تجهیز کرده است و کاربر می تواند بخشی از محصولات خود را شامل قیمت و اطلاعات کالا در ترازو فروشگاهی 30 کیلوگرم رادین مدل 1204W، ثبت و ذخیره کند. ترازو دیجیتال رادین دارای منوی فارسی است و کار با ترازو از این سبب، بسیار راحت خواهد بود. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ترازو رومیزی 30 کیلویی رادین با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید.  

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :