دسته های محصولات ترازو | باسکول

لیست سفارشات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

مقایسه محصولات ترازو | باسکول

محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات ترازو | باسکول

 

از سایت تخصصی ترازو و باسکول بازدید نمایید .

www.scale.ir


ارسال به تمام نقاط کشور


باسکول دیجیتال


 

10 / 10
از 1 کاربر

ترازو فروشگاهی 30 کیلوگرم رادین مدل 1240

قیمت : 0 ریال
هزینه نصب : 0 ریال
تخفیف : 0 ریال
وضعیت : تماس بگیرید

ترازو فروشگاهی 30 کیلوگرم رادین مدل 1240، به عنوان یکی دیگر از تولیدات شرکت آروین دوساری شناخته می شود. شرکت آروین دوساری در سال 1389 با نام تجاری رادین ثبت شد اما فعالیت تولیدی خود را دو سال پس از تاریخ تاسیس آغاز کرد. با وجود زمان اندک از شروع به کار این شرکت، توانسته است و اعتبار و رضایت مشتریان را با خود همراه ساز و به عنوان مارکی معتبر در کنار دیگر تولیدکنندگان بزرگ عرصه توزین و اندازه گیری داخلی قرار گیرد. شرکت رادین به تولید ترازوهای دیجیتال فروشگاهی هم چون ترازو فروشگاهی 30 کیلوگرم رادین مدل 1240، می پردازد. شرکت رادین نخستین شرکت داخلی است که به تولید ترازو لیبل پرینتر اقدام کرده است. و هم چنین ترازوهای فروشگاهی خود را به شبکه WiFi متصل می کند. شرکت رادین به بسط حوزه تحقیق و توسعه و استفاده از دانش روز دنیا در صنعت توزین و اندازه گیری، توانست جایگاه امروزی خود را به دست آورد. در ابتدا به ساختار ظاهری ترازو دیجیتال فروشگاهی رادین می پردازیم.

ترازو فروشگاهی 30 کیلوگرم رادین مدل 1240، برای فروشگاه ها و مغازه های محلی با حجم کاری اندک طراحی و تولید می شود. ترازو دارای علمک است و کارکرد فروشگاهی آن سبب می شود تا قابلیت شمارش قطعه را نیز با خود به همراه داشته باشد. ترازوهای فروشگاهی رادین از برخی امکانات و مزیت های مشابه بهره مندند برای نمونه می توان به نمایشگر دو طرفه، بیشینه و کمینه توزین، دقت بالا اشاره کرد. بدنه اصلی ترازو فروشگاهی 30 کیلوگرم رادین مدل 1240، از پلاستیک فشرده ABS ساخته شده است و شامل لودسل و صفحه کلید می شود. صفحه کلید ترازو دیجیتال فروشگاهی جلوی ترازو علمکدار قرار گرفته است و شامل کلیدهای عملیاتی و کاربردی می شود. سینی ترازو فروشگاهی از جنس استیل ضدزنگ است. ترازو فروشگاهی 30 کیلوگرم رادین مدل 1240، از سینی تخت و لبه دار بهره مند است و نوع سینی ترازو بسته به نیاز کاربر انتخاب می شود. سینی ترازو علمکدار فروشگاهی در اندازه های 36×23.5 سانتی متر عرضه می شود. با توجه به ابعاد سینی، فضای زیادی را برای قرارگیری خود احتیاج ندارد.

ترازو فروشگاهی 30 کیلوگرم رادین مدل 1240، از نمایشگر سوپری برخوردار است. نمایشگر سوپری به نمایشگرهای دو طرفه اتلاق می شود. نمایشگر ترازو فروشگاهی روی علمک ترازو قرار می گیرد. و حاوی 3 صفحه نمایش از نوع LED لست. هر صفحه نمایش جداگانه به نمایش وزن، قیمت و قیمت کل می پردازد. مانند دیگر تولیدات شرکت رادین، برای هر بخش میزان کاراکترهای قابل نمایش تعریف شده است. ترازو فروشگاهی 30 کیلوگرم رادین مدل 1240، برای نمایش وزن و قیمت می تواند به نمایش 5 کاراکتر عددی بپردازد و برای نمایش قیمت کل، 6 رقم تعریف شده است. نمایشگر دو طرفه به منظور مشاهده کاربر و متقاضی بر روند توزین است. ترازو فروشگاهی 30 کیلوگرم رادین مدل 1240، با بیشترین ظرفیت 30 کیلوگرم و کمترین آن، 100 گرم، کار توزین را انجام می دهد. ترازو دیجیتال رادین با حساسیت 10 گرم وزن مواد و اقلام را می سنجد. کاربر بر حسب نیاز خود می تواند دقت ترازو را به 5 گرم نیز کاهش دهد.

ترازو فروشگاهی 30 کیلوگرم رادین مدل 1240، در کنار توزین قابلیت شمارش قطعه را نیز دارد و می توان ترازو 30 کیلویی رادین را ترازو قطعه شمار نامید. حساسیت بالای لودسل سبب می شود تا به محض قرار گیری مواد وزنی یا شمارشی، وزن و تعداد روی نمایشگر نمایان شود. امکان محاسبه کل برای ترازو فروشگاهی 30 کیلوگرم رادین مدل 1240، وجود دارد. ساختار ترازو قطعه شمار به شکلی است که در دمای 0 تا 40 درجه سانتی گراد قابلیت کارکرد دارد و از کیفیت و عملکرد ترازو کاسته نمی شود. از دیگر مزایای ترازو دیجیتال فروشگاهی، بهره مندی از حافظه داخلی است. ترازو فروشگاهی 30 کیلوگرم رادین مدل 1240، دارای 40 حافظه مستقیم و داخلی است و سبب می شود کاربر قابلیت ثبت و ذخیره قیمت و اطلاعات کالا را داشته باشد. ترازو 30 کیلویی رادین از سوی شرکت ترازایران به همراه 12 ماه گارانتی به انضمام 10 سال خدمات پس از فروش عرضه می شود. شرکت ترازایران در زمینه ارائه خدمات فنی و کیفی نیز فعالیت می کند. این خدمات شامل پشتیبانی و تعمیر ترازو و دیگر کالاهای می شود. برای استفاده از خدمات کیفی و فنی با بخش پشتیبانی ترازایران تماس بگیرید و برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ترازو فروشگاهی 30 کیلوگرم رادین مدل 1240، با همکاران ما در بخش فروش در ارتباط باشید.   

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :